CHCEM SA SPÝTAŤ...

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: pre sumienka pre kiki

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 08.08.2010, 13:34

Presné a výstižné - tak to v skutočnosti je !!!
Príspevok zo starého fóra

Nick: zuzula pre bellu

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 08.08.2010, 13:43

no tak myslim ze M5 ti uz odpovedal na par veci.. moj je v Sucanoch, no najskor bol v Ilave asi 2 tyzdne a trvalo tyzden kym mi napisal.. prezivala som neskutocne stresy,strasne som sa o neho bala..no teraz ked uz to plynie a uz 2 a pol mesiaca je za nami tak je to lepsie. viem ze je v poriadku a ze toto vsetko raz skonci a vrati sa spat...dostal rok a pol. no a co sa tyka toho cestneho prehlasenia, vybav si to co najskor, aby si zbytocne nemusela cakat kym vam to schvalia a tak...

Nick: bella

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 08.08.2010, 13:50

ďakujem vas za rady a nevite mi blizsie povedat, ako mam to cestne prehlasenie vybavit?.. na matriku ist treba v obci kde zijem, alebo do najblizsieho mesta?? ako mam postupovat a comu sa vyvarovat vzhladom na to, z euz mate trosku viac skusenosti ako ja? ja mu hned zajtra poslem list doporucene a ci stale bude v leopoldove alebo nie, kazdopadne mu ho prepaslu ak ho presunu. A naco ma byt na obalke aj jeho datum narodenia hm? dakujem

Nick: kiki

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 08.08.2010, 15:10

no tak teda mu napisem hned dnes...staci ked to napisem adresu nitrianskej veznice no pravdaze ako pisal m5 ze aj jeho meno a datum narodenia...lebo ine neviem kde by som to poslala ..neviete nahodou?

Nick: pre kiki a bellu

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 08.08.2010, 16:43

List treba adresovať tam kde nastúpil trest a ak tam už aj nebude tak listu cestuje za ním.. Preto sa píše aj dátum narodenia, lebo sa stáva že v jednej base sú aj traja menovci, čiže majú rovnaké mená - dátum narodenia vylúči aby došlo k omylu.

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 08.08.2010, 16:59

ďakujem za vysvetlenie s tym datumom narodenia.
a ako to s tou matrikou, nevie mi niekto poradit? lebo ja zijem na dedine a nechcem, aby tonase tetuly matrikarky vytrubily, ani len moja rodina, to neviem, to s anikdy nesmie stat, aby to vedeli, tak mi pls poradte ako si mam vybavit, aby som ho mohla navstevovat aj ked som "len" jeho priatelka. Kam mam ist na matriku?do najblizsieho mesta a comu sa mam vyvarovat hm?

Nick:

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 08.08.2010, 17:27

Skús ísť najprv do mesta a vysvetli im o čo ide. Myslím si, že ak to bude techniicky možné, tak ti vídu vústrety a dajú ti to aj mimo dediny. V čom myslíš vyvarovať sa, v akej súvislosti ?

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 08.08.2010, 17:40

ani neviem, co konkretne myslim, mam tak zmiesane pocity zo vsetkeho, hlavne z toho, ze stale o nom nic neviem.je tam sice este "len" par dni, no chcem ho vidiet, neviem sipredstavit, ze by som ho cele mesiace nevidela. Teraz je v Leopoldove, no nechpaem, preco tam je, isto ho presunu, no neviem, kam. Napr. ak pridem na tu matriku, a vysvetlim im o co ide, tak im poviem, ze potrebujem cestne prehlasenie o tom, ze sme spolu zili viac ako dva roky, no nemali sme spolocny trvaly pobyt, ci co? :-( to budepre vaznicu zavazne a pustia ma za nim na navstevu, aj ked som "len" jeho priatelka?.. asi toto mylsim.. dakujem

Nick:

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 08.08.2010, 17:56

Ty si budeš trvať na svojom - síce ste nemali oficiálne spoločný trvalý pobyt, ale to je úplne nepodstatné, lebo ste spolu žili dva roky ako druh a družka a na to stačí tvoje slovo. Práve preto sa to volá "čestné vyhlásenie" a práve preto že je z matriky tak to vo väzení rešpektujú. V každom prípade by si potom mohla napísať pre ostatných ako to celé prebehlo...

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 08.08.2010, 18:01

ok, jasne to je to najmenej, co mozem po vasich radach urobit, jasne, ze napisem ako to dopadlo. Dakujem vam za rady, tato stranka je nieco neskutocne, clovek si tu ulavi a a upokaji sa, ked mu apson na niektore otazky odpoviete. Dakujem.

PredchádzajúciĎalší

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť