Väznica Želiezovce,píšte vaše skúsenosti

informácie, skúsenosti, odporúčania...

Nick: mirrecek pre bobanu

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 18.01.2011, 20:01

cauko sorry zaspal som mam po robote pisal som ti dajaky mail neviem ci si ho dostala lebo mi to tam vyhodilo cosi v anglictine tak neviem inak na tu stranku som v zivote nechodil a je tm vsetko ine ako na facebooku mi sa dajako nemozme s kontaktovat uz mi to je aj do smiechu nic cauko ale dostal som tvoj a cital som ho neviem sa mi zda povedome to meno
Príspevok zo starého fóra

Nick: bobana pre mirrecek

Poslaťod bobana » 19.01.2011, 10:57

ahoj,nie mail som nedostala musiš dodržovať malé a veľké písmená keď posielaš mail...ale stačilo len kliknúť na odpovedať a adresa by sa automaticky skopírovala,na facebooku som ťa hľadala ale podľa toho nicku mi ťa nevyhľadalo a ani podľa mailu s azetu tak neviem kde je chyba ale ak chceš môžeš mi napísať aj na facebook nájdeš ma presne podľa tej mailovej adresy bobana99@azet.sk,už si tam píšem z viacerími kamoškami ktoré som tu našla takže nieje možné aby sme sa nejako neskontaktovali...tak skús ešte raz cez azet alebo cez facebook...díky
bobana

Nick: mirrecek pre bobanu

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 19.01.2011, 15:05

cauko tak som bol na face a myslim ze som ta tam nasiel mas tam potom ziadost o priatelstvo tak zatial cauko
Príspevok zo starého fóra

Re: Nick: nicole

Poslaťod bobana » 25.01.2011, 17:11

Príspevok zo starého fóra píše:aj ja idem 30.1. aj zo švagrom. tiež neviem hodinu. len teraz je na A3 a neviem či to ide podľa oddielu alebo mena. keď uvidím bábätko budem vedieť že si to ty.

Ahoj Niky....už vieš na koľkú máš povolenú návštevu???my asi na dvanástu.....daj vedieť budem čakať
bobana

Re: Väznica Želiezovce,píšte vaše skúsenosti

Poslaťod bobana » 27.01.2011, 08:11

Ahoj Niky takže my máme tú 12.00 potvrdenú....inak ako sa máš ? čo máš nové???ozvi sa...
bobana

Poslaťod bobana » 30.01.2011, 18:49

Ahoj Niky...dnes som bola na návšteve za tým mojim iba sama z malým...škoda že si sa neozvala,pozerala som či ťa tam náhodou neuvidím...ozvi sa
bobana

Poslaťod miska » 18.02.2011, 18:14

Ahojte :)))
Úvodom Vám chcem poďakovať všetkým, ktorí tu zdieľate informácie , ktoré obohacujú aj mňa... Mojeho priateľa šestnásteho eskortovali do železoviec tak som z toho hotová :((( . Prosím Vás ak by ste vedeli mi poradiť tam sa dá ísť na PP domov ??? neviete robia problémy ??? ostatné ani tak nepotrebujem vedieť pretože tu všetko je. Táto stránke je veľmi užitočná a samozrejme držte sa všetci, tí , ktorí máte priateľa tam kde ja ... či už kôly tomu že je vinný alebo nie :(( viete viem, že tu niesom na stránke , aby som tu dávala na okno nejaké city, ale zistila som, že asi každý jeden sme jednou nohou v base... lebo tu a tento systém je KO . Ďakujem :cry:
miska

Re: Nick: mirrecek

Poslaťod Mio » 31.12.2012, 13:00

Príspevok zo starého fóra píše:ja som nechcel osocit tu to stranku alebo dajako ociernit sa ospravedlnujem ked som dakoho urazil ale moja viera voci dacomu je na mrtvom bode asi tak a co sa tzka doveri a spineia niekoho alebo dakoho prace su dve rozdielne veci je toto stranka urcena na taketo veci alebo neni tak som tu napisal svoj nazor a to co som prezil a nemienim dakomu daco dokazovat nech si mzsli kto co chce a mila admin ak chcete povolenie dam vam ho a som ochotnz sa stretnut s hoci kym len pochybujem ye sa daco pohne pametam si ye v roku 2003 koncom roka chodili takto uy ani nevim tusim amnestz internecional po tzch to ustavoch a robili velke pohovori slubovali hori doli a nakoniec to dopadlo fiaskom tak ze dajte cakam na dajakz termin stretnutia ktrz si moyme dohodnut a moyme porozpravat neviem sice kto ste ale ak mate daco s vezenstvom tak budete vediet meno tibor roman ktorz prcoval v trnave bolo jeho konanie a pristup vramci svojho postaveni adekvatny dakujem za pochopenie mirrecek

Čo sa týka Tibora Romana jeho konanie nie je adekvátne nikdy, nikdy nebolo a ani nebude, je to kus hoväda, čo si potrebuje niečo dokázať na druhých viem o tom svoje....
Mio

Poslaťod Simali1609 » 01.07.2015, 07:38

Dobry den v Zeliezovciach mam zata dostal 5mesiacov pred dvoma tyzdnami bol este v Ilve pisaval dcere kazdy druhy den teraz ako je tam v Zeliezovciach tak pise len 1krat za tyzden tak isto sme mu poslali na dopisi znamky a peniaze ale napisal ze nic nedostal iba list nevieme co sa deje mame obavy dcerka je v 5mesiaci tehotna tiez napisl ze sije topanky ale aj tak mame o neho strach dakujem
Simali1609

Poslaťod majkyy » 03.07.2015, 08:37

Dobrý den.Ja tam mám manžela už dlhšiu dobu.Nemusíte sa bát sú tam dobrý pedagogovia aj bachari.možno sa nájde výnimka zlého,ale ja som sa tam s takým stretla len raz aj to pri náśteve nedovolil manželovi zobrat na ruky malého syna.Je to tam upne v pohode.Aspom na tých oddeleniach ako A1.Na A4 je ten horší oddiel,ale to sa týka väznou nie bacharou.Keby Vám písal každý den tak by Vám tie listy prišli s tým nikdy nebol problém.Aj mne chodia pravidelne.Tý pedagogovia to určite pošlú.Nemajú dôvod to neposlat.A ked ste mu poslali do obálky známky tak to je zakázané preto mu to nedali.Známky sa môžu poslat iba do balíka 2 kg ak na to dostane papier ako študijný balík.Peniaze ak ste mu poslali a nedostal ich tak možno kôli tomu,že má pohladávky ako exekúcia,lebo oni vždy pripíšu na ich kartu.Nikdy sa mi nestalo že by manžel nedostal peniaze ked som mu poslala a to mu posielam každý druhý týžden.No nemáme žiadne exekúcie tak preto mu chodia pravidelne větky čo mu poľem.Ak má niekto exekúciu a dostane peniaze tak oni to hned strhávajú ako pohladávku.No možno kôli tomu to nedostal.Volat môžu raz do týždna 25 minút ak majú peniaze na karte.Náťevy sú raz za mesiac a to vždy v nedelu.O náštevu musí požiadat svojho pedagoga oddielu a nahlásit koho chce na náštevu.napr.manželka,vlastné dieta,mama,otec.To len s rodiny a to sa posielajú rodné listy tam do želiezoviec.Na internete si najdite číslo na tú väznicu a oni Vám tam ochotne poradia.Aj ja som tam viac krát volala a boli milý.Dúfam že som vám pomohla trošku.A nebojte sa neni to tam také ako ludia povedia alebo vidíte vo filmoch.Naozaj sú tam velmi dobrý pedagogovia aj bachari.teda ak sa chová každý tak ako má.Pekný den. ;) :)
majkyy

PredchádzajúciĎalší

Späť na Väznice

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 2 hostia