Skusenosti s pedagogmi

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: Ala

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 27.09.2010, 21:31

AHOJTE, prosim vas ako casto sa menia odsudenym vaznom pedagogovia? Posudky sa pisu kazde tri mesiace? Su dolezite vsetky rovnako vzhladom na moznost PP po polovici trestu, ci tie posledne? Neviete aki pedagogovia su v Trnave?
Príspevok zo starého fóra

Nick: ADMIN

Poslaťod Autor stránky » 28.09.2010, 12:24

Posudky sa píšu každé tri mesiace a pedagoga má odsúdený niekedy celý trest a inokedy aj každého pol roka iného. Záleží na tom, aké sú okolnosti, lebo jeden pedagog može ísť do dôchodku, druhý môže byť povýšený a preradený na iné moesto, taktiež odsúdenému sa môže zmeniť poddiferenčná skupina a ide pod iného pedagoga atď. Posudky sú teoreticky dôležité tie posledné ale prakticky všetky dokopy, lebo keď sa choval na začiatku problémovo a teraz ku koncu vzorne, tak mu povedia na súde že sa začal chovať účelovo dobre, aby dosiahol svoj cieľ, čiže prepustenie a nepustia ho, aspoň také prípady som zažil. Ale zriedkavo boli aj výnimky a pustili takého väzňa.
Autor stránky
Administrátor

Re: Skusenosti s pedagogmi

Poslaťod zita morvaiova » 02.01.2014, 01:27

,,,ja ako matka odsudeneho,, som bola na navsteve,pocas navstevy mi pedagog ,neumoznil ist na toaletu,donutil ma ukoncit skor navstevu a nedostojne a arogantne sa spraval voci mne ako navsteve,,postupoval spravne,,,?,,,,lebo mi bolo divne ze na dalsich navstevach som sa schvalne spytala , a uz nikdy nebol s tym problem,,ale ani som sa uz nestretla stym konkretnym pedagogom,,no zial pri kazdej navsteve prezivam stres ,, co ked tam bude prave on,,,
zita morvaiova

Poslaťod Maculkaamajusko » 02.01.2014, 23:29

Dobrý deň, ja osobne som nikdy nemala problém s pedagógmi na návšteve v TT. Vždy nám vyšli v ústrety . Neviem prečo sa teda ten pedagóg k Vám tak správal.
Maculkaamajusko

Poslaťod zita morvaiova » 05.01.2014, 01:57

pedagog ktoreho som spominala bol vo veznici v SUCANOCH,, nie v TT,,
zita morvaiova

Poslaťod Maculkaamajusko » 05.01.2014, 09:25

Ja viem že ten pedagóg bol v Sučanoch. Ja som len spomínala ,že v TT som nemala nikdy problém s pedagógmi ani keď bol manžel v BA. Neviem prečo sa ten pedagóg v Sučanoch k Vám tak správal. Možnože nemal ˇvtedy dobrý deň alebo ho niekto predtým nahneval. Ktovie prečo.
Maculkaamajusko

Poslaťod zita morvaiova » 06.01.2014, 14:59

Maculkaamajusko píše:Ja viem že ten pedagóg bol v Sučanoch. Ja som len spomínala ,že v TT som nemala nikdy problém s pedagógmi ani keď bol manžel v BA. Neviem prečo sa ten pedagóg v Sučanoch k Vám tak správal. Možnože nemal ˇvtedy dobrý deň alebo ho niekto predtým nahneval. Ktovie prečo.

dakujem za odpoved,, my sme uz zistili dovod jeho spravania,,na zaklade staznosti bol aj preradeny,,mozem ale povedat ze odvtedy vlastne ani predtym som nemala ziaden problem,,,bol to jediny pripad a jediny pedagog,s takymto spravanim,,a vsetka cest druhemu ped, nebudem menovat,, jeho spravanie ochota je ukazkova,, kiez by boli vsetci taky,, vidno ze svoju pracu vykonava tak ako sa ma, na urovni a spravodlivo,,,
zita morvaiova

Poslaťod zita morvaiova » 06.01.2014, 15:07

zita morvaiova píše:
Maculkaamajusko píše:Ja viem že ten pedagóg bol v Sučanoch. Ja som len spomínala ,že v TT som nemala nikdy problém s pedagógmi ani keď bol manžel v BA. Neviem prečo sa ten pedagóg v Sučanoch k Vám tak správal. Možnože nemal ˇvtedy dobrý deň alebo ho niekto predtým nahneval. Ktovie prečo.

dakujem za odpoved,, my sme uz zistili dovod jeho spravania,,na zaklade staznosti bol aj preradeny,,mozem ale povedat ze odvtedy vlastne ani predtym som nemala ziaden problem,,,bol to jediny pripad a jediny pedagog,s takymto spravanim,,a vsetka cest druhemu ped, nebudem menovat,, jeho spravanie ochota je ukazkova,, kiez by boli vsetci taky,, vidno ze svoju pracu vykonava tak ako sa ma, na urovni a spravodlivo,,,

,,,a podotykam ,tu staznost na dotycneho spravanie,, podal niekto z navstevy,,,dodnes neviem kto ,, a preto aj dakujem touto cestou tej osobe,, ,,ja som mala vtedy nohu v sadre,, a chodila som o barlach ,,dokonca,, na ten den nikdy nezabudnem,, ten pocit bezmocnosti a ponizenia co som tam vtedy prezivala,,to sa neda len tak lahko vymazat,, plakala som celu cestu az do bratislavy,,a ten strach dalej o syna a predstava ako neludsky zaobchadza s veznami to ma mata dodnes,,,
zita morvaiova

Poslaťod deniska08 » 06.01.2014, 15:17

Najdu sa asi rozny pedagogovia..Ja chodim na nastevu za manzelom do Sucian a zatial som problem nemala...Dokonca tam chodim aj zo synom na invalidom voziku a su velmi ochotny a dokonca mi chcu aj z vozikom pomahat..Malemu dovolia vziat si aj sladkost k stolu,aj cajik a cely cas ho moze mat manzel na rukach...naposledy ked som bola v decembri,tak tam bol strasne zlaty pedagog,aj posrandoval...
deniska08

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť