Väznica Želiezovce,píšte vaše skúsenosti

informácie, skúsenosti, odporúčania...

Nick: bobana

Poslaťod bobana » 02.01.2011, 20:08

ahojte prosím máte niekto skúsenosti zo Želiezovskej väznice?
bobana

Nick: lucka

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 10.01.2011, 17:52

...pridavam sa k bobane, mozte niekto prosim opisat pomery v Zeliezovciach? Dakujem.
Príspevok zo starého fóra

Nick: nicole

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 12.01.2011, 12:11

aj moj muz je v zeliezovciach nic moc mi nepisal iba ze tam nieco sije na oddiely A4 a teraz je na A3. pravnik hovoril ze to je v strede niakeho pola takze navstevy asi len autom. tiez by som chcela vediet ako to tam chodi a tiez kto tam sedel a ziadal PP alebo nieco aky sudcovia tam su???? dakujem za info

Nick: M5

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 12.01.2011, 17:51

je to od Želiezoviec asi 1-2km.A je to dedina len okolo sú polia ,určite tam jazdí aj autobus.Na PP sa chodí do Levíc a je to slabota.Predsa je to dvojka a sudcovia majú málo žiadostí a nijaký prístup.Aspoň to tak bolo....

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 12.01.2011, 18:41

ďakujem M5 a myslím keď sa teda nemýlim máš podobnú skúsenosť z VP ako teraz môj manžel. písala som príspevok do PP posledný skús mi odpovedať lebo ja stále dúfam že to dobre dopadne. aj keď si sa už k tomu myslím vyjadroval. ešte raz ďakujem

Poslaťod bobana » 12.01.2011, 19:22

ahojte som rada že ste sa sem ozvali,áno čo sa týka väznice v želiezovciach je to v podstate uprostred polí,väzni pracujú buď v dielni kde šijú topánky..pozor žiadne také že šijú na strojoch..každý má šidlo a ihlu a pekne krásne šijú v rukách,niektorí pracujú na poliach a pokiaľ mi je známe je to strašná otročina,ak sa niekomu podarí dostať sa do väzenskej kuchyne možno môže byť len rád určite sa dostane aspoň k lepšiemu jedlu.Návštevy v návštevnej miestnosti to je kapitola sama o sebe.V jednej miestnosti natrieskaných snáď 50-60 ľudí vzduch je tam nedýchateľný ani uprostred zimy,bola som svedkom že na poslednej návšteve za mojim mužom tam jedna pani doslova odpadla...až potom policajti otvorili okná...v miestnosti vládne neskutočný hluk doslova po sebe hučíme aby sme sa vôbec počuli ale sme radi že sa aspoň vidíme.Čo ma štve najviac väzni tam veľmi nemajú možnosť sa dostať von na dvor ak sa to dá nazvať dvorom -kus vyasfaltovaného priestoru- nieje im tam naozaj čo závidieť nielen priestory v ktorích musia žiť ale aj bezútešné okolie ak vôbec nejaké vonkajšie okolie niekedy vidia....
bobana

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 12.01.2011, 19:50

ahoj bobana ty máš myslím skoro ročného synčeka a ja mám trojmesačné dievčatko. berieš ho zo sebou na návštevy? z toho čo píšeš asi bude lepšie pre ňu ostať doma. ďakujem

Poslaťod bobana » 12.01.2011, 20:35

ahoj nicole..nie zakaždým beriem aj malého,tatino sa na neho vždy veľmi teší ...ako by som mu ho tam nevzala keď viem že ako strašne túži vidieť si vlastné dieťa aspoň raz za mesiac....?pravidelne to s ním absolvujem aj keď je to náročné ale som rada keď sú tí dvaja aspoň chvíľu spolu
bobana

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 12.01.2011, 20:49

to je pekné od teba. ja ešte uvidím lebo tá autosedačka nič moc a je to aj dosť ďaleko. veľmi sa jej nepáči v nej a ja som nie moc dobrá šoférka. tak aj preto. ale posielam v listoch aspoň fotky má ich tam už aspoň sto aj keď fotka a stretnutie je niečo iné. držím ti moc palce lebo ja som myslela najprv že sa zbláznim a neraz som plakala za rovno s malou. ale chce to obdiv a veľkú silu čo pre neho robíš.

Poslaťod bobana » 12.01.2011, 22:14

nicole...ano aj ja posielam fotky ale predsa len moje dieťa je už väčšie..inak je tam veľký problém s prebaľovaním či kŕmením..kvôli všetkému musíš ísť z návštevnej miestnosti von..ja si zvyknem prepašovať kúsok rožku aby malý vydržal...Tiež sa mu nepáči cestovanie v autosedačke ale chvalabohu vždy po ceste zaspí..tiež to nemáme zrovna blízko ale nejako to vždy prežijeme...snáď sa tam niekedy stretneme..teraz budú návštevy 30 januára..ale ešte neviem na koľkú pôjdeme
bobana

Ďalší

Späť na Väznice

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia