peniaze na učet

posielanie, prijímanie, príspevky...

peniaze na učet

Poslaťod katarina14 » 13.09.2013, 21:47

Ahojte viete mi niekto poradit posielala som synovcovi peniaze na učet do veznice v trenčíne ,je tomu už 10 dní a on stale peniaze nedostal.je možne ,že tak dlho idu z banky do banky?ked bol v ban.bystrici peniaze mu došli vždy do 5-6 dní.Vie mi niekto poradit,kde sa možem informovat kde možu tolko stát?
katarina14

Re: peniaze na učet

Poslaťod anuska28 » 20.09.2013, 18:24

Ahoj najlepsie je posielat peniaze postou,daju ti tam taky modry sek,vypises ho a nezabudni na datum a rok narodenia ,budu tam Da sa povedat hned,ja ich tak posielam a ma ich otec hned na druhy den. :)
anuska28

Poslaťod nanusa » 25.12.2014, 15:14

dobry den chcem vas poprosit o radu muz sedi v leopoldove a nic odomna nechce len som bola na navsteve a je v hroznom stave chcela by som mu zaslat nejake peniaze len neviem akou formou je to najlepsie nemam cislo uctu nemam nic a on hovoril ze ajtak mu stoho zoberu exekuciu a peniaze na autobus je to tak?keby som mu priklad poslala 50eur kolko mu stoho daju?dakujem za odpoved
nanusa

Poslaťod Maculkaamajusko » 25.12.2014, 19:20

Komu: nanusa

Dobrý deň, mám manžela v Trnave - Hrnčiarovciach nad Parnou a tiež mu posielam peniaze do väznice. Posielam to ale z môjho účtu na číslo účtu väznice. Ak ale neviete číslo účtu väznice môžete mu to poslať na túto adresu poštovou poukážkou.

ÚVTOS

meno a priezvisko a dátum narodenia

Gucmanova 19/670,

priečinok 7,

920 41 Leopoldov

Na túto adresu mu posielate aj listy. Môžte na poštovú poukážku namiesto dátumu narodenia dať rodné číslo. Manžel by Vám mohol volať keby mal peniaze na účte. Ak mu pošlete napr. 50eur tak 25eur si dá strhnúť na pohľadávky a za 25eur Vám buď môže zavolať alebo si niečo nakúpiť v bufete. Môže aj nakupovať aj telefonovať ale len za 25eur z tých 50eur. Vždy toľko koľko si dá strhnúť na pohľadávku tak za toľko môže volať+nakupovať.
Maculkaamajusko

Poslaťod nanusa » 26.12.2014, 13:16

dakujem za odpoved len dufam ze ak mu tam poslem 50eur tak jemu stoho daju aspon nieco lebo ze si vraj strhaju na cestu domov a exekucie tiez penazi nemam vela a chcem ich hlavne preneho on tam pracuje a strhaju mu exekuciu stravu atd...listy mu posielam len tieto peniaze som nevedela ako.dakujem za odpoved
nanusa

Poslaťod Maculkaamajusko » 26.12.2014, 14:26

Dobrý deň, určite mu tam peniaze dajú. Ak tam pracuje tak mu z výplaty strhávajú peniaze na odvody, uložné (keď pôjde domov na cestu) a keď má zrážky ako príklad výživné, exekúcie tak mu aj to sťiahnu a zvyšok z výplaty mu nechajú. Môj manžel keď pracoval tak to tak mal , že mu z výplaty strhávali výživné. Od septembra 2013 ale nepracuje a robí si tam druhú školu i keď maturitu už má dávno spravenú ale nakoľko tam majú dobrých profesorov na jazyky tak začal opäť chodiť do školy. Ja mu tiež posielam peniaze a vždy si dá polovicu strhnúť (výživné na syna) a za takú istú polovicu môže volať+ nakupovať. Neviem ako je to v Leopoldove ale v Hrnčiarovciach je to tak, že keď si od v pondelok dá príkaz na zrážku (trebárs 25eur zo sumy 50eur) tak mu to v stredu na finančnom zrazia ak tam má toľko peňazí a v piatok už môže volať domov. V piatok si dobíja kredit na kartu z ktorej volá a aj nakupuje. Neviem či Vám už manžel volal ale ak nie je tu aj takáto možnosť . Ak by ste chceli ešte nejaké info kľudne mi napíšte do súkromnej správy.
Maculkaamajusko

Späť na Peniaze

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť