Muži, ženy ich deti a peňááááááze...

posielanie, prijímanie, príspevky...

Re: Muži, ženy ich deti a peňááááááze...

Poslaťod Deniska » 03.02.2011, 12:43

Ahoj,tiez som slobodna mamicka.Priatela mam vo vykone vazby v bratislave. Nakolko poberam len rodicovsky prispevok nie je to ziadna sranda. Byvam u rodicov takze nastastie sa nemusim obavat o byvanie. Priatel mi pred nedavnom poslal papier,aby mi mohol posielat peniazky isla som ho potvrdit na miestny urad ako to bolo napisane. Prisla som tam dohodla som si termin navstevy kedy pridu pracovnicky sa pozriet kde a v akom prostredi zije mala. Pytala sa ma ci poberam rodicovsky alebo matersku a kedze poberam ten spominany rodicovsky prispevok tak mi povedala,ze si mozem ziadat o financnu vypomoc.Za hodinku som sa mala zastavit u nej v kancelarii kde mi dala prislusny papier,ktory som vyplnila musela som jej doniest potvrdenie,ze poberam rod.prispevok a na bytove druzstvo potvrdit,ze nebol nedoplatok na byte. Pytala som sa na postup ako to bude prebiehat tak spominala nejaku komisiu,ktora to bude prehodnocovat,kde si ma zavolaju a rovno mi povedala,ze na dieta to je nejakych 66€ tiez nieco na dospelu osobu,ale viac ako 100€ to nebude.Chcem sa spytat mam to brat ako davka v hmotnej nudzi? ci si mozem poziadat dodatocne? a este ta financna vypomoc je jednorazova. DVHN je mesacna??? dakujem za odpoved..
Deniska

Poslaťod Veronika Vojtušová » 03.02.2011, 13:26

Ahoj Deniska,ty dostanes niaku fin.vypomoc jednorazovu???Pretoze ako mam aj ja rodic. prispevok a nevychadza mi pomoc v hmotnej nudze a neviem o zidnej jednorazovej fin.vypomoci...
Veronika Vojtušová

Poslaťod Deniska » 03.02.2011, 15:29

No presne neviem ci dostanem nieco,len mi poradila,ze si to mam skusit podat na miestnom urade a uvidime,ze co z toho nakoniec bude. A teraz neviem ci je to ta davka v hmotnej nudzi alebo co..Veronika mozem sa spytat,ze z kade si? Ja som z Bratislavy. A teraz neviem do kedy mam cakat o oznameni ci mi to daju alebo nie..
Deniska

Poslaťod silvia212121 » 02.06.2016, 10:58

Ahojte prosím Vás o radu. Ked je môj partner vo väzbe, ako je to s výživným na jeho deti pre exmanželku? štát nejako bude platiť za neho? ale mam jej ja posielať nejakú čiastku? Už som deti nevidela 5 a pol týždna, exmanželka máme s nou dlhodobo problemy. neviem co mam robit, lebo malinka a malinky mi potajomky pisu sms. Velmi sa jej boja. Mne strasne chýbaju. Povedala mi ze tým co sa udialo velmi trpia a povedala ze ich nemam kontaktovat, najblizsie som sa vzdala kontaktu sms ze deticky som tu vzdy pre vas a cakam ze sa ozvete. a Obe napisali ze oni by radi, aj by radi boli so mnou (bývame od ex 2 min pešo) ale ze im mama zakazala ma kontaktovat.
Poradte prosím co mam robit??

dakujem pekne
silvia212121

Predchádzajúci

Späť na Peniaze

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia