Keď nás začnú od neho/jej deliť mreže cely

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Re: Keď nás začnú od neho/jej deliť mreže cely

Poslaťod megdy39 » 21.03.2016, 14:30

Držím vám moc palce, nech to čo najlepšie dopadne. Obdivujem ťa, ako sa s tým dokážeš vysporiadať.
Tomu môjmu hrozí zatiaľ paragraf na 10-15 rokov, dúfam, že právnik urobí maximum a dokáže zmeniť paragraf na 3 roky, pričom po 2/3 odsedeného trestu by ho mohli pustiť (takto nejako mi to vysvetľoval na kontaktnej návšteve). Sama tomu ešte veľmi nerozumiem a neviem, ako je na tom s vyšetrovaním, lebo ja s jeho právnikom nekomunikujem, nakoľko nie som oficiálne jeho priateľka - v podstate som len kamarátka. Komunikuje s ním len jeho sestra a všetci sme nervózni z toho, že stále musíme do nekonečna čakať.
megdy39

Poslaťod Maculkaamajusko » 22.03.2016, 13:58

Ďakujeme. To, že sedí tvoj priateľ vo väzbe a čakáte ako to dopadne je zlé. :-( My to máme max. koľko môže muž dostať. To , že si po 2/3 odsedeného trestu môže tvoj požiadať o PP je pravda. PP-podmienečné prepustenie. Všetko ale závisí potom na sudcovi či mu po 2/3 vyhovie. To ti nikto vopred nepovie či pôjde domov alebo nie. Požiadať si ale môže. My sme požiadali po 1/2 trestu nakoľko sme mali prečin a tam je to po 1/2 trestu a zamietli nám to. Rok nato sme požiadali opäť a to už mal manžel 6 mesiacov do konca a aj tak nám to zamietli a tak sme išli na pevný výstup von. My to ešte máme nadlho a tak neviem kedy to skončí. Jedno však viem, že sa bude odvolávať.
Maculkaamajusko

Poslaťod radusssko146 » 18.09.2017, 21:18

To zamietnutie je väcsinou - opakovana recidiva, tresty v UVTOS, porusenie predosleho podmienecneho prepustenia... Precin stale 1/2, zlocin stale 2/3. Od roku 2007 ziadna zmena...
radusssko146

Predchádzajúci

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť