Keď nás začnú od neho/jej deliť mreže cely

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: Petra

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 18.07.2010, 01:41

Myslím že sem by mohli písať tí ktorých blízka osoba sa dostala do basy (!!alebo tí ktorí sa tam sami dostali!!). To ako to zvládali v prvý deň, ako teraz, ako medzitým,čo si uvedomili, ako s tým bojujú, bojovali, kedy si najviac uvedomujú, uvedomovali, to že tu už nie je, a mnoho ďalšich vecí ktoré sa točia v hlave pri tých dňoch s 10-násobnou dĺžkou, a pri tom stále rovnakou .... Každý jeden z týchto ľudí podľa mňa potrebuje o tom rozprávať, pretože je ťažké čerpať energiu keď jeden z jej najfunkčňejšich zdrojov tu nie je ...... Tak tu je na to miesto :-)
Príspevok zo starého fóra

Nick: SUMIENKA

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 18.07.2010, 09:54

najhorsie je, ked odvedu partnera a prve dni o nom clovek nic nevie, dva tyzdne trva, kym sa ozve. To je to najhorsie. A potom hlada informacie kde sa len da. Nepoznala som tuto stranku, az po dnoch visenia na webe, lebo som chcela o tom co najviac vediet. Poznat tuto stranku predtym, bola by som kludnejsia, ale ostala som sama, nikto mi nevedel poradit. Preto velmi dakujem osobe, ktora tuto stranku vytvorila. Je to cudne, lebo ja osobne mam zmiesane pocity, raz sa hnevam na muza, ze ma tu nechal samu s problemami, musim vela veci riesit este aj za neho, vlastne ako keby sme my zeny, co ostaneme tu s detmi a problemami boli odsudene miesto nich... a potom zas viem, ako trpi, ze tie problemy by chcel sam riesit, ze chce vidiet dieta, ako mu rastie, su to mesiace, ktore nam uz nikto nevrati. On trpi, ze je tam, ze nevididieta, ja ze nemam jeho, ze som na vsetko sama. Je to hrozne...ale zaroven je aspon aspon tu sa mozme jedna druhej vyzalovat a dostat to ze seba..

Nick: lolo13

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 20.07.2010, 15:56

baby ! táto téma neni premňa ! sem prispievať račej nebudem... držím palce aby vám chlapov pustily !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nick: Petra

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 20.07.2010, 18:27

Zavriet mozu pustit musia ..... Ale co dovtedy :(

Nick: lolo13

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 20.07.2010, 18:32

to je otázka na telo ! nezostáva nič iné ako počkať... treba vidržať a neopúšťať sa !!!

Nick: sumienka

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 24.07.2010, 14:50

petra, musime vytazit pozitivum z toho, nic sa neda robit, mozme to prezit v zdraví, alebo psychicky narusení. Kedy by ti tvoj pisal listy??, Alebo pisal basne, ktore pre teba zlozil? Ten moj nikdy, ale teraz sa snazi, lebo nema co robit a takto je aspon pomyselne somnou. Mozes byt z toho na nervy, ale nepomoze ti to, alebo zatat zuby, snazit sa ist dalej a v plnom zdraví sa dockat tvojho a potom to bude o to krajsie. baby, ved predstavte si ten den, kedy pride domov, uz len to za to stoji.

Nick: zuzula

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 24.07.2010, 20:52

sumienka ma pravdu.. treba cakat a drzat sa pri zdravom rozume.. aj ked to nieje lahke.. a este aj ked vam stale niekto dohovara nech sa na neho vykaslete a ci vam stoji za to.. jednemu dotycnemu som na tuto otazku odpovedala takto:"za to aby ho pustili a vymazali mu vsetky zaznamy by som dala aj vlastnu oblicku, keby to bolo potrebne"! je to clovek ktoreho nesmierne milujem a viem ze to nieje len" jeden z mnohych". je to ten s ktorym stravim zvysok zivota.. a tu sa vynara dalsia otazka.. ako to viem?ako si mozem byt taka ista? stat sa moze vselico.. ale ja to tak proste citim! a verim tomu, ze nas je tu viac takych..a dakujem moc za tuto stranku..darmo ja budem kazdemu vysvetlovat preco je to tak a onak... lebo len ludia co to zazili pochopia...

Nick: jana

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 25.07.2010, 11:12

Ako keby si mi vravila z duše Zuzula - keď čakáš z najbližšieho okolia podporu a práve oni do teba hustia aby si sa naňho vykašľala...Ale čo nás nezlomí, to nás posilní. Je to pre nás veľká skúška do života a môžeme si takto dokázať aká sila je v nás. Niekedy za pár rokov si povieme - nevzdali sme sa a dokázali sme to aj keď sme na to boli samé a iní nám hádzali polená pod nohy...A tiež ďakujem za túto stránku, veľa som vďaka nej pochopila, autor má moju úctu...

Nick: jana

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 25.07.2010, 17:29

No niekto tu ma to iste meno ako ja, takze by sme sa mali dohodnut jana, ze ktora z nas si prida napriklad cislo1 - teda jana 1 alebo tak. Lebo to pletie komunikujucich. Tak napis do tejto temy, ci si mam ja zmenit to meno alebo na jana1 alebo to spravis ty. ale ked si zmenim meno, moze to popliest ludi s ktorymi tu uz dlhsie komunikujem.

Nick: jana1

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 27.07.2010, 14:21

Ospravedlňujem sa - už som jana1 :)

Ďalší

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť