Otvorený súd

Sem môžete písať svoje otázky Advokátom. Každú otázku vytvárate ako "novú tému" na ktorú dostanete priamo v nej odpoveď...
Pravidlá fóra
Skôr ako napíšete otázku našim advokátom si prosím prečítajte všetky otázky a odpovede v sekcii PRÁVNE PORADENSTVO a ODPOVEDE Z GR ZV A JS. Tiež si pozrite v diskusnom fóre TÉMY, kde podľa názvu zistíte či sa tu už taký problém riešil a aké skúsenosti s tým majú iní ľudia. A ešte si pozrite sekciu ZÁKONY s podkolonkou PRÁVA VAZŇOV. Dosť často sa stáva, že sa pýtate na veci ktoré sú tam už podrobne uverejnené. Napr. o PODMIENEČNOM PREPUSTENÍ, alebo o UDELOVANÍ MIMORIADNEHO VOĽNA NA OPUSTENIE ÚTVARU, alebo o tom kto môže NAVŠTEVOVAŤ ODSÚDENÉHO A AKO SA TAKÉ POVOLENIE VYBAVUJE. Samozrejme ak ani tam nenájdete odpovede na Vaše otázky tak nám sem kľudne napíšte a my Vám odpovieme. Preštudujte si to preto, lebo advokát poskytuje všetky rady zadarmo a tak nemá čas odpovedať na otázku na ktorú už raz odpovedal. Všetko robíme zadarmo, lebo štát nám neprispieva ani jedným centom. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

Otvorený súd

Poslaťod PetraLu » 05.08.2015, 09:34

Dobrý deň,
rada by som sa Vás niečo spýtala...mám otázku či 6 rokov je dost dlhá doba čo sa týka prietahov v konaní. Od začiatku trestného stíhania až doteraz ubehlo 6 rokov a eště nebolo ukončené súdne konanie. Je na toto niejake rozhodnutie, ktoré upozorňuje súdy, že ked sa takto stanie ako postupovat?
PetraLu
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 23.07.2015, 11:15

Re: Otvorený súd

Poslaťod radusssko146 » 09.04.2017, 18:23

Ak vo veci sud pocas 6 rokov kona, tzn. konaju sa hlavne pojednavanie, nie je mozne uvedene posudzovat ako prietahy v sudnom konani. 6 rokov od spachania trestneho cinu az po odsudenie je u nas bezna lehota.
radusssko146
 
Príspevky: 123
Registrovaný: 03.01.2013, 17:50


Späť na Otázky ADVOKÁTOM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron