Okolie

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: Julliete

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 11.08.2010, 20:01

ako to riešite s okolím? rodina, známi, priatelia, spolužiaci, kolegovia...vyjdete s pravdou von, alebo je každý odcestovaný v Anglicku:)
Na to že je toľko väzňov je dosť ticho o tom. Každý to drží v utajení.
Príspevok zo starého fóra

Nick: L.

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 11.08.2010, 20:22

ahojky mi sme to povedali vštekým ked mi miláčik išiel preč čo naschovavaš :) a je to tak lepšie aspon sa ma každý nepýta kde je !!!tak si to myslela???

Nick: bella

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 11.08.2010, 21:10

ahojte, no my sme povedali, ze ide do Anglicka, co sa tyka spoluziakov, kolegov, znamych a mojej rodiny. Len par najblizsim priatelom sme povedali pravdu a jeho rodine, aby mi mohli pomoct a navzajom sa podporovat! aj tak toto bolo najlepsie reiesenie "klamat", lebo niektorým ludom by sme to aj tak nikdy nevysvetlili!!:-(

Nick: L.

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 12.08.2010, 20:31

mne je jedno ale vazne uplne jedno co si druhy myslia hlavne ze ja mam jeho a on mna :) to je podstatne a teraz sme aspon zistili ktory kamarati su ozajstni a ktori na prd :)

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 12.08.2010, 21:32

jj, to s tebou L. uplne suhlasim, no my sme to riskovat nechceli a takto je to lepsie!-.. ked sme povedali, ze je v UK.

Nick: jana

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 12.08.2010, 21:41

Bella, ja ta chapem, ja si napriklad nemozem dovolit o tom povedat to ani svoju otcovi. A pochyb o tom ze ho lubim niet. Len si tiez nemozem dovolit, aby sa to roznieslo a otec sa to dozvedel od nejakej uradnicky. Nezaram, som na materskej s nekonecnymi zdravotnymi problemami, potrebujem pomoc rodicov, nechcem skoncit niekde v utulku pre opustene matky s detmi. Okrem toho kedze mame spolu syna, musime byt zodpovedni aj vo vztahu k nemu. Kladieme si otazky - co by on chcel keby bol starsi a vedel povedat svoj nazor? Niekto ma ine okolnosti, niekto ine. Takze Bella, pokial idu veci urobit tak, aby bol vlk syty aj koza cela, tak nech sa robia tak, ty vies predsa najlepsie ako je to pre vas a vasu buducnoct najlepsie. Aj srdce ma svoj rozum hovori sa.

Nick: bella pre Janu

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 12.08.2010, 21:59

joj, to si pekne napisala.. a mas pravdu, ty mas kde svoju milujucu polovicku? a ako dlho tam uz je? ani ja nepochybujem, ze on ma miluje rovnako, ako ja jeho. ale je tam este "len" tyzden a este nemame spolu ziaden kontak, neviem, co s nim je, ako sa ma, ci je v poriadku, mam strach a v hlave milion otazok, chcem ho objat poslat mu vsetku silu, co mam, aby to tam zvladola rychlo sa mi vratil, no nemam ani kam napisat, bo neviem presnu adresu oddielu, kde je zaradeny. moj je v leopoldove.

Nick: M5

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 13.08.2010, 05:20

Za týždeň sa nedozvie kde bude zaradený.Ale napísať ti mohol.Ja som prvý list napísal pár hodín po tom ako ma zavreli.

Nick: sumienka

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 13.08.2010, 08:20

bella, no moj mi napisal po vyse tyzdni, lebo kym mu niekto pozical znamku, obalku, tahalo sa tam, nie , ze nechcel. takze do 2 tyzdnoch sa ti urcite ozve. Moj to musel behom hodky a pol vysvetlit mojej rodine a okoliti susedia sa tio dozvedeli, cze viem, kto sa nepyta, vie to. Je mi to celkom fuk, pretoze kto ho poznal, aky je, ten to berie normalne, a ti co ho ohovaraju, mu za to nestoja. V nudzi poznas priatelov. Pravda sa skor ci neskor ukaze len treba s nou opatrne a kazdy pripad je iny, niekto to radsej zataji, ak moze, ale noiekedy sa to neda, hlavne na dedine nie.

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 13.08.2010, 12:56

hej na dedine nie je sanca, pre to sme sa separovali do mesta!:-)

Ďalší

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť