Pozor na podvodníkov

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: ADMIN

Poslaťod Autor stránky » 25.09.2010, 16:59

Založil som túto tému skrz to, aby ste sa nenechali oklamať podvodníkmi. Aby ste varovali jeden druhého tak ako ja teraz vás. V mojom prípade je to človek, ktorý sa volá Pavol K., adresa Komenského,900 01 MODRA a komunikuje cez email Michael Zachar <zacho121@gmail.com>. ( Celé meno a presnú adresu zverejním po porade s advokátom )
Môže sa stať, že si od vás niečo požičia cez internet a už vám to nevráti, ani nezaplatí. Odo mňa si zapožičal nový GPS sledovač do auta v hodnote 120,- Eur, ktorý mi ani po piatich výzvach nevrátil, ani nezaplatil a už ani neodpovedá. Ak má niekto podobnú skúsenosť s inými podvodníkmi ktorí teraz na Slovensku pôsobia tak v tejto téme varujte ľudí na koho alebo na čo si majú dávať pozor. A jedna moja rada pre podvedených ľudí je, že keď vás niekto obtiahne o peniaze alebo tovar NEvymáhajte to NIKDY násilým alebo protizákonným spôsobom lebo nie podvodník, ale vy nakoniec skončíte vo väzení !!! Preto to aj ja riešim takýmto decentným spôsobom.
Autor stránky
Administrátor

Re: Pozor na podvodníkov

Poslaťod mih4lko » 04.04.2011, 09:55

je to pravda v takichto pripadoch sa trestaju podvedeny nie podvodnici preto sa podvodnikom na slovensku tak dari.
mih4lko

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť