Ako saod seba neodsudzit????

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: :-(

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 22.10.2010, 09:19

baby ja nemamsov uz som uplne zmetena :-) :-( :-( :-( zacinam si po tomto mysliet ze nasa laska nebola skutocna alebo zeby predsa??ja uz ani sama neviem...vravi sa ze CAS VYLIECI VSETKY RANY len co ak vylieci aj mije city :-( lebo cas je hnusny ...a ja ho nechcem stratit !!!!
Príspevok zo starého fóra

Nick: Marika

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 22.10.2010, 09:56

Môj priatel je tak tiez vo vykone trestu(18mesiacov) a naseho 2rocneho syna navidel uz 7mesiacov.Vztah,ktory sme mali je uzastny,ale nada sa to ani zdaleka porovnat s tym co mame teraz.Velmi nas to vsetko spojilo,nikdy som ani nepomyslela,ze moj zivot pojde inym smerom ako zivot mojho partnera.A som stastna,ze ho mam.Nepoznam a nepripustam si odcudzenie,neviem ako znie ticho,kd si nemate co povedat.Len jedno viem,ze ho pockam."Par" mesiacov,nam predsa neznici zivot!!!!!Drzte sa baby,a verte,ze ked budete naozaj chciet,zvladnete vsetko.Drzim palce.

Nick:

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 22.10.2010, 12:31

hm myslim, ze kto lubi, pocka na toho druheho, mozno ten vztah uz nefungoval tak, ako by mal este predtym,alebo clovek vzdy hlada len tu lepsiu cestu, bez problemov, len aby sam zil spokojne, nestarat sa o druheho, neriesit problemy, ale naozajstna laska je, ked chcem doslova za neho dychat, chcem ho vyviezt z problemu, podrzat ho. Rok, dvaaj tri sa snad da vydrzat, uz myslim, ze ine je, ked ma niekto pred sebou 10, to je uz ina situacia.Musime stale mysliet na to pekne , co bolo, aby sme zas mohli cakat, co bude a tesit sa na to.

Nick:

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 22.10.2010, 12:46

Priznajme si to, vsetky sme silacky.Uz len to, sa do takeho cakania pustit a pristipit na ten boj, chce silu , lasku a odvahu.Ked sa bavim o tom s kamoskami, nie kazdy by bola ochotna stat pri chlapovi, keby bol vnutri.Nehovoriac o babach s malymi detmi, klobuk dole pred vami. . .Hlavne ked vezmeme do uvahy chlapske povahy, ked je mne smutno, jemu je urcite smutnejsie, ked mne je tazko zo starosti okolo, jemu je urcite tazsie, ked ja sa trapim, on urcite viac. . .a polozili ste si niekedy otazku, co by bolo, keby to bolo naopak?ako by sa spravali nasi chlapi, keby sme boli vnutri my?. . .Ale my sme tak nejak od prirody v takychto veciach asi silnejsie a pripravene bojovat, cakat a byt im oporou. . .Vela sily, lasky a odvahy prajem. . .

Nick: Nora

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 22.10.2010, 14:39

my ked sme sa "lucili", lebo my sme sa nelucili, tak sme si to povedali, tak ze teraz s aukaze ci je nasa laska prava! a baby je! nie je nad to, ked vas objime a povie milujem ta a dakujem, za vsetko, co pre mna robis, ked sa usmeje len pre vas, ked sa chce zmenit, lebo vy mu za to stojite, nie je nad to, ked povie, ze je stastný, že vas ma.. baby vsetkoma v zivote zmysel.. aj mna drzalo nad vodou ako i jeho, ze mame jeden druheho, obcas to bolo tazke, obcas aj je, no to ze chce byt lepsim clovekom kvoli mne je to najviac, co som mohla od tohoto celeho ocakavat! vsetko malo zmysel, zvladli sme to a "len" par mesiacov vydrzat a byt silnou mi naozaj stoji za to, ved mame pred sebou celý život, lespi zivot bez hluposti a uz len spolu! ved to je nadhera! baby drzte sa! aj ked každej situácia je ina! hlavne neprestante komunikovat! aj keby ste mali posielat jednu stranu, kaslite na to, ze predtým ste si písali 20-30str. romany, dolezite je nezabudnut! ak zabudnes! nema to vyznam! ja som bola pri nom den/noc.. stale, aj ked nepisal, ja som pisala.. aj ked nevola, my sme peniaze posielali! malo, ktorý chlap vam povie pravdu o svojich citoch, nikdy nepripustia strach.. ja take ho mam! otvorene mi o vsetkom povie.. on stoji za to, aby som cakala a vydrzala! viem, ze aj vy mate tykých svojic, treba bojovat! každý jeden z nich ma strach, ked tam ide, ved nevie, co ho caka, no malo kto z nich to naozaj pripusti, uz nejak od prirody sme vacsie bojovnicky ako oni! jednoducho s nimi je zivot tazky, no bez nich zit nevieme:-) vsetko toto mi stoji za to, ved ta predstava, ze mame pred sebou celý zivot, je uzasna a posuva ma dalej.. dalej vydrzat a byt pri nom, s nim!:-) "par" mesiacov, mozno ochladí vase city, no ak sa mate naozaj radi vsetko s ada doporiadku ak sa k sebe zase vartite, nas to len viac spojilo, sme si blizsi! drzte sa! aj mne moje kamaratky hovoria, ze by toto nikdy nezvladli a nevydzali, ze ma obdivuju a tak.. aj vas vasi chlapi, verte mi! aj ked vam to mozno nikdy nepovedia, vazia si kazdeho jedneho listu od vas, ved vy ste pre nich tam jedinou spojkou s realitou so zivotom vonku! vsetko raz skonci a ak ste si naozaj sudení, ma to zmysel, vsetko sa deje lebo ma, a potom bude uz len dobre! drzte sa:-)

Nick: laura

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 22.10.2010, 20:12

to si krasne nepisala,klobuk dolu,sklanam sa pred tebou...

Nick: ja

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 22.10.2010, 21:04

co sa tyka mna je to uz par mesiacov a ziadne odcudzenie necitim...ani v listoch ani v telefonatoch...

Nick: Ala

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 22.10.2010, 21:16

No caute baby jagy, myslim, ze by sme sa nemali porovnavat, kazda laska je ina. Ja v podstate neverim na veci ako tzv. prava laska a pod., myslim, ze je to iba o tolerancii a pochopeni sa navzajom. Ja za seba poviem, ze rada by som cakala, ale nemam z coho zit a zivit nase dieta. Byt dokazem splacat do marca a dalej vobec neviem ci sa podejeme niekam do utulku alebo zas sa pojdem trapit k rodicom, otcovi alkoholikovi. A naozaj aj ja som kedysi pre nasu lasku dychala, ale to sa lahko hovori, ked clovek nezije v obavach o strechu nad hlavou. Preto sa naozaj nepretekajme, ze kto kolko pre toho druheho zvladne.

Nick: Nora

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 23.10.2010, 08:13

Laura ďakujem, ale naozaj to tak citim..:-).. ale Ala ma pravdu, je najmä o tolerancii, o urpimnosti a vediet jedne druhého pochopit, a hlavne nikdy neprestat komunikovat! ked si prestanete veci zatajovat, lebo asi by mu to ublizilo, alebo ze niekedy je lepsie nevediet, je podla mna blbost, každý z nas ma právo vediet skutocne na com je, a kazdý si uvazi sam, ci chce zazaitiný zivot s niekym iným, alebo pokracovat v takom zivote aký sme mali predtým spolu ale lepsi, poucený, podla mna nas nase chyby posuvaju dalej ak sa z nich poucime, nie je nikto bez chyby a pri dnesnych zakonoch sa tam dnes moze dostat naozaj ktokolvek a za cokolvek! a samozrejme, ze sa porovnavat nemozeme, lebo každá z nas ma iný zivot, iné okolnosti, iný povahu a iného partnera a iný vztah s nim! podla mna, toto len lasku naozaj posilný, u nas to tak bolo a je! tiez som pisala zo zaciatku dlhe listy niekolko straneve, tak ako on mne, potom to bola hoci aj jedna strana, tak ako on mne aj ja jemu, nie ze by sme si nemali, co povedat, ale jednoducho to tak bolo, trapilo ma to, ale pochopila som neskor, ze nie je dolezitá dlzka listu ale obsah a hlavne zámer, ze nezabudol a nechce zabudnut na nas tu doma! tak ako mi na neho! budte rady za kazdu malickost, netrápte sa zbytocnostami a malickostami, ale nieco ako ma Ala je fakt krute, a neviem ako by som ti pomohla, no ver, ze ak by som mohla, tak to urobim, ale neviem ako:-( skutocne sa porovnavat nemozeme! drzte sa!:-)

Nick: :-(

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 23.10.2010, 12:55

toto vsetko ste baby napisali krasne...je to tazke pre kazdu znas,a este tazsie pre nas ktore mame aj babetka,pretoze ten zly pocit ze dieta nebude poznat a vyrastav vedla svojho Tatka je priserne bolestny :-(..neuvidi jeho prve krociky,prve krasne chvily copreziva proste nic...a to je to najhorsie na tomto celom...tu bolest co kazda znas preziva nam nikto nikdy uz nevezme...:-( mozno po rokoch znej trosku ubudne ale uz stale buedeme poznacene tym ze sme si vzivote toto museli vytrpiet!!!je to hrozne....a ty nasi muzi sa tam maju este asi aj horsie,nez mi tu!!amozno ani nie?.!!!len rada bysom vedela ze keby jedna znas sa tam ocitla ze ktory chlap by nas cakal:-).uz ste si polozili tuto otazku???..ci by boli taky silny ako sme my...som zveedava....:-)drzte sa

PredchádzajúciĎalší

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť