Prosba o pomoc

Sem môžete písať svoje otázky Advokátom. Každú otázku vytvárate ako "novú tému" na ktorú dostanete priamo v nej odpoveď...
Pravidlá fóra
Skôr ako napíšete otázku našim advokátom si prosím prečítajte všetky otázky a odpovede v sekcii PRÁVNE PORADENSTVO a ODPOVEDE Z GR ZV A JS. Tiež si pozrite v diskusnom fóre TÉMY, kde podľa názvu zistíte či sa tu už taký problém riešil a aké skúsenosti s tým majú iní ľudia. A ešte si pozrite sekciu ZÁKONY s podkolonkou PRÁVA VAZŇOV. Dosť často sa stáva, že sa pýtate na veci ktoré sú tam už podrobne uverejnené. Napr. o PODMIENEČNOM PREPUSTENÍ, alebo o UDELOVANÍ MIMORIADNEHO VOĽNA NA OPUSTENIE ÚTVARU, alebo o tom kto môže NAVŠTEVOVAŤ ODSÚDENÉHO A AKO SA TAKÉ POVOLENIE VYBAVUJE. Samozrejme ak ani tam nenájdete odpovede na Vaše otázky tak nám sem kľudne napíšte a my Vám odpovieme. Preštudujte si to preto, lebo advokát poskytuje všetky rady zadarmo a tak nemá čas odpovedať na otázku na ktorú už raz odpovedal. Všetko robíme zadarmo, lebo štát nám neprispieva ani jedným centom. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

Prosba o pomoc

Poslaťod andreatama » 25.05.2016, 20:49

Dobry deň!Citam na tomto fore ze poradite pri krádeži v Rakusku.
Ja mám podobny problem pichytili ma dva x pri kradeži v hodnote 120 eur
Dostala som od justicie STRAFANTRAG Skusila som to preložiť zo slovníka lebo po nemecky nerozumiem ale je mito nejake nezrozumiťelné.
Ak Vás možem poprosiť o preklad a aky trest možem čakať Text listu :
ZUR LAST:
XY hat fremde bewegliche Sachen mit dem Vorsatz wegzunehmen versucht,sich oder einen Dritten
durch deren Zueignung unrechtmässig zu bereichern,nämlich:
tu je uvedenea hodnota miesto kradeže....
XY hat hiedurch das Vergehen des versuchten Diebstahls nach §15, 127 StGB begangen und wird
hiefür nach § 127 StGB zu bestrafen sein.

DIE STAATSANWALTSCHAFT WIEN BEANTRAGT:
1. Durchführung der Hauptverhandlung vor dem Einzelrichter des Bezirksgerichtes Favoriten
2. Vorlandung der Angeklagten zur Hauptverhandlung,
3. Vernehmung der Zeugen:
XY XY
4. gemäs § 252 Absatz 2 StPO:Verlesung der Abschlussbereite, der kriminalpolizeilichen
Erhebungen sowie der Strafregisterauskunft.

podpis
andreatama

Späť na Otázky ADVOKÁTOM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia