Listy

listy, balíky...

Re: Listy

Poslaťod MARTINMARTIN » 01.03.2017, 11:40

Posielal som družke v piatok list a v ceninovej obálke poštové známky do Sučian.Podľa podacieho lístka som zistil,že zásielka bola
uložená na pošte Martin1 v pondelok o 7.30 a vyzdvihnutá až v utorok o 11.10.Viete mi niekto poradiť,ako to tam funguje?Posielam vždy na adresu P.S.29/7 ÚVTOS Martin-Sučany 03663.Dnes je už streda a nemám od nej odpoveď a to si píšeme dva listy do týždňa.Ďakujem.
MARTINMARTIN

Poslaťod Maculkaamajusko » 01.03.2017, 22:34

Dobrý veče. Chcem sa spýtať lebo som sa s tým ešte nestretla o tých časoch o ktorých píšete. Neviem kde na podacom lístku máte napísané, že bola zásielka uložená v pondelok o 7:30h a vyzdvihnutá v utorok o 11:10h. Je možné, že preto, že sa k Vašej družke neskôr dostali tie obálky nemáte teraz späť odpoveď. Všetky listy sú čítané a je možné aj to, že jej pedagóg tam nie je a tak sa k nej skôr nedostala pošta. Všetko je možné. Mali sme skúsenosť, že až po 3 dňoch muž dostal poštu lebo nestíhali a to som ju posielala prvou triedou. Keď mali toho veľa a chýbal jeho pedagóg a ten druhý mal dva oddiely na starosti je to bohužiaľ tak.
Maculkaamajusko

Poslaťod MARTINMARTIN » 02.03.2017, 08:57

Ďakujem za odpoveď.Zásielku,ktorú posielate s podacím lístkom možete kontrolovať na internete na stránke pošty-sledovanie zásielok podľa podacieho čísla,niekedy vyskúšajte.List som nedostal ani včera,jej mamka však áno.Chce to asi trpezlivosť,kto však nemá svojho blízkeho vo vazení,nevie ako to je čakať na list.Nezostáva mi iné,len čakať.
MARTINMARTIN

Poslaťod Maculkaamajusko » 02.03.2017, 17:28

Verím Vám, že to čakanie je ťažké. Aj my sme si písali dennodenne. Niekedy sme sa minuli listami ale nevadilo nám to nakoľko muž vedel čo je vonku a ja čo má on nové. Kľudne mi môžte napísať súkromnú správu. Viem Vás pochopiť čo prežívate keď čakáte a list stále nechodí . :cry:
Maculkaamajusko

Predchádzajúci

Späť na Korešpondencia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť