Podmienečné prepustenie- prezumpcia neviny

všetko ostatné, ak neviete priradiť tému tak sem - admin uvidí, čo s ňou...

Podmienečné prepustenie- prezumpcia neviny

Poslaťod Maculkaamajusko » 04.10.2013, 07:40

Dobrý deň pán Mitas, môj manžel sa nachádza v ÚVTOS v Trnave, vo februári by si mohol požiadať o PP (4ROčNý TREST-nastúpil už 29.2.2012)len ma trápi ešte to že má 3 prípady ktoré nie su ukončené , jeden by sa mal teraz v novembri už uzavrieť nakoľko je zbavení viny ale tie dva sa už veľmi dlho naťahujú,nie je v ani jednom z tých dvoch vydaný rozsudok že je vinný,je len obvinený a prípad je ešte stále na polícii. Prípady z roku 2009. Nemôže to mať potom vplyv na PP? Manžel už bol disciplinárne odmenený, pracoval od augusta 2012 ako ho preradili z BA do TT až do konca augusta 2013. Teraz študuje v škole v ÚVTOS a dosahuje výborné výsledky čo som veľmi šťastná. Maturitu už má za sebou ale rozhodol sa učiť sa ešte a zdokonaliť sa v cudzích jazykoch kvôli práci. Mám 3 deti z predchádzajúcich vzťahov(dve staršie deti z 1.manželstva- 13R,11r a jedno dieťa 4r mám z druh. vzťahu). Dvaja najstarší majú ADHD -hyperaktivitu a poruchu sústredenia. Navštevujem s nimi každý mesiac detskú psychiatričku. Deti užívajú lieky. Zosypali sa mi potom ako manžela vzali do výkonu trestu. Nielen ja ale aj deti trpia tým kde je manžel. S terajším manželom sme spolu od 2008 a manželia sme od 2009. S manželom som sa spoznala v 2008 keď sa na mňa druh vykašlal a bola som v 6mesiaci tehotenstva. Moja dcéra má meno po terajšom manželovi . Zobrali sme sa mesiac potom ako sa maličká narodila. Moja dcéra Simonka hovorí manželovi Tatinko i keď jej pokrvný otec nie je. Jej otec sa o dcéru nezaujíma , neplatí mi žiadne výživné. Deti majú veľmi dobrý vzťah s mojim manželom. Vždy po návšteve kam spolu chodíme sa ich zdravie trošku posilní. Komunikujeme spolu každý deň listami . Manžel píše aj deťom , prípadne im v čase voľna aj nakreslí. Je možné aby manželovi bolo vyhovené aj keď bude mať ešte otvorené 2 prípady kde je obvinený a nie je odsúdený rozsudkom. Je možná prezumpcia neviny?
Maculkaamajusko

Re: Podmienečné prepustenie- prezumpcia neviny

Poslaťod dee » 04.10.2013, 13:11

dobry den,ak chcete odpoved,tak napiste do skupiny ´´otazky advokatovi´´ a tam Vam pan Mitas odpovie.
dee

Späť na Nezatriedené

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť