Ako saod seba neodsudzit????

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: Ala

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 09.01.2011, 14:36

Tie, co sme na slobode chodime denne okolo stoviek sympatickych muzov v meste a je pre nas ovela tazsie zostat vernou a nezalubit sa do ineho ako pre toho, kto je v base a o stovkach sympatickych zien sa mu moze akurat tak snivat ale nema ich meter od seba. A aj ked sme verne, tak si to ti nasi chlapi vo vazeni vobec necenia. Ja som zatial verna, ale toto je moj nazor.
Príspevok zo starého fóra

Nick: martina...

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 12.01.2011, 19:17

suhlasim s Alou...

Nick: nicole

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 12.01.2011, 19:24

ženy no čo vám poviem sme na tom všetky podobne len či si to zaslúžia??? tiež som verná ale preto že som zamilovaná a nechcem aby dcérku vychovával iný muž ako jej otec. ale aby sa mi ten sen o krásnej rodine nerozplynul keď raz bude vonku on. niekedy sa sama seba pýtam či som debil že to vôbec riešim?

Nick: ....

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 12.01.2011, 19:26

Kazda z nas ho lubi,kazda z nas ho mozno raz podvedie...dlho na nich cakame a potom je jasne ze raz podlahneme

Nick: gina

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 12.01.2011, 20:31

No baby musím vám napísať môj názor. Ja som verná už skoro rok. Niekedy mám pocit, že sa mi z toho niečo stane.Snažím sa nemyslieť na sex a ani na nič s tým spojené. Mala som a aj mám veľa možností, ale vyhýbam sa tomu a aj stretnutia s tými ľuďmi. Ja mám s manželom tri deti, sme spolu 10 rokov tak možno preto je to také ľahšie. Moja láska k mužovi je silnejšia ako chvíľa rozkoše. No a som si istá, že chlapi by to nevydržali, ale my ženy sme silnejšie. Držte sa!

Nick: bobana pre :-):-)

Poslaťod bobana » 13.01.2011, 19:50

prepáč dávno som sa sem nebola pozrieť vačšinou píšem na želiezovce takže hneď aj odpovedám že môj je v želiezovciach,pokiaľ máš chuť si popísať ozvi sa na bobana99@azet.sk rada pokecám s každou čo má záujem sa podeliť o svoje trápenie
bobana

Nick: Ala

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 14.01.2011, 00:21

No ja som uz sama rok a pol, predtym bol aj dost dlho vo vazbe,a Gina obdivujem ta, lebo ja prave preto, ze sa denne staram o nase dieta, potrebovala by som vecer za to aspon pohladenie a trochu vypnut pri milovani, ale zas kebyze nemame to dieta, asi by som nanho nedokazala verne cakat, lebo bez dietata by som mala aj viac casu chodit zabavit sa do spolocnosti.

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 14.01.2011, 11:47

baby ja vas obdivujem keby sme uz aj my mali za sebou aspon 1 rok :(je to strasne tazke...my nemame spolu dieta,ale aj tak som rozhodnuta cakat a zostat verna...aj ked tych ponuk je neurekom musis odlolat ak naozaj milujes!

Nick: Hanka pre martina...

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 14.01.2011, 11:57

suhlasim s tebou,preco by sme ich mali teraz opustit???ved ked sme s nimi zacinali chodit tak sme im vzdy hovorili ako velmi ich lubime a milujeme ako ich mame velmi radi ako je nam s nimi dobre,,,ved predsa o laske sa nezartuje ak lubis tak uprimne a dokonca zivota.a takato vec sa moze prihodit kazdemu z nas.nikdy nevieme co sa moze prihodit a mozme sa tam ocitnut aj my...teraz nas potrebuju a velmi,ved maju iba nas.tak zeny bojujte a hlavne vela sil.ja viem ze je to velmi tazke-lebo ja to prezivam tiez a este k tomu mame aj malicke babo.ale lubim ho a pockam si na neho,nech sa deje hocico.

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 14.01.2011, 12:17

Pre Hanku:v hlave mi vrta stale jedna vec,nemame spolu dieta takze je to troska ine ako vy co mate spolu dieta,co ked vide von a nebude si toho vazit ze som ho cakala a robila pre neho maximum a vykasle sa namna :(((nikdy nevies co sa moze stat.ja som pevne rozhodnuta cakat verne..len sa strasne toho bojim...

PredchádzajúciĎalší

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť