Marihuana - neprimerane prísne tresty

Re: Marihuana - neprimerane prísne tresty

Poslaťod mih4lko » 25.03.2011, 18:41

tvoj pribeh je srdcervuci.ako pises si uplne normalny slusne sa ziviaci chalan.pre spolocnost nie si nebezpecny.viem ta celkom presne pochopit pretoze som prezil nieco podobne mne sice nevimerali taki velky trest ale za 2 gramy marihuany 4 roky je podla mna privela nikomu som nic nepredaval ani mi to nedokazali len mi to nasli pri nahodnej prehliadke.proste som mal smolu.vsetky slova sveta su zbytocne lebo ten velky smutok sa neda zahnat nicim.prajem ti vela sil.
mih4lko

Poslaťod Dušan » 05.04.2011, 10:16

Ďakujem všetkým čo si to vôbec prečítali už som doma 7 mesiacov a nikomu som nič nespravil a to som obzvlášť závažný zločinec už sa mi kráti pobyt doma z rodinou zajtra mam posledný výsluch a 13 preštudovanie spisu a vyšetrovanie bude ukončene. Stratím zamestnanie slobodu a moja rodina príde o mňa milovaného syna a manžela, kamaráti o priateľa. Neviem či to zvládnem či to zvládnu oni všetko platiť a starať sa o dom auto zvieratá. Nikto mi nevie pomôcť aj keby všetci chceli v práci je to Dušanko sem Dušanko tam a nikto ma neberie ako zločinca každý sa len smutne diva a je smutný lebo vie že moju rodinu najskôr zasiahlo zemetrasenie a teraz prišlo cunami je to presne tak že život nadeli aj tým ktorý sú nevinný a k tomu mu pomáhajú aj nezmyselné zákony a klamanie ľudí ktoré je u nás asi moderné ďakujem všetkým za pochopenie. ps. dostanem 6,6 na dohodu o vine a treste pravdepodobne, neviem či to mám prijať alebo žiadať mimoriadne zníženie trestu neviem či by to nedopadlo ešte horšie.
Dušan

Poslaťod gina » 21.05.2011, 20:52

Pre F.T.Y.
Super si to napísal o tých ženách a matkách. Ja som sama s troma deťmi už rok aj tri mesiace. Je to ťažké ale sama o sebe si myslím, že som silná žena :lol: . Len niečo také ako od teba by som chcela počuť od môjho manžela. On len vždy šomre ako mu je zle ....... a ja len kývam hlavou. Ako si to cítil keď si bol tam?
gina

Poslaťod lulube » 06.06.2013, 13:48

pre F.T.Y. :
Dobry den,velmi pekne ste to tu napisali,ano mame to tazke teda ja ako priatelka(druzka) a moja najlepsia svokruska ale drzime sa a pomahame si jedna druhej a cakame na milovaneho.....je to strasne ,ked za hlupu marihuanu to dopadne takto a vrahovia dostanu 3 roky.....ano urobil hlupost ale tolko rokov je to katastrofa....a ano kolko noci uz bolo preplakanych a kolko este bude ale on ma nas dve a my jeho,spolu to zvladneme a to nas drzi nad vodou.
lulube

Poslaťod väzbu netolerujem » 30.06.2014, 16:18

716 gramov marihuany pestovanej indoorovo môže byť prejednávanie v 1. odseku. §172 TZ, Rozsudok KS Trenčín, 23To/123/2011 z októbra 2012. Obhajoval som, pričom KS TN zrušil pôvodný rozsudok OS Prievidza, ktorý odsudil klietna v druhom odseku na 8rokov za pouzitia § 39TZ.. Kraj. sud v TN rozsudok zrušil a vymeral v 1.odseku 4 roky.

Je možná aj obnova konania.
väzbu netolerujem

Predchádzajúci

Späť na Drogy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť