Ktorá väznica?

informácie, skúsenosti, odporúčania...

Ktorá väznica?

Poslaťod imik » 10.06.2015, 18:15

Prosím viete poradiť podľa skúseností,slov alebo rodinných príslušníkov, ktorá väznica v dvojke je normálna? Manžel chce preložiť z Ilavy, ale nevieme kam, aby sa nedostal ešte do horšieho. Ďakujem
imik

Re: Ktorá väznica?

Poslaťod monteverest » 14.06.2015, 14:05

podľa chlapov,s ktorými si ženy na chrenovej písali, je vraj najlepšie na Kráľovej v Banskej Bystrici. najhoršia basa je v želiezovciach.
monteverest

Poslaťod sandrasofia » 15.06.2015, 21:07

Najlepsia je vraj Martin-Sučany.Je to sice ustav pre mladistvych ale su tam aj dospely zaradeni do min.stupna strazenia.Mam tam muza a pocuvam len chvaly.Aj ked chodime navstevy,nemozem povedat jedno krive slovo!Pristup skvely,detom dovolia vodicku,nieco sladke..a dokonca je tam detsky kutik,takze deti sa hraju a my sa s muzom mozeme pokojne porozpravat.A na B.bystricu som zase ja pocula negativa-dost sa tam kradne a vraj bitky su tam na dennom poriadku..ale je to stredny stupen strazenua-mozno preto
sandrasofia

Poslaťod majkyy » 03.07.2015, 09:39

ahojte.Ja mám muža zas v želiezovciach a ja zas tam nemôžem povedat nič zlého.Tiež sú tam milý pedagogovia aj bachari.teda výnimka sa najde vždy,ale ja som sa za tie tri roky s ničím zlým nestretla.Tiež tam je detský kútik.Ja som osobne tam doniesla hračky z domu a ochotne a milo to prijali.Tak sa môžte v klude rozprávat tiež.Aj vodičku tam dajú.Ešte som tam nemala s ničím žiadny problém.Problémi sú len vtedy ak sa väzni nesprávajú podla pravidiel.No a to je upne normálne.
majkyy

Späť na Väznice

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia