Mukelské historky...

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: bella pre Julliete

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 10.08.2010, 20:47

ake veci by mu mohli podhodit? preboha, teraz sa bojim o neho este viac!!:-(( ako "zelenac" je asi tazke si tam vydobit respekt hned na zaciatku! je pravda, ze ma do Leopoldova za nim nepustia, ak som jeho "len" priatelka? ako totam chodi s ymi navstevami? ja musim najprv pockat, kym mi on posle navstivenku? kt. najprv navrhne pedagog, ci ako to tam je pls!!porad!! ako si to mam vybavit aby som ho mohla navstivit hm? po akej dlhej dobe, by sa mi mohol asi tak ozvat? stale cakam na nejaku spravu od neho a nic:-(( dakujem
Príspevok zo starého fóra

Nick: ADMIN

Poslaťod Autor stránky » 11.08.2010, 19:03

Keby ma s niekym konflikt, tak by mohli naňho urobiť intrigu, že by mu podstrčili do skrinky zakázaný predmet - lieky na spanie, nožík atď. Ale to by musel niekoho riadne nasrať, takže ak nie je konfliktný tak mu to nehrozí.
Autor stránky
Administrátor

Nick: L

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 06.12.2010, 13:24

Nevie niekto prosim vas blizsi kontakt na toho chalana lola13?:-) mail, ci nick? Dakujem
Príspevok zo starého fóra

Re: Mukelské historky...

Poslaťod dagmar » 10.01.2012, 12:27

Ahoj lolo13,chcem Ti len podakovat za tvoje rady,uprinmost a pochopenie ktore nam davas,tym ktori sme na tejto stranke novy a nemame ani ponatia co sa tam v nutri vaznic deje a ako to precituju ty nasi najblizsi,ktory sa tam dostali.
dagmar

Predchádzajúci

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť