CHCEM SA SPÝTAŤ...

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: sumienka

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 27.06.2010, 11:05

nina, som v podobnej situacii, male este nerozmysla tak, pocitam, ze o rok, ked si bude moj muz podavat PP a ak by ho pustili, tak bude pre nu ako cudzi, ale zas su to male deti a tie si rychlo zvyknu. Horsie take, ktorym musis vysvetlovat. Tiez moj muz si moze poziadat az po 2/3 trestu, inak by bol von o tri mesiace. :-( No Vies, ono to je tak, ze ten odsudeny ani neni tak odsudeny, ako jeho rodina, lebo tam dostane stravu, ubytko, kdezto my musime kazdodenne zapasit o prezitie, mam len matersku, dve deti a nejake dlhy. A este horsie je pocit, ze nikomu neublizil, ze z nevedomosti viezol ludi, ktorych nemal...ale tak sudy museli vyriesit pripad a museli niekoho odsudit. myslim, ze je vela vaznov takych, ktori ani do basy nepatria. A ked maju navyse rodinu, male deti, tak stat vlastne odsudi ich a nie vazna, ale to uz je o inom. Ved ked si uvedomime pripady, ze clovek sa dostal do basy koli vyzivnemu, ze nezaplatil tri krat, aj by chcel,a le prisiel o pracu, alebo mu nieco vzal exe a jeho ex ho neznasa, tak sa necudujem, ze su basy plne, inak by sa to malo riesit, nie basou, rozdiel je, ak niekto dlhodobo neplati a pritom by mohol, ale zivotne osudy su rozne. tiez som sa na to pozerala z inej stranky predtym a inak teraz.
Príspevok zo starého fóra

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 27.06.2010, 11:17

Nina, ak chces pokecat, daj mail, dobre aj mne padne s niekym, kto ma rovnake problemy.

Nick: NINA pre Sumienku....

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 27.06.2010, 17:34

dakujem pokecajme moj email je nina27zavinac.azet.sk daj zavinac za nina27 len mne neide na klavesi tlacitko..a napis mi aj ja sa potrebujem s niekym otom vyrozprava...a este raz v daka:-)

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 28.06.2010, 20:56

chcem sa este opytat, ze ked je odsudeny zaradeny do napr. prvej napravnej a na slovensku mame isty pocet vaznic s prvou napravnou, existuje nieco take, ze este podla niecoho sa rozdeluje, ze nemoze byt napr. v tej a tej, za to, ze ma trest ako za organizovany zlocin? Totizto ak je vazen daleko od domova a v blizkosti domova je tiez jednotka , nemoze tam byt presunutý, lebo ma ako organizovany zlocin...tak bud patri do 1.,2.,alebo 3...viem, ze byvaju este nieco ako podtriedy, podla agresivity, ale to, ze niekoho rozdeluju, aj inak, ze patri do istej triedy a nemoze, lebo to a to, tak tomu nechapem

Nick: j.

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 29.06.2010, 08:54

Byvaju otvorene oddiely, ktore su najmenej strazene a vazni chodia pracovat mimo vaznicu. Tam sa dostanu len vazni s mensimi trestami a za mensie trestne ciny. Takze tam ho asi nedaju, on pojde niekde do normalne strazenej vaznice,ale v kazdom pripade hned ked tam bude umiestneny tak si moze podat ziadost aby ho umiestnili co najblizsie k bydlisku a oni to aj casom urobia, vacsinou vyhoveju...

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 29.06.2010, 11:54

nevies, aky oddiel je v sucianskej, ci iba otvoreny, alebo aj klasika jednotka

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 29.06.2010, 21:54

VMartine Sučanoch by mal byt aj uzavrety oddiel,takze tam by homohli dat lebo nedavno sa odtial vratil kamos a bol tam za drogy.

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 30.06.2010, 17:21

lebo som mala hlasku priamo od zamestnanca tam, ze nemoze, lebo ma organizovany zlocin..ale podala som navrh riaditelovi do vezenia v presove, kde je teraz, o prelozenie do sucian a dali si ho predviest a opytali sa ho, ci suhlasi, tak si podal tiez navrh tak cakame..preto sa pytam, lebo teraz neviem, ci moze, alebo nie.

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 30.06.2010, 19:26

ja si myslim ze je to individualne a pokial nie je problemovy tak by ho mali prelozit..

Nick: M5

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 01.07.2010, 11:16

Z Prešova do Sučian je absolútna blbosť.Nedá sa to porovnávať.A nepreložia ho len tak.V Martine je réžia a tam to neni len tak že o jedného naviac nevadí.Podobne je aj Nitra kde je na réžii 46 odsúdených Ani o jedného naviac.Samozrejme záleží aj na tom či niekomu nekončí trest atď.Ale Martin je pakáreň a Prešov niečo celkom iné....

PredchádzajúciĎalší

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia