PRIANIE

...a všetko s tým súvisiace...

PRIANIE

Poslaťod Lýdia » 20.12.2011, 09:17

Je obdivuhodné,že napriek určite neľahkým rokom stráveným vo väzení,ste sa rozhodli zotrvať, aj keď iným spôsobom ,v tejto atmosfére a pomáhate nám ostatným.A za to Vám,pán Chrien,patrí moje veľké úprimné ĎAKUJEM.Dokázali ste spojiť ľudí,ktorí chcú niečo zmeniť a nie sú ľahostajní voči ostatným.Okrem odborných informácií,ktoré tu poskytujete,je veľkou pomocou "stretnúť" sa tu s podobnými osudmi a nájsť pochopenie,ktoré nám tí,ktorých sa to priamo netýka,nedokážu dať.Ďakujem aj všetkým Vašim spolupracovníkom,aj tým,ktorí spoluvytvárajú svojimi informáciami a príbehmi tento "náš svet".Všetkým prajem pekné sviatky,aj keď mnohí z nás budú bez svojich najbližších.V novom roku nech je veľa krásnych dní,úprimnosť a láska aj tak raz zvíťazí.
Lýdia
 
Príspevky: 36
Registrovaný: 24.06.2011, 14:42

Re: PRIANIE

Poslaťod Autor stránky » 20.12.2011, 20:24

Ďakujeme za takýto Váš názor - to vždy poteší... Tieto aktivity ešte nie sú dokonalé a zrejme ani nebudú, ale aspoň sa snažíme veci posúvať ďalej. Chceli by sme tu vytvoriť aj psychologickú poradňu pre tých ľudí, pre ktorých táto stránka vznikla, pretože dostal som viac emailov na ktoré by dokázala zrejme len psychologička odpovedať. Ale zatiaľ sa nám nikto taký (psychologička) nepodaril zohnať.
Keď rozmýšľam nad Mgr. Mitašom a poradcoami na tejto stránke ktorí sú vyznačení inou farbou, tak sa sám čudujem, že ako málo je takýchto výnimočných ľudí, ktorí berú svoje vzdelanie ( alebo nadobudnuté skúsenosti )aj ako poslanie a aj keď napr. Milana Mitaša pre nedostatok miesta nikto nevzal za koncipienta, tak paradoxne nezanevrel, ale práve naopak on ďalej študuje zákony a nezištne pomáha ľuďom hoci už zrejme koncipientskú prax nezíska. On má svoju prácu, ale aj tak sa tomuto venuje a bol jediný kto sa mi ozval. Ešte nás právnymi radami podporuje aj AK JUDr. Divko..
Onedlho možno budeme mať prenajatú nehnuteľnosť kde bude naša centrála a to nás všetkých zase posunie o krôčik ďalej, pretože už budeme môcť naplánovať stretnutia so záujemcami napr. raz do mesiaca v určitý deň a hodinu. Predpokladám, že vždy v ten deň niekto príde a pocíti zmysel, podporu... Teraz sa to nedá plánovať, pretože ľudia musia ísť z iného konca Slovenska, nemusia im ísť spoje ako iným, takže iné je čakať na niekoho v reštaurácii a iné v kancelárii...Kanceláriu sme mali doteraz len na papieri, tak ako polovica iných združení...
Záverom aj my Vám prajeme čo najpokojnejšie sviatky a pevné nervy...!!
Autor stránky
Administrátor
 
Príspevky: 252
Registrovaný: 17.01.2011, 17:43
Bydlisko: Považská Bystrica


Späť na Poďakovania

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron