Vaše skúsenosti v ktorej väznici sa ako "sedí"

informácie, skúsenosti, odporúčania...

Nick: Dano

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 23.02.2010, 13:50

Asi najhoršie väznice sú v Dubnici a Želiezovcach. Súto pracovné tábory kde sa zavčasu ráno vstáva,potom sa upratuje,raňajkuje a do práce. Po návrate z práce taktiež upratovanie a vykonávanie rôznych povinností pre útvar a až potom osobné volno.A trest v treste je ešte byť tam s tými niektorými negramotnými väzňami ktorí nič nemajú,tak sa snažia akýmkolvek spôsobom brať veci tým ktorí niečo majú,takže vznikajú problámy.Ale niekedy aj bezdôvodne vyvolávajú konflikty ked sa nudia..
Príspevok zo starého fóra

Nick: G.Z.

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 21.03.2010, 17:57

dano ty sy nejako mudry mas 20 a vsetka mudrost je v tebe to si neskusil Ilavu a leopoldov kde sa do dnes bachari odbavuju na vaznoch

Nick: hezo

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 28.03.2010, 21:12

Zdravim muklov,ja som si odsedel 13mesiacov v Trnave,som vonku od februara 2010,mna najviac vytaca system ako sa naraba z penizmy odsudenich.ja som sil topanky 8hod denne a realna vyplata ktora my prisla na ucet je cca 4eura,to je tak na 1-2X na telefonat frajerke alebo domov a hotovo.S takeho platu muklovi nevyde ani na 40g tabak lebo stoji 4,10e.ak mas pohladavky ide asi pol platu tam,to je akoze exekucia,dalej ty naplnaju olozne,co trva aj 2roky,lez ti tam nasporia tych 100e akoze na vystup.Akoze nech si to setko nechaju aj tak 99% chlapcov roby lebo dufa v PP,ale najviac ma vytaca to ze sa vam vlastne naburaju aj d penazy ktore ty poslu,ludia ktori ta chcu podrzat no a ony si na to robia narok!To znamena ze z kazdeho eura co ty tam pride musis dat polovicu na pohladavky a polovicu ty uvolnia na nakup.vsetko je to ale na dlho,lebo pohladavky sa podisuju na zac.mesiaca a ty ich mas uvolnene az dalsi mesiac po pvrom,teda tu polovicu.Je to od tohto POLICAJNEHO statu spinavost,pretoze u to peniaze zvonku a nie zo zamestnania.Takze tam vlastne otrocis za centy.Boty sa siju pre REIKER a oni ty daju pak navinoce,jedny lacne cigarety a 75g kavu.Ja som to riesil sposobom,ze vsetky peniaze mi posielaly na kamosa ktoremu som veril a cez neho som robil nakupy.Doporucujem to vsetkym co sa do nutra chystaju,treba dat len bacha (komu verit)a pak uz to fici v pohode.Chcem este podakovat tipkovy co dal dokopy tento web,a dufam ze sa chity,a ozve sa nas viac.hezo309@orangemail.sk

Nick: jana

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.04.2010, 22:33

HEZO, to je sila. Mam priatela teraz v Trnave, asi len 1mes., cakaju ho 2roky a on je nestastny, ze ho nedali robit, lebo mi chce co to poslat domov. Od coho to zavisi, ze ho nedali pracovat? Alebo ked je tam novy, tak ho mozu este poslat robit? Ti co nerobia, nemaju to tazsie na psychiku - ze im napr. pomalsie cas uteka? A nepopises, ak budes mat cas, do temy aki bachari su v Trnave? Diky

Nick: peteos

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.05.2010, 08:53

Zdravim..mam už tiež nejake skusenosti s tym..sedel som v Martine,v Košiciach a v Prešove..Vykon trestu Vam vedia poriadne zneprijemniť hlavne bachári,ked im nesadnete..Najhoršie to bolo v Prešove,lebo tam su bachari poriadne trubky a z nejedneho som mal dojem,že jeho hlavnou pracovnou náplňou je čo najviac tam človeku znepríjemniť pobyt,aj ked už tym,že je tam,to nema vôbec lahke..myslím si,že naša udajne demokraticka spoločnost všade iba muklov zneužíva a to na vykonavanie tej najhoršej prace za ktoru muklom sice muklom akože zaplatia.:-)Haliere! Za mesiac driny si kupite max.2-3 50g. tabaky,čo sa dosť podoba vykorisťovaniu! No na druhej strane tam štát zamestnava tolko zbytočných ľudí,čo nič nerobia a to im zato ešte kráľovsky platí..

Nick: eriskooo

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 24.05.2010, 11:22

re: hezo
...
somar, co by si chcel ? uvedom si, kolko somraci ako ty stoja tento stat a potom plac, ze dostavas na den 4 eura

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 24.05.2010, 11:24

re: peteos
...
to je velmi dobre, ak si si nevsimol, tak vazenie sa nerovna rekreacia. je velmi dobre, ze vaznice zamestnavaju sadistickych bacharov

Nick: ABC

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 25.05.2010, 18:31

re: eriskooo.... Počuj eriskooo, teba museli väzni riadne vytrtkať do riti, alebo si bachar... iné vysvetlenie na tvoje zatrpknuté reči a názory neexistuje :)

Nick: jaguar

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 03.06.2010, 09:21

No ja som bol v leopoldove vo vazbe a tam su bachari uplny sedliaci,v base sa hraju na majstrov sveta,chodia ovesany lacnymi tenkymi bizuteriami a chodia obleceny od vietnamcov a tam budu machrovat debilkovia,treba im pripomenut ze zavriet mozu ale pustit musia!Netreba sa nechat buzerovat,treba im ukazat,kto je sef,ale samozrejme primerane,lebo v base znamenaju oni viac...

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 09.06.2010, 11:06

re: ABC -> nie, nemam s vazenskou sebrankou (ktoroukolvek stranou) nic spolocne . ja som obcan SR, ktory vam mimochodom financuje vase opicarny vo vaznici !

Ďalší

Späť na Väznice

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia