CHCEM SA SPÝTAŤ...

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: sumienka

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 14.08.2010, 21:21

pre M5 som len bola zvedava, ze ako odsudeny dokaze, ze mu zadrziavaju listy, ked peciatka na obalke bude suhlasit s peciatkou z posty. Sice v liste napise datum, kedy ho pisal, ale ak poda staznost, ci ten datum od neho budu brat do uvahy
Príspevok zo starého fóra

Nick:

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 14.08.2010, 23:31

1., Skrz to zadržiavanie listov už niekto položil otázku nášmu advokátovi, tak si počkáme čo odpovie, čo hovorí zákon.
2., Poprosím ťa uverejniť tu meno buď to anonymne alebo verejne ako sa volá ten zástupca výkonu trestu v Leopoldove, je to pre veľa ľudí ktorí sem chodia a hlavne ešte prídu dôležité, pretože keď budú mať rovnaké skúsenosti s tým zástupcom ako ty, tak na jeho protiprávne správanie sa môžu upozorniť jeho nadriadení ktorí ho začnú riešiť. Keď nie oni tak MS SR, alebo ak ani MS SR tak novinári. Taktiež sa to týka aj iných policajtov, len tu stačí zverejňovať kto a v čom podľa vašich osobných skúseností porušil predpisy a svoje pracovné povinnosti. Na tejto stránke sa hľadá tá správna cesta ako presne postupovať aby sa tieto veci zmenili k lepšiemu, aby sa dodržiaval zákon a úcta voči rodinám, ktoré maju niekoho vo väzení a na to tu treba vás všetkých, vaše skúsenosti, vaše postrehy a svedectvo - keď nie inak, aspoň anonymne...

Nick: bella

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 15.08.2010, 09:53

v pondelok tam bude zase telefonovat, tak ak sa predstavi, tak sem napisem meno, bez pochyb!!

Nick:

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 15.08.2010, 16:54

Všetko si nahraj na diktafón alebo mobil, nikdy nevieš ako sa debata zvrtne a kedy sa tá nahrávka bude potrebovať. To je ako s tým keď kedysi policajti nechali malých cigáňov aby sa medzi sebov fackovali - keby to nebolo nahraté na mobile nikto by im nikdy neuveril a toto je niečo podobné. Oni sú štátni zamestnanci a obyčajnému človeku bez dôkazu nikto neuverí, štát bude vždy na ich strane - bez dôkazu VŽDY len na ich strane.

Nick: Naty

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 16.08.2010, 10:52

Ahojte.Mam priatela v Sucanoch a je v base 5 mesiacou,teraz mi povedal ze bude brigadur.Bude to OK?Nebude mat zle u veznou?je to super ze "postupuje" ale aj sa o neho bojim...doteraz robil v pracovni..a este jedna vec,pocul tu niekto o niecom ako dozivotna podmienka?alebo o niecom ze sa ma novelizovat zakon v septembri???dakujem vopred. :) a kocky,drzim vam vsetkym palceky,vsetko sa zvladne,je to tazke,hlavne na zaciatku ale potom to uz bude o nieco lepsie,pa pa

Nick: ADMIN

Poslaťod Autor stránky » 16.08.2010, 15:03

To že bude brigadír je fajn. Bude mať síce sem-tam s nejakým tým väzňom problémy, lebo im bude musieť rozkazovať, ale vždy mu budú držať stranu pedagógovia takže keby sa aj pobil,pokiaľ to on nezačne, tak všetko mu prejde. Ale ak má zlých pedagógov ktorí za ním nebudú stáť tak by som to nebral. Veď on ti povie osobne ako to tam chodí. A v súvise s tou doživotnou podmienkou tak to som ešte nepočul, ale prečo nenapíšeš tú otázku nášmu advokátovi ktorý ti do 14 dní odpovie ??, a už to tam bude zverejnené pre všetkých ktorí sem v budúcnosti prídu.
Autor stránky
Administrátor

Nick: zuzula

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 16.08.2010, 16:36

surne by som potrebovala vediet ci mozem do kilovky napisat aj list, alebo to musim oddelene posielat? viete niekto poradit? dakujem moc:o)

Nick: ADMIN

Poslaťod Autor stránky » 16.08.2010, 16:39

Môžeš to posielať spolu, čiže list v kilovke, ale kilovku mu nemusia dať. To ale nevadí, lebo ak kilovku otvoria tak list vyberú a dajú mu aspoň ten, no a kilovku pošlú nazad alebo mu ju dajú do skladu k osobným veciam.
Autor stránky
Administrátor

Nick: Naty

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 16.08.2010, 16:46

Dakujem za odpoved,non pedagoga ma celkom fajn,hovoril ze im pomoze ked moze a tak :) a je to aj celkom sympaticky chlap ked ho vidim na navstevach...a ta novela zakona?vie niekto o tom nieco?

Nick: zuzula pre ADMIN

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 16.08.2010, 16:46

dakujem ti krasne.. :o)

PredchádzajúciĎalší

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť