Stránka 1 z 1

Návšteva

PoslaťNapísal: 27.06.2017, 18:48
od Nika2
Dobrý deň, chcem sa opýtať, priateľa mám vo väzení s minimálnym stupňom stráženia, nie sme však zosobášení a nemáme ani spoločný TP, takže nám návštevu nechcú povoliť. Otázka znie či existuje riešenie aby nám ju povolili ? či by som ja alebo on , nemohla napísať voľajakú žiadosť priamo riaditeľovi ? ďakujem

Re: Návšteva

PoslaťNapísal: 04.07.2017, 19:24
od radusssko146
Vas priatel si od pegagovov vypyta ZIADOST O NAVSTEVU INEJ AKO BLIZKEJ OSOBY, na ktoru napise, ze ste jeho partnerka/druzka, mate nanho vseobecne dobry vplyv, na slobode ste si vzajomne pomahali a Vasa navsteva by mu po psychickej aj zdravotnej stranke velmi pomohla. Ziadost schvaluje riaditel, resp. zastupca, alebo povereny prislusnik ZVJS. Na takuto navstevu nemate zakonny narok, zväcsa su vsak taketo ziadosti schvalene.

Re: Návšteva

PoslaťNapísal: 13.07.2017, 15:01
od monika68
Dobrý deň Nika2, môžem Vás ubezpečiť, že sa to dá, mám tam syna a nieje ženatý, dáva pedagógovi žiadosť o návštevu svojej priateľky, či to ide na schválenie riaditeľovi neviem, ale asi áno, ale môjmu synovi to schválili na pol roka, potom si musí znova požiadať, záleží aj na správaní Vášho priateľa, ak nieje konfliktný a vie sa správať, tak mu to povolia, synovi to schválil po odsedení asi pol roka, treba sa opýtať pedagóga. Priateľa tam máte ešte krátko, ale 100% Vám zaručujem, že je to pravda a dá sa to, prajem veľa šťastia a síl, držím palce :)

Re: Návšteva

PoslaťNapísal: 17.07.2017, 14:20
od radusssko146
Kazdu ziadost odsudeneho predklada vyssie postavenym prislusnikom zboru pedagog a schvalovaci proces je tymto formalna zalezitost. Pedagog je prvou stycnou osobou medzi odsudenym a veducim / riaditelom, resp. jeho zastupcom a nie je namieste riesit, ci sa to vazne schvaluje alebo neschvaluje. Schvaluje. Na kazdej ziadosti je podpis odsudeneho aj podpis povereneho prislusnika zboru. Pedagog odporuca / neodporuca takuto navstevu, pretoze on z listov najlepsie vie o vztahoch v rodine a pod.

Re: Návšteva

PoslaťNapísal: 17.07.2017, 14:30
od Nika2
Nakoniec som napísala žiadosť riaditeľovi ja . Včera mi došiel list, návštevy schválili , ďakujem :))

Re: Návšteva

PoslaťNapísal: 25.07.2017, 19:23
od radusssko146
Srdecne Vam blahozelame.