co tak brutalita vo vazniciach korupcia

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: bella

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 08.08.2010, 17:32

o tejto stranke by povedal pred par týždnami priatel, teraz je dnu a nebyt tejto stranky, tak si s kopec vecami neviem poradit.. kazdopadne suhlasim s tym, ze nas je vela, ktore sa chcem porozpravat na rozne temy týkajuce sa vazenia ale tato stranky ma naozaj slabu reklamu.. kazdopadne ja som velmi rada, ze ju poznam.
a chalani pls, ako je to s korupciou a brutalitou v leopoldove? dakujem, priatel je v 1NVS
Príspevok zo starého fóra

Re: co tak brutalita vo vazniciach korupcia

Poslaťod vivien 40 » 17.03.2011, 12:46

Som rada ze tato stranka je dozvedela som sa onej prednedavnom ked bol zakladatel tejto stranky v TV.Bol to tiez vazen a urcite ake to je tazke ked ma rodina niekoho vo vezeni.Nikdy som netusila ze raz sa mi zide tato stranka.Ale belke Dakujem adminovi..
vivien 40

Re: co tak brutalita vo vazniciach korupcia

Poslaťod joship » 29.12.2013, 17:20

Brutalitu som v base nezažil, ale korupcia tam frčí... PP, zníženie trestu, odpustenie trestu...to sa dá kúpiť...tí ktorí za gátrom boli to videli..... aspoň je hej..... Frčí to v každej base či už na otvorených odd. ale aj na pevnej base. A čo k tomu potrebuješ???? Prachy.....keď ich máš tak už sa ten správny človek nájde aby ich (za poriadnu odmenu ) dal tým správnym ľuďom...
No a že sa príspevky montorujú...no a čo veď nech si tu niekto zaznamená IP adrersu a nech si zisťuje...
V jeden deň keď som ešte sedel prišlo pár ksichtov z riaditeľstva ZVJS a doniesli akože anonymné dotazníky na vypísanie. Dušovali sa že sú 100%-ne anonymné, ale keď som ho začal čítať tak chceli vedieť aký dlhý mám trest, aký paragraf a dátum konca trestu. S tým, kde trest vykonávam. Ha ha ha a že anonymný??????
Podľa toho som ten dotazník aj vypísal...čo si tie ksichty mysleli, že sa dozvedia nejakú pravdu?
Bol to vlastne dotazník, ktorý im nanútila EU a aby dobre vyzerali pred svojími šéfmi tak to rozhodili medzi muklov....
A výsledok? Že vraj humanizácia výkonu trestu????? Na smiech.... Ako mám info aj z tejto webovky, nič podstatné sa nezmenilo... a to som z basz vyšiel pred 13-timi rokmi....
joship

Predchádzajúci

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť