spolupracu

telefonický, osobný...

spolupracu

Poslaťod artlive » 12.04.2011, 14:22

dobry den,

sme obciasnke zdruzenie Art-Live, som jej zakladatelom Patrik tiez mam skusenosti co sa tyka väzbou
chcme sa spytat je mozne urobit zmeny v pravnej pomoci pre obvinenych a odsudenych.rad by som
vyuzil moznost vam napisat a podelit sa o skusenosti ktore mam. Bol som odsudeny za nieco co som nespachal no kedze clovek vo väzbe nema dost moznosti poziadat o pravnika, resp.aby mu bolo umoznene spojenie s nim.
Teda samozrejme su advokati ex.offo, ja by som chcel vytvorit system , kotry by umoznil kazdemu odsudenemu bez ohladu na jeho financnu situaciu, preco nie je umoznene odsudenym skontaktovat sa priamo pred organmy cinnym v trestnom konani s pravnym zastupcom, prip.s rodinnym prislusnikom este pred nastupom do väzby?, preco sa kontaktuju rodinny prislusnici uz fomou oznamu, ze dany clovek je vo väzbe tomu nerozumiem.

dakujem, rad by som s vami nadviazal ako OZ spolupracu

Patrik Rist
artlive

Re: spolupracu

Poslaťod Judith » 13.04.2011, 07:07

Ahoj Patrik,
super, ze je viacej ludi,ktorym lezi otazka väzenia na Slovensku na srdci! :)
Admin tejto stranky isto prijme spolupracu s vasou OZ.
Ak by ta nahodou prehliadol v tejto rubrike,treba mu este raz napisat pod rubriku "otazky adminovi".
Pekny den prajem.
Judith
Judith

Poslaťod Autor stránky » 16.04.2011, 11:31

Dobrý deň,

Naše občianske združenie väzeň.sk prísne posudzuje spoluprácu s inými združeniami a ľuďmi.
Na základe nižšie uvedeného linku nemôžeme pristúpiť k spolupráci s Vami.

http://www.rplive.eu/sk/Kontakt-Patrik- ... -Live.alej

Ďakujeme za pochopenie.

OZ väzeň.sk
Autor stránky
Administrátor

Poslaťod artlive » 24.04.2011, 17:56

dobry den,

ďakuujem za vašu odppoveď, chcme len reagovať na vasu odpoved. Na spolocnost som podal
zalobu za ohovaranie, pretoze s touto spolocnosstou som sa nedohodol o ziadnej spolupraci nebolo
ani reci, vyuzili neopravnene informacie o mojej osobe a velmi rad vam ich tu prednesiem. Velmi
tazko sa mi o tom pise a obhajuje sa na Slovenksu, vy viete velmidobre ake to je pracovat s ludmy,
ktory vam zavidia a chcu vam ublizit aj takym sposobom ako mne.Len z casti vam posme aspon
info o komunikacii s niektorym z umelcov

Dobrý den Patriku,

Paní Olivii Žižkovou neznám osobně, ale jakýkoli její pokus kontaktovat nás dopadl nepříjemnostmi. Proto doufám, že se vzpomínanou paní, už nebudeme mít nikdy nic společného. Jak tomu bylo doposud. A Vám přeji, aby ste svou prací, brzy přesvědčil okolí o svých kvalitách.

Eva Skallová

vsetko mam potvrdenia ohladom zrusenia koncertov, ako to ze vsetko bolo uplne inak ako to bolo prezentovane v mediach

Patrik

mozete navstivit aj moju neprofesionalnu stranku, ktoru som zriadil na ucel ucel mojej obhajoby.

http:/rp-live.meu.sk/

dakujem va i tak za vas postoj.

S pozdravom

Patrik Rist
artlive

Poslaťod artlive » 24.04.2011, 18:06

artlive

Späť na Kontakt

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia