Keď nás začnú od neho/jej deliť mreže cely

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: Tinny

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 19.09.2010, 10:56

Ahoj Naty, sledujem túto stránku už dlhšie, odkedy zavreli aj môjho priateľa. Niekde som sa tu dočítala, že ten tvoj je v Sučanoch, rovnako ako môj. Teraz začal 7. mesiac čo je tam. Možno sa aj poznajú, ak sú na rovnakom oddiely...Rozmýšľam ako ťa povzbudiť v tom čakaní...Mne napríklad veľmi pomáha, že za ním chodím pravidelne na návštevy. Príde sobota kedy sa vrátim od neho domov a počítam už len týždne, kedy ho uvidím opäť. A ten mesiac ubehne raz dva. Keď pomyslím na to, že sa mi vráti domov až o rok, tak to trošku odrádza. Nemysli na to, že sú to ešte dva roky. Nastav si to v hlave na mesiac po mesiaci a uvidíš ako to zbehne. Neviem ako ti inak poradiť, ale určite sa nevzdávaj ak ho ľúbiš! Držím palce...a veľa síl!
Príspevok zo starého fóra

Nick: Naty

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 19.09.2010, 12:58

Awoj Tinny,dakujem si zlatucka :) moj je v 6 oddiely...ved ja chodim kazdy mesiac na navstevu,stale listy...ale obacas uz zacinam mat pocit ze sa cas obec nehybe,mame sice za sebou pol roka,ale stale sme len na zaciatku...ja ho lubim,velmi ale zacina pochybovat c i o zvladnem 2 roky...je neviem kde a co budem za 2 roky...mam pocit ze je to cela vecnost...

Nick: kiki

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 19.09.2010, 20:24

ahojte...tinny a naty to chodite na nastevy iba ked mate nastivenku alebo moze s ist len tak bez nastivenky???

Nick: bella

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 19.09.2010, 21:16

len s navštívenkou:-(

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 19.09.2010, 23:32

Kiki,tam mozes iba s navstivenkou a to musis byt jeho druzka,teda mat spolocnu adresu...ale vsade chcu inak...napr v Sucanoch mne stacil prechodny pobyt,inde zevraj vyzadauju trvale bydlisko,inde im zas staci iba cestne prehlasenie...vsede si pytaju co sa im zachce...ty mas koho v base?

Nick: Tinny

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 20.09.2010, 13:25

Dievčatá,mne sa minule čo stalo.Idem za mojim na návštevu a zabudnem navštívenku doma,hlava deravá! Som si spomenula v autobuse,keď som šla na stanicu,tak som rýchlo vystúpila a raz dva tri, volám taxík naspäť domov - musel ísť aspoň 100km/h, aby som stihla vlak :D...keďže ja dochádzam do Sučian až z Košíc.Je to predsa 3 hodiny cesty a bez navštívenky by som nešla,neriskovala by som že ma nepustia a mňa tá cesta stojí dosť pekný peniaz a pol dňa vo vlaku.No ale môj priateľ mi povedal,že aj keby som tu navštívenku zabudla,že by ma pustili,vybavil by to cez pedagóga,vraj je to v pohode človek,ktorý nerobí problémy.Ale nie všade je to tak..Inak Naty,ten môj je na 8.oddiely,takže sa pravdepodobne nepoznajú...aj mne stačil prechodný pobyt na to,aby som mohla chodiť na návštevy,chválabohu! Koniec koncov,keď už musí byť v base,tak som rada,že je práve v Sučanoch,aj keď je to tak ďaleko...

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 20.09.2010, 21:55

Tinny,to som aj ja rada ze je v Sucanoch,je to tam dobre,take lahsie...a ja to mam cca 250 km,takze keby zabudnem navstivenku tak neviem co si spravim :) chodievam aj s jeho rodicmi autom,je to nejake 2 hodky cesty...takze to by sa aj oni velmi potesili keby ju zabudnem...ale nevadi,stava sa :)clovek sa uz tesi na milovanu osobu a potom niekedy nazabudne na vsetko ostatne...a ak sa mozem spytat,na kolko je tam tvoj?

Nick: Norbi

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 21.09.2010, 20:46

Prečítal som si tu tie príspevky, je to neskutočné, ako tieto /ženy/ dokážu fanaticky lúbiť ľudí, ktorí zrejme nie prvýkrát sa ocitli za mrežami, a ked ano, iste nežili normálny život ani predtým, neverím tomu,ludia , ktorí robili zle druhým a teraz chudáci sú tam, kde sú.Neskutočné

Nick: Garfield

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 21.09.2010, 20:56

Norbi, neprajem Ti to zazit, je to velmi neprijmne. Keby si tam bol, tak pochopis, ako sa tam zaobchadza s ludmi a pochopil by si aj ine veci, ktore sem radsej nebudem pisat...Aj ja som to podobne hodnotil, kym som neslapol vedla. Ked Ti nieco hovoria zakladne ludske prava, tak tam nie take neexistuje. Pravo sudit ma len boh, nie ludia.
Nikto nie sme bez viny. Snaz sa, aby si sa tam nikdy nedostal. Drzim Ti palce! :)

Nick:

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 21.09.2010, 21:01

Ala, Bella, dakujem za nazory. S kockou som uz byval-dovtedy, pocas mojej nepritomnosti sa odstahovala odo mna. Nejak to nezvladla, musela celit tlaku celeho okolia, lebo u nas ma pozna dost ludi, tlak jej a mojej rodiny v inych kontextoch a tak. Ja mam v hlave jasno uz davno, len ma dobehla minulost To je cele. Som doma prave tyzden a uz naplno rozbieham firmu a makam na sebe, na vsetkom. Len je tazke, ked sa tesis von na svoju lasku a prave ta ti povie, ze papa....Strasne trpela, to moje utrpenie tam je oproti tomu nic! Ona ani ja nie sme na nic taketo zvyknuti.
Na to sa zvyknut neda, aspon nam to nejde. Ale bojujem!!!
Drzte sa a vydrzte, stoji za to cakat! Nadej zomiera posledna...

PredchádzajúciĎalší

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť