Väzba Leopoldov

informácie, skúsenosti, odporúčania...

Väzba Leopoldov

Poslaťod silvia212121 » 01.06.2016, 09:44

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať alebo skôr požiadať o radu, vysvetlenie. Pred pár týždňami sme mali doma raziu. Môjho partnera zobrali do cpz. Po 4 dňoch bol súd, ktorý ho prepustil. Bol pár dní doma, a potom najvyšší súd ten ho na základe "niečoho" čo ani ja neviem dodnes vzal do väzby do Leopoldova. Najprv mi bolo povedané, že jediný nedostal kolúznu väzbu, on však písal, že sa nachádza na oddelení so zmierneným režimom. Že majú cely otvorené, a môžu sa prechádzať. Podľa toho čo som sa snažila študovať denne som pochopila, že do prečinu nespadá, to znamená, že sa nachádza v Béčku, čo je zločin. Čo to prosím Vás znamená, je skutočne najdlhšia doba 7 mesiacov? pokial sa neskráti alebo to nepredlži prokuratorka. A kedže je vo väzbe, kedy sa bude niečo diať? Mám mať teraz niekedy návštevu, absolútne si neviem predstaviť ako to zvládnem. Už niekoľko týždnou plačem. Snažím sa všetko platiť čo mám, avšak som s čiastou, ktorú mám posielať jemu nerátala. Koľko v skutočnosti potrebuje, keď si aj voláme píšeme a nákupy má len v piatky? Je možnosť, že by ho prepustili po prvom žiadaní o prepustení? Mám chaos z toho, že je preč.Prosím môžete si so mnou niekto toto odkonzultovať.? Už so mnou nikto nerozpráva, ani susedia, ani naši priatelia. Nemám nikoho. Prosím dakujem
silvia212121

Re: Väzba Leopoldov

Poslaťod sandrasofia » 01.06.2016, 13:10

Ahoj, napis mi na fb-Saška Chromá, mam na fotke dcerku ako sedi vonku a hra sa. Mne sa nedavno vratil muz tak snad poradim.
sandrasofia

Späť na Väznice

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť