Keď nás začnú od neho/jej deliť mreže cely

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: Garfield

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 21.09.2010, 21:03

Co sa navstivenky tyka a pravneho vztahu partnerov, tak nemusia byt manzelia ani druh a druzka. Vsetko zalezi na vysetrovatelovi, ten moj je v pohode, dovolil mi kazdeho, koho som napisal. Aj medzi nimi je vela "ludi".. :)
Príspevok zo starého fóra

Nick: Garfield

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 21.09.2010, 21:08

Ala, ale na tej zlatej strednej ceste nieco bude, aj ja som to nejak tak planoval, aj ked je to velmi tazke sa k niekomu koho milujes, sa spravat "neutralne"... Ale ucel svati prostriedky. Dufam, ze nebudem nuteny k vacsim uchylnostiam.. :)

Nick: Naty

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 21.09.2010, 21:14

Norbi,ty si to asi este nezazil ked mas takyto sprosty nazor!!!!prepac za vyraz!ale ludia sa mylia a obcas urobia zle veci a potom to takto dopadne,ale sudit dopredu nikdy netreba!!!!nevies dvovod preco ich cakame a lubime tak preco to takto hovoris??!?!vela ludi sa tam zmeni k lepsiemu a su tam prvy krat!!!!ty si potom asi dokonaly a nikdy si sa neposmykol ked to takto beries!!!!musela som to takto napisat lebo to,co si ty napisal ma maz nastvalo!!!a myslim ze aj inych ludi...uvedom si:zavriet mozu kazdeho...!!!! bohuzial niektory sa nepoucia,ale vetsinou su to ti,ktorych vonku nik necaka a urobia si o nom nazor ako ty! ja ti to neprajem,ale skus sa trosku zamysliet nad tym co si napisal!!!!

Nick: Ala

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 21.09.2010, 21:48

Garfield- ale neprezen to s tou neutralnostou, aby to nevyznelo ako lahostajnost, mozno nieco v zmysle - som tu pre teba, ak nieco potrebujes, ale netlacim na teba, nerobim nikomu vycitky. Tesi ma, ze tak rychlo si sa pustil do firmy... A tou intuiciou som myslela, ze musis to aj vycitit, ci by ten vztah este mohol nabrat silu a byt "zivotaschopny" do buducnosti. Tinny a ty si kde vybavovala ten prechodny pobyt? A ked si ho vybavovala az ked ho zavreli, tak to nevadi vaznici, ze by to mal byt doklad praveze o tom, ze ste zili spolu predtym ako ho zavreli a nie teraz? Alebo si mala prechodny pobyt vybaveny uz pred jeho zavretim? Kde sa to prosim vybavuje?

Nick: Tinny pre Ala

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 22.09.2010, 08:43

Ahoj.Takže k tvojej otázke-prechodný pobyt som si vybavovala,až keď môjho priateľa zavreli.Dovtedy som to neriešila,veď načo.Bývali sme spolu v mieste jeho trvalého bydliska,takže aj prechodný pobyt som bola vybavovať na príslušnom miestnom úrade.Povedala som tej pani na rovinu,v akej som situácii a bola veľmi ochotná,na moje prekvapenie.Prihlásila ma na prechodné bydlisko,zároveň mi na základe môjho čestného vyhlásenia overeného notárom vydala potvrdenie o zdieľaní domácnosti s partnerom na spoločnej adrese ...... od dátumu....(a dátum sme dali rok predtým,ako nastúpil na výkon trestu).Toto potvrdenie spolu s čestným prehlásením som poslala do väznice môjmu priateľovi,kópie som si nechala pre istotu u seba.Konečne mi potom povolili návštevy.Trvalo mi 4 mesiace,kým som vybavila všetky papiere tak,ako to chceli mať.

Nick: Tinny pre Naty

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 22.09.2010, 08:53

Natalka,nenechaj sa vytáčať takým jedincom akým je Norbi.Zbytočne si zvyšuješ tlak.Takí tu boli,sú a aj budú..Pravdepodobne ten človek nevie čo je to láska,a asi ešte nepadol na kolená,ale keď sa mu to stane,nebude mať pri sebe nikoho,kto by ho podržal.On si asi myslí,že sme nejaké primitívky.ale sklameme ho :) Priznávam,keby bol môj priateľ vrah,zlodej,keby ubližoval iným na zdraví,prípadne by bol nebezpečný tyran,tak od neho utekám,resp.ani na neho v živote nepozriem!Ale ja stojím pri ňom,lebo neublížil nikomu,iba ak sám sebe.A kooľko je takých,ktorí by si zaslúžili sedieť v base a behajú si po slobode...

Nick: zuzu

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 22.09.2010, 10:42

Ahojte zenicky,sucitim s vami vsetkymi a viem co prezivate,ja nesiem ten isty kriz a niekedy sa mi zda neskutocne tazky.Mam tiez priatela v Ilave,teraz je to siesty mesiac,buduci chceme poziadat o PP v polke trestu,tak dufam ze nam to vyjde.Tiez som teraz na vsetko sama,mame spolu dvoj-rocnu dcerku,byvame v podnajme a sama neviem,ako som to doteraz aj dokazala utiahnut.ale laska naozaj dokaze zazraky....tiez som si myslela,ze zaciatok bude najhorsi,ale prave cim sme dlhsie od seba,tym sa mi to zda tazsie.Dolezita je aj podpora rodiny,vtedy sa to znasa lahsie.Je my luto vsetkych,ktory takychto ludi odsudzuju ale pre nich je to najjednoduhsie,nik okrem nich ,ktori su zavrety nevie,co prezivaju.Uz len to je trest,ze su odluceny od rodiny a este co vsetko ostatne...a ak si niekto mysli,ze jemu sa to stat nemoze,tak to je velky omyl,lebo clovek niekedy kona skratovo a nik dopredu nevie,co sa moze stat.Pravdaze to ani neschvalujem ale je zavretych vela ludi,ktory proste len mali smolu a boli v nespravny cas na nespravnom mieste.Alebo je niekedy za tym len mladicka nerozvaznost.Keby len boli tie zakony rovne pre kazdeho....lebo ty najhorsi si vacssinou veselo behaju po slobode...drzim vam vsetkym palce a prajem hlavne vela sily,aby ste to zvladli a aby sa nase drahe polovicky cim skor vratili domov:)

Nick: M5

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 22.09.2010, 16:59

Bohužiaľ nájdu sa medzi normálnymi ľudmi aj jedinci ktorým to príliš nemyslí/Norbi/.Tak ako mnoho iných ľudí aj on sa tam môže dostať ani nevie ako a ani nebude vedieť za čo.Žijeme totiž v takom štáte.

Nick: kiki

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 22.09.2010, 18:25

Naty ja mam priatela v base ale on dostal 5mes.a uz je tam dva mesiace..no len vam tu vsetkym zavidim on sa mi este stale neozval,aj ked mi to povedal ze sa neozve ale stale dufam a nic..aj by som mu napisla ja ako prva ale kazdy ma odhovara ze ked on mi nepise tak preco by som mu mala ja ..tak neviem porad te mi vy co mate s tym skusenos mam mu napisat????ked ani neviem presne ci je v base kde nastupil alebo ho eskortovali inam...bojim sa ze keby mu napisem a on sa neozve bola by som zbytocne este viac sklamana...ale milujem ho a som rozhodnuta cakat kym sa nevrati..aj ked viem ze 5mes nie je vela..preto davam klubuk dole pred vami akoto zvladate ked mate polovicky az na niekolko rokov zavretych..mne je uz teraz tazko bez neho a myslela som ze na zaciatku to bude najhorsie ale je to uplne naopak cim sme dlhsie bez seba stale viac a viac na neho myslim a chybami...som rada ze aspon tu mozen napisat co citim,lebo komu sa postazujem nikto to nechape..clovek pochopi az ked to zazije..

Nick: Naty

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 22.09.2010, 19:05

Kiki,to mi je luto ze sa neozval,ale asi ta nechce este viecej trapit...a hlavicku hore,dostal naozaj malinko,to sa zvladnut,ved za 3 mesiace ho mas naspet :)aspon ja by som sa mu neozvala,aj ked viem ake to je tazke a clovek z toho este viacej zniceny ked sa neozve...ja by som mu to dala pocitit ked vide ze sa neozval a ze preco to vlastne urobil,nech to zdvovodni...ale kazda z nas je ina a inak to berie...podla mna isto nieje tak kde nasputil,ale bohvie kam ho dali...hlavicku hore,drzim ti moc palceky nech ti to velmi rychlo prejde :)

PredchádzajúciĎalší

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť