navsteva deti

informácie, skúsenosti, odporúčania...

navsteva deti

Poslaťod Paulina Nagyova » 29.11.2016, 17:22

Dobry vecer chcem sa spytat manzel mi poslal navstivenku sedi uz styri mesiace teraz prvy krat napisal aj deti chcem vediet ako to funguje ked tam prideme ta. je okienko kde sa vlozi navstivenka a obcianske preukazy tak chcem vediet aky doklad mam dat za deti staci zdravotny preukaz alebo rodne listi lebo rodne listi som mu poslala aby ich mohol dat zaevidovat tak neviem ako na to dakujem za kazdu odpoved
Paulina Nagyova

Re: navsteva deti

Poslaťod Maculkaamajusko » 30.11.2016, 18:16

Dobrý večer. Je to presne ako píšete. Do okienka dáte svoj občiansky. Manželovi ste poslali origináli rodných listo v detí? Posielajú sa vždy kópie. Origináli rodných listov si vždy vezmete so sebou a tie predkladate pri okienku s Vasim OP. Ak ma niektore dieťa obciansky nech ide nan. Ako to spraviť keď nemáte originali rodných listov neviem. Mozte dať aj pasy ak máte. Ak nemáte zavolajte priamo na sekretariát ustavu kde je Váš manžel.
Maculkaamajusko

Poslaťod Paulina Nagyova » 30.11.2016, 22:04

Dakujem pekne a manzelovi som.poslala kopie rodnych listou takze ked teraz v sobotu pojdeme tak musim vziat deti rodne listi original obe deti su neplnolete dakujem za odpoved toto som.nevedela
Paulina Nagyova

Poslaťod Maculkaamajusko » 02.12.2016, 11:45

Nemáte zač. Ano teraz vezmete originály rodných listov detí a Váš OP a pôjdete za manželom na návštevu.
Maculkaamajusko

Späť na Väznice

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť