Marihuana - neprimerane prísne tresty

Marihuana - neprimerane prísne tresty

Poslaťod Autor stránky » 01.02.2011, 15:03

Ahoj miro pisem ti lebo som psichicky dost na dne. Volam sa Dusan Antalik som z Rimavskej Soboty mozno si postrehol v mediach mozno nie mal som domovu prehliadku pri ktorej mi nasli rastlinky marihuany
40 ks bol som vzany do väzby kde som bol na stastie iba dva tyzdne zobreli ma 2tyzdne po svadbe rastliny som mal pre seba no zakon to berie ze toho bolo vela a cakam na rozsudok sadzbu mam 10-15 rokou co sa mi zda uplne prisne akoby som predaval heroin . Vo väzbe som to zvladol bez akichkolvek problemou bol som vzany 13 septembra teras som doma mam svoju firmu a chodim este aj do roboty som spravny chalan pomaham vsade kde sa da nikdy som nikomu nic zle neurobil no ajtak som to mal v zivote lahke pred 13timi mesiacmi mi otec spachal samovrazdu svojou legalne drzanou zbranou rovno pred mamou. Sestra je 10 rokou v nemecku vydata vsetko ostalo na mne otec zomrel presne na moje narodeniny obidvaja rodicia boli ucitelia fizika chemia mamka je na dvochodku a cele to berie statocne vo vsetkom nam pomaha a je to najlebsia mama na svete.Mal si pravdu v casti o Zitnom ze cakanie na trest je horsi ako trest samotny
pretoze nevies co ta este caka aky trest dostanes a na to sa neda pripravit ani psichicky ani fizicky. Chcem sa ta opitat ako sa mam na to pripravit ako sa ubranim konfliktom a nasiliu vo vezeni nechcem sa bit a byt znasilneny niake skusenosti z väzby mam no neviem ci mi to niako pomvoze dalej ti chcem povedat ze sa citim byt nevinny lebo to za co u nas zavru do vezenia inde sa predava v obchode a to uz v rakusku existuju burzy kde si ludia vymienaju svoje urody a jedine co mvoze cloveku ubizit viac ako marihuana je zakon ktory u nas prepisuju uz od 68r. v rovnakom zneni. dakujem ti za tvoju snahu pomahat odsudenim a ich rodinam je to na nobelovu cenu co robis klobuk dole prajem vela stastia. dakujem za tvoju odpoved a verim ze mi odpises .

(skopírovaný email)
autor : obvinený Dušan Antalik
Autor stránky
Administrátor

Re: Marihuana - neprimerane prísne tresty

Poslaťod Autor stránky » 01.02.2011, 15:06

Chlapče ani neviem čo ti odpísať, ale ak dovolíš, začnime tým, že tvoj príbeh skopírujem do diskusného fóra, kde naň budú písať komentáre ďalší ľudia, ktorí budú mať rozumné argumenty na nezmyselnosť toho debilného zákona zameraného proti marihuane, o ktorej som čítal už viacero odborných článkov, že sa v niektorých štátoch používa aj na liečebné účely.
Po druhé ak ťa odsúdia, tak pôjdeš buď do väznice s miernym stupňom stráženia, alebo so stredným a tam to nie je také ako sa obávaš. V každom prípade stačí keď neukážeš strach a keď najprv budeš len sledovať okolie, nevtierať sa nikomu, byť prirodzený a tí normálni chalani ( ktorých je tam žial mizerne málo ) sa postupom času dajú s tebou do reči a začnete aj kamarátsky fungovať a budeš to už inak vnímať.
Napíš ešte nášmu advokátovi v diskusnom fóre Mgr:M.Mitašovi a spýtaj sa ho ako to on vidí s prípadným trestom ktorý ťa čaká, pretože je divné, že keď máš takú vysokú trestnú sadzbu, že ťa pustili na slobodu, takže možno to dopadne oveľa lepšie ako si myslíš.
Prípadne napíš čo ťa ešte zaujíma a či to môžem zverejniť ako som ti písal v úvode tohto emailu.

(skopírovaný email) autor : m.chrien
Autor stránky
Administrátor

Poslaťod Autor stránky » 01.02.2011, 15:08

Velmi pekne dakujem zato ze si mi odpisal. Samozrejme mvozes zverejnit ja sa za to nehanbim. dalej chcem uviest veci na spravnu mieru pustili ma preto ze najskvor som mal tresnu sadzbu nizsiu 4az 10 rokoua pravnik napisal do pisomneho slubu ze uz nemam ako pokracovat v tresnej cinnosti ze ni vsetko zobrali teras mi to prekvalifikovali a to ma polozilo ze obzvlast zavazny zlocin to mi nejde do hromady dalej mi vlastne nic nenasli iba listy ktore som otrhal z rastlin no oni aj z listou asi 400g urobili 600 davok co je uplna hlupost je to akoby si prisiel k čeresnovemu stromu a jedol s neho listy a nie čeresne alebo keby predavali v obchode vodu z obsahom 2percentna alkoholu no kto by si to kupi a ako by sa stoho niekto opil, ten znalec je asi na drogach tak si robi co niekde cital v niakej prirucke pre znalcou ako mvoze robit znalca niekto kto nema s marihuanou ziadne skusenosti na jednej strane beru marihuanu ako dopin
g a na druhej strane ako omamnu latku co su velmi odlisne veci ja sa skvor priklanam k dopingu lebo som zabudal na hnev, flustraciu, smutok a vsetko toto som zabijal pracou a dokazal som pracovat do tzv.bezvedomia tim som si vykoledoval zavist okolia ze jak sa ja mam dobre ze stavam ze mam dom no robotu nikto nevidi iba to co mas ajked mam obicajne auto stare na ktorom som uz najazdil 300tisic km bez nehody a niesom ziadny bohac na ucte som stale v minuse ale snazim sa aby to bolo lebsie a lebsie mam 28 rokou mam skvelu manzelku ktora stale stoji primne spolu chovame zvierata a tym sa zivime mame farmu na hlodavce, hmyz vtaky a hady zvierata predavame po celom slovensku aj v madarsku a cechach a stale mame objednavky väčšie ako stihame vyrabat teda dochovat musim ist do roboty teras zajtra ked sa zobudim napisem este tomu pravnikovi co si pisal. Vypocitali s toho co som mal 8000 davok co je uplna blbos
t a hodnota sa este skuma ale tim ze skoda presiahne 2660 eur je to vo velkom a sadzba 10-15 no uznaj ja by som sa ich opital ze nakolko si oni cenia rok svojho zivota. Hodnota skody ktoru by som spvosobil statu keby som to predal na ciernom trhu.ale to ze som platil za elektriku vodu pvodu crepinace a za vetko co som kupoval som platil dane a ze investicia bola asi rovnaka ako hodnota to nikoho asi nezaujma to nieje otazka minut hodin ani tizdnou ale skoro tristvrte roka kim ma clovek urodu kazdy den sa oto treba starat a nakoniec ti to mvoze niekto ukradnut alebo ti ti splesnie alebo ti to ochorie alebo tito napadnu chrobaky treba na to aj stastie a trpezlivost
no co uz zakon je zakon a kradne sa tu ako na beziacom pase to nikoho nesere dakujem este raz prajem vela stastia

(skopírovaný email) autor : obv. Dušan Antalík
Autor stránky
Administrátor

Poslaťod Autor stránky » 01.02.2011, 15:22

Ja som sa skontaktoval s mojim priateľom ktorý žije už 19 rokov v Amerike. Jeho priateľka (architektka) má rakovinu kože, no a u nich sú v niektorých štátoch také zákony, že doktor môže predpísať určité množstvo Marihuany na zmiernenie problémov, ktoré vyvoláva napríklad spomínané ochorenie rakoviny kože.
Je pre mňa absolútne nepochopiteľné, že kúsok od Slovenska (v Holandsku) si každý plnoletý môže kúpiť nie len Marihuanu ale aj Hašiš a je to úplne legálne a beztrestné.
Kde tu je logika keď sme v európskej únii ?!?!
Neobhajujem drogy, pretože naše občianske združenie je proti drogám, ale zase na strane druhej keď v niektorých štátoch predpisujú Marihuanu na liečebné účely a v iných štátoch za jej držbu dostaneš 10 rokov so zaradením medzi kriminálnikov, tak je to absolútne nevyvážené a tieto zákony by sa mali ZJEDNOTIŤ a ZROVNOPRÁVNIŤ. Buď nech to všade zakážu, alebo nech to všade zlegalizujú.
Ak sa nájde niekto kompetentný, tak nech vypracuje návrh na zmenu zákona v tomto smere, ako to chcelo SaS, no a diskutujúci by sa tu k tomu priebežne vyjadrovali a hlasovali kto s čím súhlasí...

m. chrien
Autor stránky
Administrátor

Poslaťod F.T.Y. » 08.02.2011, 02:38

Tak sa pokusim prispiet svojou trochou...Mal som podobny problem,ale v mojom pripade sa jednalo ( "expertom" vyratane) 6 (šesť) jednorazovych davok.Dostal som za to 2 roky do dvojky.Ale ja som bol vo vazbe 8 mesiaco,takze trest (nepodmienecny)musel prist.totiz to,ked si uz raz vo vazbe...je jasne,ze podmienku nedostanes...No ale k veci.Zaraza ma ta tvoja domova prehliadka!!!Preco si mal domovku???Na to musel byt dovod!!!A nie len taky hociaky,kedze sudca dal povolenie na domovku!!!Myslim,ze toto by si nam mal vysvetlit a na rovinu.Myslim,ze to je dost podstatne.Na zaklade niecoho ta domovka byt musela.Napada mi par dovodov,ale to by boli iba dohady.Ak by mal na teba niekto v okoli zlost a vedel (alebo si myslel),ze ty si takto bacujes s travou a isiel ta hodit do palcu,ani to nieje na domovku.Vysoky odber elektriky?To sa mi nezda pri takom malom mnostve...Proste potrebujem vediet dovod!!!Bohuzial,vacsinou domovky byvaju po dlhsiom sledovani,alebo ti nasli v aute a ty si sa priznal ze to mas s vlastnej zahradky (co sa mi nezda),lebo ak by nasli u teba,tak aj tak to nieje na domovku.Bohuzial jedine rozumne vysvetlenie,ktore mi napada,je,ze niekomu nasli travu a ten ta hodil do placu,ze si mu predal (ani toto zatial nieje na domovku).V takom pripade by ta zacali mat v merku a muselo sa to stat znova mozno znova a znova...co? Pochop,z nicoho ta neobvinujen,ani nechcem,aby si sa tu k niecomu priznaval,ani ta neodsudzujem,staci ked sem napises nieco viac s obzaloby,ktoru uz mas.Ja velmi dolezite,ci na teba niekto vypoveda,alebo nie.Vies,na rovinu,vacsinou obycajnych konzumentov,ktori si aj nieco malo,malicko pestuju doma,nechavaju tak,ak samozrejme nemaju na takeho nervy za nieco ine.Vacsinou o takych pestovateloch nikto ani nic nevie.Sam si vypestujem,sam si zjem.Ale ak raz zacnes za to brat love,aj ked minimum,tak vtedy si uz v hladaciku.Zial viac ti zatial poradit neviem.predpokladam,ze odstavce mas uz nastudovane.ak sa dobre pamatam,tak: 0 az 3 jednorazove davky=trest 0 az 3 roky, 0 az 6 jedn.davok=trest 0 az 5 rokov (co bol moj pripad )potom to uz stupa zavratne...4 az 10 rokov,10 az 15 rokov...Fuj.Pri tvojom mnozstve,by sme potrebovali 3 tisic ludi,ochotnych povedat,ze par davok bolo ich.Vtedy by to bolo od 0 do 3 rokou a kedze si vysetrovany na slobode,bola by to jasna podmienka.Ale sme zasa u toho,ze ak co i len jeden vieryhodny svedok bude tvrdit,ze si mu predal...,to je to,co potrebujem vediet.A co sa tyka vykonu trestu,tak na take veci,ako je znasilnenie a podobne hovadiny...tak to v nasich vazniciach nehrozi (mozno v 3 NVS a to by ta museli dat medzi magorou,ale od toho su tam psychtesty !!!)normalny clovek,s akymkolvek trestom,v akejkolvek NVS sa s tym ani nestretne.Kazdopadne ti drzim palec a co sa tyka toho zakona a hlavne vysky trestou tak o tom sa my bavit ani nemusime-SRACKY,ako cela nasa vlada.PS:skus napisat viac.Budem to tu,v ramci moznosti,sledovat.
Naposledy upravil F.T.Y. dňa 10.02.2011, 06:52, celkovo upravené 1
F.T.Y.

Poslaťod Dušan » 08.02.2011, 17:14

domovku mi urobili na zaklade udania podla mvojho nazoru to bolo asi tak ze dva dni potom ako mi otec spachal samovrazdu nam vykradli susedia pivnicu a oni pravdepodobne abi si polepsili ma udali ze ja pestujem marihuanu co si domisleli aj ked nato nevizeram no ludia su domislavi na policii mi vraveli ze ma sledovali a ze oni vsetko vedia no ziadni svedkovia co by proti mne svedcili mislel som si ze policia bude skvor riesit pervitin ktori sa v nasom meste tak asi ako na celom slovensku predava detom na namesti no nie oni riesia mna lebo je to jednoduchsie preto ze snimi sa policajti zabavaju v jednom bare a maju medzi nimi svojich donasacou a oni musia mat predca niake ciarocky za vyriesenie tzv. kriminality teras sa mi donasaju take veci ze ma udala konkurencia a podobne hovadiny domovku mi urobili lebo sudca to povolil nakolko vec nepripustala odklad alebo take nieco a povolenie si potom zadovazili dodatocne bolo to hrozne mam doteras stoho zle sny bolo ich asi 20 najskvor postupali po dvore po hovnach od psou a potom po celom dome zobrali take veci ako by boli v samoobsluhe povedali ze to vratia mame hrniec na zavaranie sud na kvas svorky bednicky dvere vyvalili a tak dalej no proste rozum sa zastavy ako keby sombol eskobar preco si bol tak dlho vo vezbe? dik za odpisanie
predaj nemam dokazany no staci aby si mal jedno pismeno a uz mas celi paragraf ja mam aj odsek dva pismeno e.ze vo velkom
no ten trestny zakon je chory ze skoda mala 266 a skoda znacneho rozsahu 2660do26660 no uznaj podla tohto ta potom radia ze vo velkom ako keby bolo jedno ci by vznikla skoda2660 alebo 26660 a hlavne ze by ziadna nevznikla keby som to vsetko spotreboval oni nevedia ako to je ked bob marli spotreboval pol kila za tyzden a isto inej kvality
Dušan

Poslaťod F.T.Y. » 10.02.2011, 07:17

No nazdar Dusan.No neviem co by som ti poradil,fakt nie.Mas to take divne,vselijake...Ale!Co by som ti poradil,tak ked sa budes obhajovat,prosim ta,nerob to tak,ako vo svojom prispevku.Myslim tym,ze nekydaj na tych policajtov tak ako v tom prispevku!!!Ver mi,ze by si si tym u sudcu iba pohorsil!!!(aj ked je to mozno vsetko pravda).V prvom rade to sudcu vobec nebude zaujmat a hlavne by ti povedal,ze on je tam na sudenie tvojej veci a nie tych policajtov.Toto sudcovia nemaju radi!!!Na druhej strane,ak mas nejaku literaturu o tom,ze Bob Marley ozaj spotreboval take mnozstvo,tak toto by som pouzil urcite.Pouzi vsetko,co dokazuje,ze ludia mozu mat taku vysoku spotrebu travy,zozen si veskeru dostupnu literaturu,aby si sudcu presvedcil.On sa aj tak bude musiet drzat zakona a sudit ta v nejakej hranici,no moze ti dat spodok.Aspon cosi.A mozno ti zhodi odstavec.Hlavne vystupuj s pokorou a uctou,olutuj a nebud hrdina!Je neodskriepitelne,ze si vinny.Tak sa tam netvar a nevystupuj,ako nevinny.Aj ten sudca je len clovek a mozno tiez doma huli cannabis a tiez si mysli,ze tresty za travu su vysoke.Tak si to neposer tym,ze by si bol drzy a arogantny a kydal na vsetkych policajtov a vsetkych ludi okolo...On riesi teba a nie ostatnych,tak sa toho vyvaruj.Ludia bezne robia taketo chyby na sude,tak sa nedaj strhnut.Drzim ti palec a budem sledovat.
F.T.Y.

Poslaťod Dušan » 10.02.2011, 11:00

Dakujem F.T.Y urcite by som to tak neriesil na sude a budem sa drzat pravnikovich rad a aj tvojich niesom drzi clovek som slusny poriadny este ti chcem napisat ze v celom dome sa svieti lebo vsade su teraria zo zvieratami a na tom druhom na druhej dedine su zase hlodavce kde sa tiez svieti tak oni si mysleli ze vsetko je plne travi tak sa nesrali a nabehli dik a este chcem povedat ze vyroba marihuany trva nepomerne dlhsie ako vyroba inych tvrdych drog a ze sa neda miesat z nicim ako sa miesaju ine s ko...tinami a urobia z 1g-10g a tak to predavaju pochop ze niekto tu predava sracky detom a dostal 4 mal este aj nizsi odstavec a po2,5roku je doma no mne daju 6,6 pri najlepsom tak len sa modlim aby sa stal zazrak tiez mam mazelku a mamu tiez to bude krute pre ne aj pre mna napis este nieco o tvojom vezeni ako si sa mal a kolko si sedel este? mal si niake problemy a tak skrinka sa tam dala zamknut? kradli ti veci? robil si?
Dušan

Poslaťod F.T.Y. » 10.02.2011, 23:10

NO caf Dusan.Normalne citit s tvojich prispevkov,aky si zlomeny.Je mi jasne,ze mas byt preco.Ved su to nase mami,zeny,deti...ludia,ktori nas maju radi,ktorym najviac ublizujeme tym,ze si ideme "posediet".Aspon ja som to tak citil a vysvetloval chalanom,co mi dali na celu,ze co my-co my nariekame!Dostaneme len to,co sme si zavinili sami,spat budeme mat kde cely trest,najest nam daju vzdy,oblecenie nam daju na cely cas tam,dokonca aj pracu a placu (poniektorym) daju.ALE OZAJSTNA SKUSKA SILY A ODVAHY CAKA NASE ZENY A MATKY !!!!!!!!!Ostanu zrazu na vsetko same!!!Casto krat s DETMI na krku !!! Nase slabe ZENY !!! (uz len preto si hlboko vazim,respektujem a moc lubim moju zenu !!! Ze to vsetko zvladla sama a s dvoma detmi (samozrejme,ze pomohla aj rodina...)a zvladla to perfektne cely rok a 4 mes.)A podla mojho nazoru,to oni maju omnoho tazsie vonku,ako my tam v nutri.Co "TAM" chyba ? SLOBODA ! To je neodskriepitelne,to je fakt !Sloboda je velmi vela,strasne vela,ale da sa to zvladnut!!!Dokonca sa da aj na to zvyknut!!!No predovsetkym si za to mozeme sami (v trtivej vacsine).Ale kto sa pytal nasich zien,ci chcu ostat same,ci su na to pripravene preplakat par mesiacov,prebdiet par noci...a potom sa pred detmi a ostatnymi tvarit,ze je vsetko v poriadku.V praci naplno makat,lebo sak nikto nesmie vedie,kde je moj muz...A co povedat detom,co im kupit pod stromcek,treba nove topanky a potom este posielat baliky,peniaze,pisat kazdy den list...BRRRRR.Ani som sa nedivil mojej,ze mi pisala,ze o osmej pada do postele ako banik po sichte!!!A stale dookola!!!..................Maju to tie zeny ovela tazsie,ako my!Mozno so mnou nie vsetci suhlasia,ale podla mojho nazoru...Este si chcel vedie,ako som sa tam mal a co a ci som robil...Ano robil,no nie hned.Roboty tam tiez vela nebolo.Ozaj,bol som v BB na Kralovej.No koli PPcku (podmienecne prepustenie)som svojho vychovavatela chodil do kancelarie "otravovat" koli robote kazdy druhy den.Musel som sa dostat domou stoj,co stoj.To bol moj ciel uz od vazby.Potom som konecne robotu dostal a hned v kuchyni!!!Parada!Bola tam kadejaka hnusna robota a ja hned do kuchyne!Ze ranajkar.Vstaval som sice kazdy druhy den (dve partie na striedacku)rano o tretej,no dalo sa.Vsetko som podriadil tomu,ze vo vazbe som slubil zene,ze sa vratim na PPcko a ze ju nenecham dlho sa trapit!Zasluzila si to.uz len preto,ze mi odpustila moju sprostost,za ktoru som sa tam dostal.Nie som ten typ,ktory poslucha (myslim policajtov,bacharov,vysetrovatelov...),ale zahryzol som si velakrat za tych 16 mes.do jazyka...musel som,pertoze moja najvacsia radost zo zivota bol doma moj,vtedy 1,5 rocny syn.Vela nocivo vazbe som potichucky preplakal,ako strasne mi chybal...brrr.Este vo vazbe mi ho zena doniesla v ZA pod okno (v ziline sa to obcas dalo)ale nedopadlo to dobre.Zevraj preplakal celu noc a to nehovorim o sebe...Na navstevu sa tiez nedalo,lebo tam je plexisklo a dieta nechape,preco nemoze ist k tatovi a place...Takze prvy krat som ho live videl po osmich mes...Myslel som,ze po navsteve budem zlomeny...no bolo to fajn.Navstevy boli kontaktne....tie dve hod.ubehli ako voda a ja uz som sa tesil na dalsiu o 3 tyzdne...To bol moj hlavny motor na PPcko.Teraz bude mat maly 6 rokov a ja si neviem predstavit,ze by som mal byt od neho odluceny viac,ako dva dni!Neprichadza do uvahy!Som doma uz skoro 4 roky,ale viac,ako dva dni sme od seba este neboli.A tie dva dni bolo iba raz a aj to bol iba o dedinu vedla u krsnej cez prazdniny.......V base sa samozrejme skrinky zamykaju,to sa neboj.A myslim,ze aj kradnut si tam kazdy rozmysli,lebo aj tam je to tres.cin.Normalne vysetrovatel,prokurator a sud (nasup).S toho obavy mat nemusis.Uz som tu niekde pisal,ze ak si normalny a chces byt medzi normalnymi,tak nepodcenuj,neodflakaj a daj si zalezat na PSYCHOTESTOCH ! Tie budes robit pri nastupe na vykon trestu na nastupnom oddeleni.Daj si na nich zalezat a nemusis sa bat,ze skonciis medzi magormi.Je to jednoduche,tak nie ze s nich budes mat tremu,nemusis.Ich vyznam je,oddelit zrno od plev.A ci som mal nejake problemy?Jasne,vzdy sa nejaky nasiel,ved si v base,ako by to bolo.Nic,len chladnu hlavu,rozvahu a mysliet na to,ze chces ist domou na PPcko.Nesmeis mat maler.Ziadny maler.Na PPcko su dolezite tieto veci: KONTAKT S RODINOU (pravidelny),MAT SA KAM VRATIT (domou),MAT CISTU KARTU (byt bez pruserou)...Vyhodnotenie na PPcko ti bude robit tvoj pedagog,ktory ti cita listy a dava tresty (v pripade,ze ti bachar nejaky navrhne.ZLATE PRAVIDLO V BASE MEDZI BACHAROM A VAZNOM: DAS POKOJ--MAS POKOJ !!! toho sa drz !!!).To znamena,ze bude o tebe vediet skoro vsetko.(ja som nenechal nic na nahodu a mal som advokata aj na PPcku.ak to mas mat iste,tak to musi byt miestny a musi vediet kam a kolko dat.zas take strasne to neni.mna to stalo vtedy 20tis korun este).Idem spat,sak kukaj co som tu zas napisal,aky roman.Sak sa este pytaj,na to som tu.caf.
F.T.Y.

Poslaťod Dušan » 11.02.2011, 15:35

Ďakujem ti za tvoju snahu a čas tu premarneny písaním ďakujem.Ešte že nemám deti lebo by to bolo ešte ťažšie. Nebol si ani raz doma vychadzku od čoho to zaleži? preco niekde pisali ze sa skrinky nesmu zamikat ako sa dostat na dobru izbu pisali ze cez toho ktori je zodpovedny za veznou ze jemu treba dat cigarety a kavu a on ta da k normalnym ludom brigadir ci ako sa vola. Mne boli obidvaja rodicia ucitelia a aj sestra je mama je na dvochodku a otec ako som pisal tragicky zomrel. Ostalo to vsetko na mne a ja som to takto pokazil. Som pozeral na nete cesky trestny zakon tak za mvoj cin by som dostal max rok a 15000kč pokutu a dalej som sa docital ze v belgicku holandsku luxembursku rakusku švajčiarsku francuzku je uz marihuana davno legalna pride mi to chore ze nas stat tresta zato ze sme jeho obcania no co narobim . Ako je to tam stimi pedagogmi da sa snimi kolko vas bolo na izbe cim menej je ludi tak ti lepsie nie? Cas bezal asi pomali vsak no ked som bol vo vezbe tak som bol este v takom soku ze som ani nechapal ked mi povedali ze mam ist domou tak som neveril a mislel som ze si robia srandu. Mal som stastie lebo ked som sa dostal do primacej celi bol tam jeden kamarat z vedlajsej dediny ktoreho som dobre poznal to ma zachranilo lebo som mislel ze to cele neprezijem. Bol chori tak preto ho tam predelili z volnej vezby bol tam uz 3 mesiace a vsetko mi vysvetlil co a ako pustili ho asi mesiac po mne boli sme obaja velmi stastny ze sme doma no teras sa mi to blizi znovu a uz stastie neviem ani ako vyzera len smutok a strach co bude ked tu nebudem ako to zvladnu dve zeny same :-(
Dušan

Ďalší

Späť na Drogy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť