Keď nás začnú od neho/jej deliť mreže cely

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: jana

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 27.07.2010, 20:49

Ok jana1:-)
Príspevok zo starého fóra

Nick: Julliete

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 08.08.2010, 15:20

asi takto,
prvý rok bol strašný. druhý ešte horší.
tretí rok prestal fungovať cit. už žiadne prejavy neskonalej veľkej lásky, už žiadne veľké slová odvahy ako to zvládneme a bla bla bla. letargia, zvyk. POTREBUJEM SEX!!!s nim....

Nick:

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 08.08.2010, 16:45

Tak to žial chodí, to je výsledok a realita dlhého odlúčenia..

Nick: Klara

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 09.08.2010, 07:00

mne ho zobrali nedavno, je to strasne...a najhorsie je to cakanie a nevedommost, neviem ako sa mam cez to preniest...nieco take strasne som este nezazila :(((

Nick: bella pre klaru

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 09.08.2010, 15:31

presne viem o com hovorís, my sme od seba presne 5dní, je to srtasna bezmocnost, ked nevies, co je s tvojou milovanou polovickou a mas o neho strach, chces mu pomoct a nevies ani ako, ani na koho sa obratit, etse, ze existuje toto forum!:-(

Nick: klara pre bellu

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 09.08.2010, 16:24

:( uplne najhorsie je to, horsie ani nemoze byt...vzdy ked otvorim doma dvere a nevidim tam jeho boty a vsetko je nezmenene a nik ma necaka je to strasne....vzdy ked vidim jeho veci tak sa mi chce plakat...ja sa cez to neviem preniest..fakt neviem ako

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 09.08.2010, 19:57

koľko je už "preč"? a na ako dlho išiel? my sme spolu nežilim no planujeme to, ja sa cez to prenášam tak, že si hľadám nove cesty napríklad do školy a práce, vyhýbam sa miestam, kde sme spolu boli, chodili, pomaha mi to aspon trosku, ale ked pridem domo, tak viem, presne o com hovoris:-(.. myslis to zvladnut, musis to vydrzat, ved sme predsa zeny:-) aj ti nasi chlapi "tam" by isto nechceli aby sme sa takto trápili!.. bola si už na návšteve? ja ešte nie, ale mňa asi ani nepustia, nie som jeho žena, "len" priatelka, a to ma strašne bolí:-(

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 09.08.2010, 20:39

len 4dni ale je to ako vacsnost a to este netusim na kolko ho odsudia a ako to zvladnem..ja sa vyhybat meistam nemozem lebo sme spolu zili uz vyse roka, ale idem sa odstahovta lebo mi rupnu nervy. Ja viem, ze to nechcu ale ked to tak boli a je to hlavne strasne cerstve. Na nevstavu tiez nemozem ist on musi vypytat neaky papier aby sme vybavili, ze som bola jeho druzka, a potom neviem aky je dalsi postup ...tebe sa to koli comu nepodarilo vybavit ?:(

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 09.08.2010, 20:49

no moj priatel dostal 15mesiacov, ale som odhodlana a vydrzime to!! lebo som nemala ziaden papier, sla som sa len na matriku popýta, ze, co a ako a mala som smolu na dost neochotne uradnicky!!... Musim pockat, kym sa mi on ozve, nemam o nom odkedy odisiel ziadne správy, viem, ze mi napise hned ako mu to dovolia, som o tom presvedcena!.. A viem, ze ak uz mu dovolia navstevy, tak mi posle ten papier a ptm to pojdem skusit na matriku ešte raz, ze sme "zili" ako druh a druzka. sme do seba !len 5dni:-( je to strasne!!a ten tvoj ešte nemal súd??

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 09.08.2010, 21:17

neboj sa on sa ti ozve alebo skus zistit kde je najdi si adresu ..tu napis na obalku spolu s jeho menom aj oddelenim kde je a napis mu prva posli mu aj znamky aj obalky... je neaka taka linka kde sa da zistot kde je a a tak.. ozvi sa mi..a ne moj este nemal nic bude mat asi az koncom augusta a dovtedy je v justicaku :(ale doba co stravi tam sa mu potom odrata z trestu, ale je to aj tak strasne :( povedz frajerovi nech ti posle papiere aby si mu mohla poslat baliky aj papier ze si jeho druzka by si mal vypytat on.. vyskusaj

PredchádzajúciĎalší

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť