Ako poslať peniaze do väzby alebo väznice

posielanie, prijímanie, príspevky...

Re: Ako poslať peniaze do väzby alebo väznice

Poslaťod Andy P. » 22.08.2016, 14:53

Dobrý den.chcela by som sa opytat.mam poslat priatelovi peniaze prostrednictvom šeku ale neviem který sek mám použít.povedal mi aby som dala jeho datum natodenia aj ako variabilní simbol.
Andy P.

Poslaťod Maculkaamajusko » 23.08.2016, 06:06

Ahoj Andy. Keď prídeš na poštu a povieš, že mu chceš poslať peniaze do ústavu sami ti poradia nemusíš sa báť. Keby si chcela môžeš priateľovi poslať peniaze aj na účet ústavu kde sa nachádza. Zavolaj si na ten ústav a požiadaj ich o číslo účtu , tam môžeš poslať tiež peniaze, do poznámky dáš jeho meno a rodné číslo aby to vedeli zaradiť. Na ich účet má on peniaze skôr ako šekom.
Maculkaamajusko

Poslaťod Andy P. » 23.08.2016, 08:17

Dakujem skusim tam dnes zavolat a uvidíme co mi povedia..on mi aj chcel jeho číslo ale že takto to budem mat jednoduhsie.len som skusala najst akej farmy má být ten sek..že či mu ich dají aj ked ich poslem zelenym.
Andy P.

Poslaťod Maculkaamajusko » 23.08.2016, 17:35

Ja som vtedy posielala šekom na adresu ktorý mi dali na pošte. Povedala som im kam to chcem poslať(neboj nie si jediná čo posiela peniaze a ani sa nemusíš hanbiť povedať im to) a podľa toho mi dali šek. Môžeš to spraviť aj tak , že tam dáš jeho meno a priezvisko a dátum narodenia . Najlepšie je vždy písať tam rodné číslo. Keď ho nevieš nevadí. Kde je tvoj priateľ?
Maculkaamajusko

Predchádzajúci

Späť na Peniaze

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť