Ako saod seba neodsudzit????

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: :-(

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 20.10.2010, 22:34

cawte baby chcem sa vas spytat ako to prezivate ked ste uz od seba dlho odluceny s muzom,s pritelom alebo s nubencom??,Milujete ich nadalej myslim ci casom nieco vo vas neochladne a ze uz nieje to co bolo kedysi...lebo ja som od toho mojho uz pol roka a ja mam zmiesane pocity :-(.... A VY???
Príspevok zo starého fóra

Nick: Naty

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 21.10.2010, 13:18

awoj...ja som od snubenca 7 mesiacou a citim ze to chladne...ale aj z jeho strany...treba byt stale v kontakte,to pomaha,aj ked nie vzdy...

Nick: elle

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 21.10.2010, 17:10

A na ako dlho to mate baby?Lebo my asi na dlho a aj ked sme este len na zaciatku, cas je hajzel a vela veci pomeni, takze mam z toho tiez strach.

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 21.10.2010, 18:37

no ja to mam na 2 roky :-( a citim ze nieco nieje vporiadku lebo kedysi sme si pisali na zaciatku aj 20 dlhych velkych stran..a teraz??ledva 8 stran a uz neviem co pisat :.( trapima to lebo mame spolu babo..a bojim sa toho ze sa prestaneme Milovat...lebo nech sa milujeme akokolkvek je to jedno lebo vsetko raz prejde...mam pocit ze to co sa hovri ZE ZIDE S OCI ZIDE ZMYSLE moze byt aj pravda :-( bojim sa toho !!!

Nick: Jana pre :-(

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 21.10.2010, 19:18

Myslíš z jeho strany sa bojíš,alebo z tvojej - Zíde z očí,zíde z mysle? Môj je už rok vnútry a bude ešte daľší a nie je to vždy med lízať,ale treba vydržať. Čo sa týka listov,niekedy si aj my píšeme aj 30 str.listy,a potom aj 2 tyždne ledva 4 str.

Nick: Naty

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 21.10.2010, 21:44

tak my babo nemame a hlboko sa sklanam pred tymi co maju spolu babenko,ze to tie zeny zvaldaju!!!no u nas,ak sa podari PP-cko tak este 2 roky...a toto je presne to,listy uz nechodia tak casto ako kedysi a je to jediny sposob ako si urdzat vztah,ale on na to kasle,tada no neviem,lebo od navstevy je 11 dni a vzdy mi prisiel po navsteve list mz do 5 dni...no teraz nic...bud na to kasle a tymto sposobom ma strati alebo ja neviem co sa deje...ale baby,poviem vam,stracam trpezlivost a nedej ze to zvladneme

Nick: ja

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 21.10.2010, 21:55

no clovek tam preziva rozne veci, nalady, ma rozne myslienky...je tam zavrety a nevie co sa deje vonku...aj pri najvacsej dovere voci partnerke moze mat obcas pocity ze sa moze hocico stat, ze ona si moze najst ineho za ten cas...vselico proste, je to tazke na psychiku preto moze dojst aj k odcudzeniu....ale moze to partnerov aj spojit? ze po navrate z vazenia je vsetko lepsie ako predtym? aj to je jedna moznost podla mna

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 21.10.2010, 21:57

aj ja mam taky pocit ze to nezvladam...no mozno aj ja hej len moje city uz asi nie....uz som sa stym naucila zit...ale nezmierila som sa stym a nikdy sa stym nezmierim...len uz viem ze ked sa rano zobudim ma caka vela dalsich dni bez neho...je to cele na figu...ked milujeuceho cloveka asi prestaneme milovat..aj ked chodim na navstevy tak to je uz take o nicom uz si nemame skoro co povedat aj minule sme ticho sedeli :-( nie ako na zaciatku sme plakali a nevedeli sa od seba odtrhnut :-(...ktovie co bude o pol roka...asi sa uz ani poznat nebudeme :-(:??a mozno toto vsetko takto malo byt!!!

Nick: Naty pre :-(

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 21.10.2010, 22:20

aj u nas je to take ze si skoro nemame co povedat,je to ine ako n zciatku,ja viem ze tam vo vnutri to maju tazke,ale co my,co ich cakame a mame vela inych moznosti,ale vzdali sme sa ich v nadeji ze vsteko zle sa v dobre obarti,no neviem co a jako, a to je na tom celom najhorie,ze ked nepise,nemozem len ta zdvihnut mobil a zavolat mu ze co sa deje,preco nepise a ci je vsteko v poriadku,alebo niekedy len tak mu zavolat ze co robi a pocut len jeho hlas...ja neviem co bude za 2 roky,mozno budem uplne inde a s niekym uplne inym,alebo mozno nie...

Nick: Nora

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 22.10.2010, 08:26

ahojte baby!.. ja som nevidela priatela celé mesiace, podarilo sa nam vybavit navstevu az teraz nasu poslednu navstevu.. stale sme si len pisali, obcas boli listy smutne, obcas plne optimizmu ci z mojej strany, ci z jeho strany.. obcas sme jeden druhemu pomahali, predpokladali a ja neviem, co vsetko vsetky v listoch riesite.. no my sme boli a sme jeden pre druheho oporou on pre mna tu a ja pre neho tam.. aj my sme riesili otázku, ze ako je to s nami, ci sa nieco zmenilo na nasich citoch.. no ked sme mali teraz navstevu, baby ja aj on sme pochopili, ze sa milujeme stale rovnako, na nasich citoch sa nic nezmenilo, ba dokonca sa milujeme este viac! baby aj vam nepisu, znamena to, ze moze mat depku, nepoddávajte sa, ze on na vas kasle, ale skor vy mu tam pomocte to vydrzat a zvladnut.. ked mojho presuvali nechodili mi listy takmer dva týždne.. no mne to nedalo, trapila som sa, no posielala som list každý den takmer, on uz bol inde, no preposlali mu ich, teraz na navsteve mal iskru v ociach za to, co pre neho robim! baby to je to zadostucinenie!:-)) viem, obcas je to tu tazke, neviem, co a ako, a neviem preco nepise, mas strach a milion iných otázok!no ak milujes a zalezi ti na tom na nom, tak pis aj ked nepise, mozno sa zlomi, zvyzi si veci a zacne pisat aj on! ved nie len tak zo srandy, sa to vola nápravno-výchovny ustav, ze? ked sa "naprávaju a prevychovávaju", moze to viest k tomu, ze jednoducho obcas dlhsie nepisu! isto na vas nekaslu! ved to je ta sila, ze vie, ze ho tu cakas:-) drzte sa:-)

Ďalší

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia