trest

trest

Poslaťod sawala » 26.06.2011, 10:42

zdravim chcem sa spitat ako to je ked som dostral trest 8rokou na dohodu do jednotky bolo to 172 druhy odstavec cize 10-15rokou.moje otazky suvisia ci by bolo mozne ist na vonkajsiu pracu a kedy mozem poziadat o pp. za odpoved velmi pekne dakujem
sawala

Re: trest

Poslaťod SystemJusticia » 26.06.2011, 12:45

Dobrý deň,
podla mojich vedomostí ste spáchal zločin z čoho vyplýva že si môžete podať žiadosť o podmienečné prepustenie až po 2/3 z trestu. To znamená 5 rokov a 4 mesiace.
Čo sa týka práce na vonkajšom pracovisku mimo ústav ,tak bude treba sa nejaký čas "osvedčiť" a až potom vám budú môcť vyhovieť.
Toto neviem presne ale určite vás s takým trestom aj keď budete v I.NVS ,nemôžu hneď zaradiť na vonkajšie pracovisko.

Nie som žiaden advokát a tak môžu byť moje informácie skreslené. Ak si nieste mojou odpoveďou spokojný alebo si ju chcete nechať upresniť tak otázky smerujte p.advokátovi do príslušnej diskusie.

S pozdravom
SJ
SystemJusticia

Re: trest

Poslaťod stanka.88 » 23.06.2013, 10:30

Dobry den.Chcela by som sa informovat ako to funguje v justicnom palaci.Aky je postup ked ho tam previezli len vcera z vysetrovacky? Bude musiet cakat na sud tam? kolko bude cakat.Citala som ze to moze trvat aj viac ako rok:-( ako to bude z navstevami a listami ako casto sa snim budem moct výdat ked niesme manzelia?
stanka.88

Späť na Drogy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť