predaj a držanie drog

Re: predaj a držanie drog

Poslaťod simona1702 » 14.07.2015, 14:16

Ahojte... Tak stryko na dohode dostal 2,5 roka,tak nevieme zatial ci sudca len dohodu odsuhlasil ale dufam ze trest nenavysil! ... Co som vdacna ze to nebolo viac alebo ako bola sadzba 3-10 rokov,dfm ze coskoro odpise na list... ... Ako to funguje ludkovia? ... Stryko je uz pravdepodobne odsúdený lebo jeho kamarat ktori naviedol vsetkych k strykovi je uz na slobode dostal 3 roky podmienecne.... A popritom je minimalne 15 rokov zavisli na drogach... To moze ist "zavislak "naspat na slobodu? Pochybujem, ze si uvedomil nieco... Som si myslela ze v takomto pripade je minimalne liecenie nutne! ... Ale nie to som sa chcela,hlavne to, ze ci je pravda ze po odsudeny platia prisnejsie pravidla pri navsteve! Ze ja ako neter nebudem moct ist na navstevu?! Ani keby som priamo riadetelovi vaznice napisala ziadost???? A tiez sa chcem opytat ci sa k tomu trestu 2,5 roka moze priratat aj podmienka 2 roky za autonehodu!? ???? Ked teraz je to trest za drogy? Tiez ci list ktori som pisala Strykovi mi pride naspat alebo mu ho dako dorucia v pripade ze ho presunuli do inej vaznice?? A kedze dostal stryko 2,5 roka ale zadrzany bol od Marca pocita sa mu aj ta doba co cakal na hlavne pojednavanie?(od marca do Jula) .... Teraz treba aby si odsedel 2/3 trestu a mozme poziadat o PP? prosim daka dobra dusa co si najde kus casu a odpise mi......... Budem velmi vdacna za kaaazdu odpoved ;-) pekny zvysok dna ludia
simona1702

Poslaťod sandrasofia » 15.07.2015, 21:27

Kym dohodu neodklepne sud,ostava vo vazbe,cize v presove.Az potom po sude,bude odaudeny a bude cakat na preradenie so inej vaznice
To ci moze ppcko po 2/3 zavisi od paragrafu podla kt.je odsudeny.A samozrejme vazba by sa mala zaratat do vykonu trestu.Cize sa mu bude pocitat od marca.A s tou podmienkou,je dost mozne ze mu ju premenia(ak nebol zruseny vyrok o vine a treste-podmienka)kedze podmienku porusil.
sandrasofia

Poslaťod simona1702 » 20.07.2015, 12:51

NO súd už mal určite lebo dotyční čo boli s nim sú už doma dostali podmienečne 3 roky ... nooo a o strýkovi nemáme žiadne spravy :/ ani na listy neodpovedá ani nezavolá ... neviem ako sa s ním máme spojiť lebo ,pokiaľ viem domou nič neprišlo žiadne inštrukcie , že ho odsudili a bude preradený do inej väznice ....
simona1702

Poslaťod sandrasofia » 20.07.2015, 14:38

To,ze iny su uz doma neznamena ze stryko uz ma dohodu schvalenu a je odsudeny.Na schvalenie aa caka MINIMALNE mesiac a pol!A teraz v case dovoleniek.este viac.Ostatny dostali nepodmienecne tresty,co je uplne ina situacia ako u vasho stryka.A dalsia vec,bola tam ta podmienka ktoru mu urcite budu menit,cize sudca si musi vyziadat a nastudovat spis,co potrva.
sandrasofia

Poslaťod sandrasofia » 20.07.2015, 14:42

A instrukcie domov nepridu ziadne.Ani oznamenie o tom.ze je odsudeny,alebo preradeny do inej vaznice.
sandrasofia

Poslaťod simona1702 » 26.07.2015, 16:55

ďakujem .... je pravda že súd už mal .. ale ešte nevie ako čo s tou podmienkou ... je preradený v Sučanoch v 6 oddieli ... aj to má dáky význam to číslo ? ... Podľa čoho ich zaraďuju do tých oddielov ?? a nejaké info poprosím o Sučanoch .... ďakujem ... :D
simona1702

Predchádzajúci

Späť na Drogy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť