velke ĎAKUJEM

...a všetko s tým súvisiace...

velke ĎAKUJEM

Poslaťod Amethyst » 12.09.2011, 21:52

Neviem,ci by sa na tomto svete, hlavne na slovensku,v ktorom zostali uz posledne zbytky ludskosti, nasiel este niekdo,ako zakladatel tejto stranky..monzo ich je tolko,ze by sa ich dalo spocitat na jednej ruke, co by sa dali na nieco ako tato stranka ktora ludom pomaha... teraz je dvovod, aby som mohla byt hrda na jedneho z obyvatelov Povazskej Bystrice,kde byvam aj ja, pretoze inac tu neni byt na co hrdy,tak ako na celom tomto slovensku a slovenskom systeme... som rada,ze tu dobrota a ochota este nevymrela,ktoru je teraz tak tazko niekde zohnat...moc mi to tu pomaha, z viacerych stranok,spoznavam tu ludi ktori vedia ako sa citi clovek,ktory tu nemoze byt s niekym,koho zavreli do tej diery...a chapu toho druheho a podrzia sa navzajom..je to skvele...DAKUJEM za vsetkych!!!
Amethyst

Re: velke ĎAKUJEM

Poslaťod Autor stránky » 22.09.2011, 10:34

ĎAKUJEM, to si teda pekne napísala, to si cením...!!...ale poďakovanie patrí predovšetkým Mgr. Mitašovi za jeho denno-dennú obetavosť v právnom poradenstve.. A ešte sama sebe poďakuj, pretože nebiť ľudí ako si Ty, ktorí sem-tam poďakujú, tak ani my by sme už ďalej asi nerobili žiadne poradenstvo...také príspevky ako Tvoj nás usmerňujú v tom, že máme pokračovať...

S úctou
m.ch
Autor stránky
Administrátor

Poslaťod Julliette » 22.09.2011, 21:27

Admin, bol si v lete na dovolenke? A vieš sa ty vôbec smiať?
Julliette

Poslaťod Autor stránky » 29.09.2011, 11:23

Ked som mal 16 rokov zomrel mi brat, potom mi druhy brat dvakrat ochorel na rakovinu, popritom som odsedel skoro sedem rokov za vrazdu a po navrate z vazenia mi zomrela mama na rakovinu...takze ja sa po tomto obdobi a v tomto obdobi nemam dovod smiat...teraz sa regenerujem...
Autor stránky
Administrátor

Poslaťod Julliette » 01.10.2011, 07:17

Hm, mojej prababke umreli 3 deti, prvého muža stratila na vojne, druhý sa jej zabil v lese, resp. zranil a umieral 2 týždne v bolestiach lebo nemali peniaze na lepšieho doktora a lieky, keď mala 50 prišla o 4. dieťa ( moja babka) a ostala sa starať o 2 vnúčatá (jedno postihnuté, neskor umrelo), robila na roli sama, živila sa ako pomocná kuchárka, neskor nočné v pekárni, prišli o dom, bývala u známych, zase si našla vlastné bývanie, povodeň jej podmyla barák, vzali sme ju k nám a na smrteľnej posteli mi povedala: nieže ťa uvidím umývať riady pod tečúcou vodou, prídem ťa večer postrašiť,,. To bola podľa nej škoda penezí:) Aj tak síce umývam pod tečúcou vodou no občas mi padajú poháre z poličky. Vždy sa vedela smiať a hlavne si robiť srandu. A na základe jej života sa riadim heslom ,,smiať sa budem aj keď sa mi bude tatko vešať,,. Ten už síce nežije ale bez srandy je život desivý.
Julliette

Poslaťod Autor stránky » 02.10.2011, 19:30

nemam slov...a este k tomu je to naucne...
Autor stránky
Administrátor

Poslaťod F.T.Y. » 04.01.2012, 23:11

Mimino,kurva,neser ma.Nemam rad tento negativisticky postoj k zivotu.Co sa stalo,stalo sa.Smutne,no aj to je zivot.Teraz si tu Ty a Ty musis go dalej.Je toho este vela,co ti osud nachysta a nebude vseto na prd,to mi ver.Sak len dockaj,ked budes mat potomka,potom sa este len nasmejes.Musim uz dobehnut.Uz sme dlho neboli spolu a dost mi to chyba,tak ma ocakavaj.A vsetko gut do nov.roka.
F.T.Y.

Späť na Poďakovania

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť