Ziadost milosti u prezidenta

formality, kontakt, zaradenie do spoločnosti...

Re: Ziadost milosti u prezidenta

Poslaťod davidkova25 » 25.05.2013, 08:13

Viete mi niekto napisat mailovu adresu alebo kosrespondencnu adresu kam sa ma posielat ziadost o milost?dakujem
davidkova25

Poslaťod Marecko » 07.04.2014, 22:48

Dobrý deň všetkým už niekoľko dní hľadám nejaky vzor presne napísaný ako ma vyzerať kde má čo byť prosim poradte ja už som zúfalí .... na môj email .... Mám 20 rokov a už sa chcem toho zbaviť lebo ma to len trápi a prenasleduje chcem pracovať a tam mi treba čistý register trestov a chcem si ho vymazať ale potrebujem milosť ... Prosím poradte
Marecko

Poslaťod radusssko146 » 27.07.2017, 06:54

Ziadosti o milost odsudenych chodi prezidentovi denne asi 10... Triezvym a zdravym rozumom si asi kazdy sudny clovek uvedomuje, ake su vysledky takychto ziadosti. Absolutne sa neprihliada na to, ze je doma rodina s detmi, ze odsudeny ma cukrovku alebo vazne zdravotne postihnutie. Na stranke prezidentskej kancelarie su uverejnene doteraz udelene milosti aj s popisom, takze usudok si kazdy urobi sam... Zhrniem to takto. Osobna skusenost. Predosly aj byvaly prezident milost odsudenehlo zamietli. Niet vraj zakonny dovod. Odsudeny sa voci svojho odsudenia a trestu obratil na Europsky sud pre ludske prava v Strasburgu a ten prikazal uradom v SR vec prerokovat znova a odsudeneho prepustit - nevina. Tento clovek je dodnes slobodnou osobou a od SR ziada nemale odskodne...
radusssko146

Predchádzajúci

Späť na Ukončenie trestu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť