Keď nás začnú od neho/jej deliť mreže cely

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: L.

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 10.08.2010, 20:54

ahojky ja som si ho napísala lebo som sa bola pytat na matrike a natrafila som na milu tetu a ona mi povedala co tam ma byt a ze si to mam napisat a potom doniest a podpisat pred nou a ona to potvrdi:) ale ja neviem tak je to v dubnici ale tak ako tu citam nikto tam nema svoju polovicku :(
Príspevok zo starého fóra

Nick: L. pre Bella

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 10.08.2010, 21:09

ok už som ti poslala :) keby niečo potrebuješ tak ma najdes na tom niku papap

Nick: Bella pre L.

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 10.08.2010, 21:16

dakujem!!:-)

Nick: Julliete

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 11.08.2010, 19:31

niet zač:) vieš možu mu ju dať aj v obyčajnej obálke ale myslím že záleží na dozorcovi. kedysi som mu to poslala normalne v obalke, potom som uz musela nieco na nu aj napisat, aby to bol akoze list, nuz a teraz uz len cez ceninovu inak mu to nedaju. ak je tam len 6 dní tak to este sam nema vela informacii. on ti napise do dvoch tyzdnov neboj, len musi sa tam niako zabyvat, musia mu dat informacie ci uz personal alebo spoluvazni ako to tam chodi, presnu adresu oddielu, pretoze ho mozu zatial presuvat...a pod. ak si to poslala naslepo tak je to otazne, zase zalezi na dozorcovi, ci sa mu bude chciet hladat kde presne je a preposielat mu to alebo ma zlu naladu zrovna a vyhodi to. je este len vo vazbe nie vo vykone trestu, musis cakat.

Nick: Klara

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 11.08.2010, 19:49

péosli to prehlasenie prosim aj mne na alianaa@centrum.sk dakujeeem

Nick: Klara

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 11.08.2010, 19:51

pocujte a na matriku musim ist len v meste v ktorom mam ja trvaly pobyt alebo v mozem ist na akukolvek matrikku?

Nick: L.

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 11.08.2010, 20:24

ahojky Klara už ti to idem poslať a ja osobne si myslím že by ti to mohli potvrdiť aj na inej matrike ale tak v meste bydliska je to iste!!!!

Nick: Bella pre Juliette

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 11.08.2010, 21:16

poslala som to na tuto adresu: Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby, Gucmanova 19/670, priečinok 7, 920 41 Leopoldov + napisala som jeho meno + datum jeho narodenia (v pridpade, ze by bol vo väznici, muz s rovnakym menom). myslis, ze mu to nedaju?.. ze sa k tym listom nikdy nedostane aj ked som ich poslala doporucene?.. a co sa tyka toho cestne prehlasenia o druhovi a druzke, bez ktoreho nemozem ist na navstevu za nim, tak najprv musim poslat im kopiu a sebe nechat original pre pripad.. a + musim najprv pockat kym on posle navstivenku? kt. mu navrhne pedagog, ci ako to je? dakujem zakazdu radu! som naozaj zufala, ze sa mi este neozval, velmi sa o neho bojim. ty tam mas kolko toho svojho, ak sa smiem spytat?.. a je tiez v leopoldove? dakujem

Nick: bella pre Julliete

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 11.08.2010, 21:21

ale on nie je predsa vo väzbe, on uz sud mal a vieme aj kolko dostal. takze onuz je vo vykone trestu a nie len vo väzbe nie?.. :-(.. chapem, ze si musia najprv uvedomit, co urobili zle a napravit sa prevychovat, ale je az neskutocne za ake blbosti sa tam ludia dokazu dostat a najhorsie je asi to, ze ako trpi rodina, clovek sa a stym musi uz zmierit, ke duz je tam a nic sa s tym neda robit, ale preco take strasne opatrenia, nekomunikacie s rodinou a blizkymi?? ved tym netrpia ani tak tí vazni, ako my rodina a blizky, aspon nejake info, ci su v poriadku by celu justiciiu nezabilo, keby trosku v tomto povolila normy!!! ved ta neistota, ci je vasa milovana polovicka v poriadku je strasna!!

Nick: Julliete

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 12.08.2010, 18:09

sorry, neuvedomila som si , fakt je uz vo vykone.
neviem ti povedat ci mu to daju, naozaj to zalezi na okolnostiach, mozu nemusia. a to s tou navstevou, pockaj kym ti on napise, kym ti sam da instrukcie. pretoze kazdy tu vypisuje ze volake prehlasenia o druhoch musia z matriky doniest a pod. pricom ja som to vobec nemusela doniest. asi zalezi na ktorom oddiely je, neviem.
no hej, moj je tiez v leopoldove, 3 roky.verim ti ze si zmatena, v neistote, ze o nom nic nevies, taktiez rozumiem tvojmu rozhorceniu kvoli tomu ze trpia aj pribuzni ale na to si musis zvyknut a nezamyslat sa nad tym. nema to riesenie. proste cakaj holka

PredchádzajúciĎalší

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť