Mukelské historky...

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: lolo13

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.07.2010, 11:09

Táto téma je podľa mňa dobrá kvôly tomu aby ľudia vedely čo sa odohráva v tom pekle kde sme sa nachádzaly... kde sme prežily dni,týždne,mesiace a podaktorý aj roky (napr.ako ja 10,5)... Raz sa tam môže dostať každý... ked sa tam dostane 2x tak to je na zamyslenie... ale ked 3x nooo tak to už je podľa mňa nepolepšitelný BASISTA... Ja som sa tam dostal za blbosť ! Súd nadobudol presvečenie a šup 13 rokov na krku (zavrely ma ked som mal 18)... pravdu povediac ani neviem či som skutok spáchal ja (bol som napitý-nepametám sa)... Vytvoril som túto tému a budem vám písať historky všetkého druhu (vtipné,veselé a aj smutné)... Dúfam že prispejú aj druhý mukly historkov,vtipom alebo napíšu dáku frázu ktorá sa používa v tom pekle...
Príspevok zo starého fóra

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.07.2010, 11:18

ako prvé dám svoju oblúbenú nadávku ak sa to dá nazvať vôbec nadávkov :-)) používal som ju dosť často... ,,Daj si kýbel na hlavu a spláchni sa,, tam vnútri je veľa nadávok ale po prepustení som sa čudoval že vonku sú škarečie (nebudem menovať)...

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.07.2010, 11:37

nooo a teraz sa mukly zasmejú a baby asi tiež :-) Teraz sa natom smejem aj ja ale tam to bolo na zaplakanie... baby viete čo je to KULTúRA ??? NIE ? Tak volajú mukly er.časáky... Ak mukel nie je homosexuál tak jediná možnosť je masturbácia a kto sedí dlhšie tak už neni ani fantázia ale je potrebná tzv.kultúra... ktorá je zakázaná a nájdenie sa trestá (a je po PP)... mne ich našly velmo vela ale nikdy som sa knim nepriznal :-))) to len aby ste vedely že v base je zakázaná aj masturbácia ale homosexualita je dovolená !!! hovorý sa že v base je veľa hom. ale to je blbosť...

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.07.2010, 11:40

správny mukel si v base vie zohnať všetko ale ženu nie !

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.07.2010, 11:45

pred chvýlov som zabudol dodať že sa my nedarí zohnať ženu ani v civile lebo vo vsťahu chcem byť otvorený a nechcem mať tajnosti... ked poviem babe že som bol v base a že som bez roboty automaticky nejavý omňa záujem... robotu si síce zháňam ale nedarí sa my :-(((

Nick: eliska pre lolo13

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.07.2010, 18:30

cawko xcem vediet o trnavskej veznici vravis ze si tam sedel dlho tak ak mi das neake informacie tak sa ozvy namoj mail 19eliska25azet.sk dakujem

Nick: jaja

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.07.2010, 21:42

Ahojky Lolo13!!! Daj sem nejaké dobré historky,nech sa pobavím.Vidím,že dnes si nelenil a pobehal si plno tém. Daj aj nejakú historku ohľadom zoznamovania sa muklov cez inzerát? Našiel si niekto-čo ty vieš- takto vzťah? Je to podľa Teba skôr,že túžiš po láske,nehe - aspoň cez listy, alebo o využívaní? Že čhaje sa do neho zaľúbi, a bude mu posielať love,balíky.....atd.Ďík a píš. J.

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 20.07.2010, 15:27

eliska - ozvem sa slubujem ! jaja - zoznamovanie cez inzeráty fičia vo velkom ale skôr tý väzni podávajú inzerát ktorý majú pred sebov trocha viac toho trestíku :-)) ako som mal aj ja... podal som ich vela ale nikdy my neodpísala žiadna lebo som vždy písal úplnú pravdu (mal som 13 ročný trest)... nikdy som neklamal nikomu a ani nemienim ! presne ako píšeš sú aj taký ktorý chcú babu viužiť ved doma ich preca čaká žena :-)) ale väčina chce ozaj tú lásku ! tam vnútry je najcenejší list od blízkeho a milovaného !!! vela chlapov som tam poznal ktorý si ten vzťah našly cez a to som im fakt závidel ! ved podla mna našly to najcenejšie LáSKU ktorú ja hladám už skoro 13 rokov :-(( historka o láske ma nenapadá akurát taká haluz...na izbe som bol s najväčím chlapom v ústave (leopoldov) a ked sme sa na izbe napili tak chudák sa rozplakal...že vraj ho žena určite nepočká atd. (mal trest 1 rok a ja som mal vtedy ešte 10)... ked ho pustily tak my napísal že sú spolu a čakajú 3 do rodiny a že vraj to nemám spomínať čo bolo (meno ani prezívku som nespomenul !)... nebola to perfektná odpoved ale dúfam že potešila :-)))

Nick: Milan

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 23.07.2010, 08:26

nazdárek lolo,ako vydím slovo držíš ! pomáhal si aj vnútry to ja pravda ale vonku je iný život nezabúdaj ! ak by si volačo potreboval tak vieš kde máš písať (stránka našich je preteba vždy otvorená) !!! proti zákonom neurobýme nič,ani ty,ani ja. možno keby sme daly dohromady viac ludí,tak by sa ,,možno,, volačo zmenilo !

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 23.07.2010, 11:44

Milan - aj ty si tu :-)) viem že tu vonku je iný život,ale nezabúdaj že som mal nastarosti spalovanie dokumentov ! poznáš ma až moc dobre,podľa teba všetko zhorelo ??? bol som dnes aj na stránke a naši my poskytnú pomoc ale máme jeden problém ktorý tu nebudem spomýnať... no a čo hovoríš na túto stránku ???

Ďalší

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť