Odchod na výkon trestu

Odchod na výkon trestu

Poslaťod Alenka » 27.01.2011, 00:08

1Neviem,či sa toto vôbec niekde zobrazí..ale tak môj príbeh pozná každá čo je tu registrovaná..dnes ,teda 26.1.môj drahý odišiel do Ilavy..to lúčenie bolo strašné,,ako asi ako každé lúčenie sa..vlastne ani neviem čo mám písať..zatiaľ to nie je ani 24 hodín čo som bez neho..ale vravíme ,teda vraveli sme si vety - my to zvládneme,dokážeme a všetko bude dobré..podľa tohto sa budem riadiť..je na mňa dosť psychicky naviazaný..tie hluposti čo porobil ,vtedy sme sa ani nepoznali..len zrazu ,,ako blesk z jasného neba prišlo rozhodnotie súdom ,,no je to tak,,tak to brať musím..môj miláčik ,,dufam,že to tam zvládne..prežili sme si kopec vecí,ale kto nie? zostávaju spomienky,fotky,dovolenky s ním,a to každé prebudenie vedľa neho,nádherný pocit..
Alenka

Re: Odchod na výkon trestu

Poslaťod Naty » 27.01.2011, 15:52

Awoj Alenka...kazde lucenie je tazke,kazda sme si presne taketo prezili...ja som to tiez velmi takzko znasala,boli a aj sme na sebe silno naviazany s priatelom,ale vsetko sa da zvladnut,postupne si zvyknes ze chodis za nim raz za mesiac,ze si len pisete listy,ze si vzdy na navsteve padnete do narucia a neviete sa od seba odtrhnut...ale laska je silnejsia ako vsetko ostatne,to zvladnete... ;) len musite chciet...nedaj sa tym moc unasat,vzdy spominaj len a len v dobrom na neho,stale mysli na to,ake krasne to bude ked sa vrati...moj je v Sucanoch 10 mesiacou a viem o com hovorim...to zvladnes,si silna zena,presne taka ake sme tu vsetky! :D
Naty

Poslaťod Alenka » 27.01.2011, 16:57

no vravím ,môj tam len išiel..čiže ešte len čakám na prvý list..vlastne už som bez neho 26 hodín..no ja ho nemôžem chodiť navštevovať,pretože nemáme spoločné bydlisko alebo ako to vlastne je ... som vysokoškoláčka ,čiže neviem či by s tým bol problém to teraz vybavovať..ale vravím ,,boli sme spolu dennodenne,,bud ja u neho alebo on u nás doma...viem,každá prežíva to isté,žiadna nevieme načom sme,čo bude dalej,ale to by sme nevedeli ani keby boli naše najdrahšie polovičky s nami..snažím sa myslieť pozitívne,nie na darmo sa hovorí, načo myslíš,tak sa aj stane..ja dúfam,že ho prepustia na podmienčné..ale uvidíme ,čo to bude až to..verím tomu,že mi ten čas ujde rýchlo ,,ved teraz skúškové,,potom posilňovňa ,učenie,,dalšie skúškové,,hned bude leto,,a zrazu bude zima a bude späť..:) a tvoj začo sedí? a na koľko má trest?
Alenka

Poslaťod Naty » 27.01.2011, 17:01

moj ma premenenu podmienku 3 roky plus 1 rok..tiez sa vsetci modlime aby dosiel na PP buduci rok v septembri...aj on to velmi chce a aj sa snazi tak snad to vide ;) a co sa tyka navstev,myslim ze ked sa poznas s jeho rodicmi tak by nemal byt problem si u nich nahlasit prechodne bydlisko a si tam,,,teda kazda basa to ma ine,ale myslim ze by ti toto stacilo,ved nech sa on tam opyta a povie to co potrebujesk navsteve...vsetko sa da,aj my sme vybavovali prechodne az ked bol v base a chodim tam kazdy mesiac ako jeho druzka :D a to mas moje velke sympatie,treba mysliet len a len pozitivne,a to sa aj stane :D
Naty

Poslaťod Alenka » 27.01.2011, 17:13

no poznám a veľmi dobre..dokonca sa aj naši rodičia stretávaju navzájom..no neviem,,jeho rodičia pracuju v zahraničí obidvaja,čiže prídu raz za dva mesiace na týždeň,maximálne 2 týždne na Slovensko..čiže teraz sa vrátia až v marci,aj to hned odlietajú na dovolenku a z dovolenky zas do roboty,čiže prídu v máji..a takéto veci sa vybavujú len s nimi..čiže dalšie čakanie..a vlastne za ním nemá kto chodiť,,rodičia su preč, a ja tam nemôžem ,,vlastne nikto iný tam nemôže :( ach ,,môj drahý miláčik..a vlastne,,ja sa do takýchto vecí moc nevyznám,čo je to to premenené prepustenie?čo to v praxi znamená?
Alenka

Poslaťod Alenka » 27.01.2011, 18:19

no Naty..neviem či ti prišla správa odo mňa..dúfam,že áno..ešte som nikomu odtiaľto neposielala nič,takže neviem či ti to prišlo..:)
Alenka

Poslaťod Naty » 27.01.2011, 18:31

ano,Ali dosla,aj som ti odpisala :D
Naty

Poslaťod venuša » 01.09.2011, 15:07

ahojte chcela by som vás všetky pozdraviť a povedať vám že sme silné ženy ,
priatel odišiel pred 3 dňami na výkon trestu.A ja sa citim ako stratená, nemyslim to tak že by som to nezvládla a chcela ho hodit cez palubu to nie priliš ho milujem a ked sa pozriem do buducnosti vždy s apri nom citim stastná. Moj problém je v tom ze teraz byvam u jeho otca s nim vychadzam skvelo pomahame si navzájom problem su skor moji rodicia-nevedia o tom ze priatel je vo väzení a ja neviem ci im to mam povedat bojim sa toho ze ho odsudia a uz sa na neho nebudu pozerat ako na človeka ale ako na vyvrhela a basistu bojim sa ze sa cez to neprenesu a zabudnu v nom vidiet mojho priatela a lasku a myslim ze im nevysvetlim to ze ja v nom nevidim vazna ale clovek s ktory ma vzdy podrzal a s ktorym som sa vzdy najviac nasmiala a riesila zivot a buducnost, bojim sa aj toho ze by ma zacali prehovarat ze ci mi nahodou nesibe ze mam este buducnost pred sebou a ze toto mi netreba kedze studujem na vysokej skole budu apelovat na mna aj s tymto a ze mam na viac . Ale ja to takto predsa nevidim a to sa ani tak vidiet neda osud to tak zariadil a asi nas potrebuje vyskusat :) sak co nech osud nalozi kolko chce uvladzeme aj dvakrat tolko - takto si s toho trochu teraz utahujem lebo bez trochy humoru by som uz asi explodovala. Tak sa chcem spytat za ci mate niektora skusenost s takym to niecim alebo ze ci mi len viete trochu poradit.
dakujem
venuša

Poslaťod kristina67 » 05.09.2011, 22:22

S navratom este skusenost nemam a este dlhsi cas mat nebudem :cry: . Ja si myslim, ze by si to rodicom mala povedat otvorene. Na vykon trestu sa obycajne nejde na kratucky cas, takze asi nie je sanca ze by si to zatajila. Zrejme je lepsie vyjst z toho z cistym stitom a povedat pravdu, ako klamat a zavadzat ludi, ktori su ti jedni z najblizsich. Ci ho odsudia alebo podrzia, to ty nezmenis a budes sa musiet naucit zit s tym, nielen teraz ale aj v buducnosti. Mylsim, ze ten " bilag " zostane na kazdej z nas. Lenze my s tym zijeme a budeme zit. Nikto za nas neprezije nas zivot a ani sa zan niekedy nebude zodpovedat. Len my. Kazda sama za seba. Ked ho milujes a pockas na neho, okolie sa musi s tym zmierit a hotovo. Ty sa nemozes obzerat napravo a nalavo. Musis zit, teraz aj potom. Ja som bez manzela doteraz 20 mesiacov a najmenej tolko ma este caka. Zostala som s troma synmi. Ked okolie vidi, ze ja za nim stojim a cakam na neho, trapim sa den za dnom, aj ono sa stavia k tomu inak a ziskava presvedcenie, ze ten clovek za to stoji.

Takze ti len drzim palce, aby si to zvladla so zdvihnutou hlavou.... Len na nas zalezi. A kto nas ohovara za chrbtom, je v najlepsej pozicii pobozkat nam zadok ;)
kristina67

Poslaťod zuzana130 » 17.06.2012, 19:25

moj pritel tam je uz 3 tyždne to je nieco neskutocne premna bez neho sa to neda vydržat ,,,,ale terazz 23 ma nastevu tak velmi sa tesim,,a ozaj baby prosim vas neviete co to zamena že premena podmienky????????,to by mohol ist domou??
zuzana130

Ďalší

Späť na Začiatok trestu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť