návštevy

telefonický, osobný...

Nick: tanlee

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 14.06.2010, 00:49

Je možnosť návštev len cez pracovný den alebo aj cez den ako je sobota?
Príspevok zo starého fóra

Nick: jano

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 14.06.2010, 10:22

Vo väzbe len cez pracovne dni a vo väzeni len cez vikendy..

Nick: tanlee

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 14.06.2010, 14:41

dakujem9

Nick: Chiara

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 14.09.2010, 21:20

ako si možem vybawiť navštevy vo väzeni za priatelom, lebo ja som jeho priatelka a mam len 17...a je to len pre rodinnych prislusnikov... ?prooosim poradte

Nick: bella pre Chiaru

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 14.09.2010, 21:41

ahoj ak tvoj priatel už bude môcť mať návštevy, tak ti pošle navštívneku, predtým mu budeš musieť poslať svoj rodný list, teda overenu kopiu + tvoju adresu trvaleho pobytu v OP, navštevy vo väzení bývaju vždy 3týžden v mesiaci, teda aspon vzdy to tak boli, cez víkendy. ano a na návšetvy možu ist len rodinný príslušníci, manželka, družka. Ak si jeho priateľka budeš si musieť vybaviť aspoň prehlásenie, že ste druh a družka, inak ta za ním nepustia. Držím palce! a kde je? ak sa môžem spýtať?

Nick: Naty

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 15.09.2010, 00:07

Kazda basa ma inokedy navstevy,ja mam napriklad vzdy v 2 tyzden v mesiaci,niekde im staci cestne prehlasenie,niekde potrbuju papiet o spolocnej adrese,mne stacil len prechodny,ale pocula som ze niekde vyzaduju spolocne trvale bydlisko...vsade je to inak!

Nick: bella

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 15.09.2010, 12:06

presne, všade je to inak, ja som dokonca pocula aj o base, kde vyzaduju spolocny tvrvaly pobyt v OP.

Nick: Ala

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 15.09.2010, 15:24

Bella,a tysi nemusela mat spolocny trvaly pobyt, ved mne radila tu na tejto stranke advokatka (precitaj si to v sekcii pravne poradenstvo), ze spolocnou domacnostou sa mysli aj spolocny trvaly pobyt. Tebe to napisala matrikarka? A to znelo iba tak, ze : Menovana .... je druzkou ....a zili spolu v spolocnej domacnosti. Uz to nijak nepokracovalo? Ze zili na tej a tej adrese, s tym istym trvalym pobytom alebo tak? Musela si vybavovat aspon prechodny pobyt? Ja to nechapem, lebo ako to uvadza ta advokatka, tak tam sa v tom paragrafe pise, ze spolocna domacnost=spolocny trvaly pobyt. Ale myslite, ze je mozne, ze vaznice to sice vedia, ale uznavaju aj jednoduchsie verzie od druziek?

Nick: bella

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 15.09.2010, 18:18

môjmu "partnerovi" jeho pedagóg jasne povedal, že niektoré väznice rešpektujú "obyčajné" čestné prehlásenie, nech už akokoľvek sformulované, overené na úrade, a niekde zase treba mať okrem prehlásenia aj spoločný trvalý pobyt v OP, a dokonca, ja už som sa stretla aj s tým, že dokedy nebudem manželka na návštevy môžem zabudnúť, osobne si myslím, že oni vo väznici vedia o tom paragrafe, aj čo sa v ňom píše, ale ide o to, či si náhodou nedokazuje ten a ten kompetentný v ústave niečo na úkor našich chlapov tam, jednoducho si povie, ja som niekto a ty si tu nič, tak nie je tvoja žena, tak hold máš smolu!:-( je to strašne individuálne!! v čestnom som to mala nejak tak ako píšeš.. a v pohode, ale nie všade, ako som už spomínala, nie som jednoducho jeho manželka, takže sa neuvidíme:-( držím palce, nech narazíš na tolerantného a ľudského pedagóga tvojej polovičky!!

Nick: Chiara

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 15.09.2010, 18:26

je v Sabinove.... lenze bola som na matrike si to riesit a proste mi powedali ze kedze nemam este 18 tak nemosem s nim mat ani prechodne bydlisko..... w KE kde nastupil, tak som za ni raz bola a uplne w pohode to wobec neriesili...a mala som s nim kontaktnu navstevu...lenze v Sabinove chcu to prechodne bydlisko a nwm ako to poriesit...a 18 budem mat as w lete a to on us bude doma.... lenže sa zblaznim , ked ho neuwidim 9 mesiacov.....a newiem wobec ako to riesit teraz .. a ani newiem ci sa to wobec da teras wyriesit... us som z toho na nerwy... :(

Ďalší

Späť na Kontakt

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť