Ako saod seba neodsudzit????

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: Hanka pre martina...

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 14.01.2011, 14:12

neboj treba verit...myslim si ze to nespravi.ved predsa sa lubite.a tam vela veci pochopi ako aj moj.a je isto stastny ze ta ma-a vsetko ti vynahradi ked pride.a ak sa mozem spytat kolko ste spolu?a kolko dostal?a kde je?a neboj bude dobre.
Príspevok zo starého fóra

Nick: martina...

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 14.01.2011, 14:40

pre Hanku:ved aj on mi to stale pise aj do tel hovori ze to nikdy nespravi,ale nikdy nemozes vediet co sa stane..ja ho Milujem celym svojim srdcom a tak isto aj on mna konecne som nasla chlapa normalneho a stane sa toto,je to asi nejaka skuska ci to zvladneme...sme spolu rok byvali sme spolu sami a planovali buducnost,sedi v trnave v hrnciarovciach presnejsie a mame to na 2,5 roka...a tvoj kolko??kde sedi?najhorsie je ze ja nemozem ani na navstevu chodit...:(

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 14.01.2011, 15:23

moj je v Bystrici na Kralovej.20mesiacov dostal.ani mi sme nie este zobraty a tiez sme byvali sami.aj ja som mala s navstevami problem ale som bola na urade si vybavit cestne prehlasenie ze zijeme ako druh a druzka v jednej domacnosti a tak nam potom povolili navstevy.skus to aj ty,ci tam to inak funguje?no vidis ked ti to aj on hovori tak mu ver a vydrz to.aj pre nas uz musia prist slnecne luce a bude to uz potom len dobre a pekné...

Nick: martina...

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 14.01.2011, 16:56

ja som si to cestne prehlasenie vybavila a poslala som mu to do trnavy,ale tam to nestaci a jeho dobra maminka mi nechce dat prechodne bydlisko u nich...takze tak,ona tam moze chodit tak jej to je jedno vobec to nechapem ako moze byt niekto taky bezcitnny...no tak to dufam,ze uz pridu potom len pekne chvile pre nas a kolko ma babatko uz?

Nick: bobana pre martina

Poslaťod bobana » 14.01.2011, 18:20

požiadaj o to svojho priateľa nech nástojí na rodičoch aby ti vyšli v ústrety,inak chápem to keď idú oni na návštevu za synom chcú mať súkromie a pokiaľ by si s ním chcela byt počas návštevy musela by si byť na návšteve spolu z jeho rodinou,no rozhodne je to smutné keď nechcú synovi umožniť sa s tebou stretávať
bobana

Nick: Ala

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 14.01.2011, 20:29

Martinka, to si sa pytala asi niekoho ineho (Hanky?) ale ak mna, tak nase babo ma 14 a pol mesiaca, cize ked sa narodilo, tatino bol uz vo vazbe a ja v poslednych mesiacoch tehotenstva, co bolo pre mna strasne tazke, ale kvoli babtku pod srdcom som nasla akusu vnutornu silu, ktora mi nedovolila sa zrutit, horsie mi bolo potom, hlavne pred par mesiacmi, co maly zacal chodit a vraviet tata a on to nemoze vidiet, lebo je zavrety uz pomaly 18 mesiacov.

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 14.01.2011, 20:45

no tak to ti nezavidim ze jeho mama je taka...aj tebe musi byt hrozne ked za nim nemozes chodit.no ja by som sa na tvojom mieste s nim zobrala.ak to ovsem chcete obaja.lebo moj ked pride domov tak sa hned ideme zobrat-tesime sa uz obaja na to.nas maly ma 9mesiacov,uz bol moj prec ked sa narodil.tak to bolo tazke aj pre neho.lebo jeho zobrali v januari a maly sa narodil na zaciatku aprila.bolo to hrozne aj pre mna,ze som musela porod zvladnut bez neho a teraz ked maly zacina vystrajat tak mi velmi chyba lebo na mna samu je toho privela a casto som unavena.ale zvladnem to-musim.a hlavne to musi aj on vydrzat,lebo na neho cakame...a potrebujem ho pri sebe veeeeeelmi...

Nick: nicole

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 14.01.2011, 22:14

ala, moja malá bude mať len štyri mesiace takže tata ešte nerozpráva ale minule pozerala na jedného muža tak uprene v obchode z toho kočíka až mi to bolo nepríjemné. chvíľku na mňa a potom zase dlho naňho. ako keby tým niečo chcela povedať. cítila som sa úplne zle a bolo mi veľmi smutno. ale pri pôrode bábätka bol a zavretý je len mesiac a pól. baby všetky vás obdivujem ako sa statočne držíte lebo ja za tých pár dní som niekedy už fakt na zrútenie. ale sú aj dni lepšie aj horšie.

Nick: martina...pre Bobana

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 16.01.2011, 16:36

tu vobec nejde o to ci chce mat niekto sukromie na navsteve,ale jeho mama mi to robi naschval proste ona je divna zena fakt to nechapem,jeho otec je super snim sa da..jeho otec mi sam povedal ze on by to hned isiel somnou vybavit,ale ze to vsetko zavisi od nej...a moj priatel sa zato uz aj pohadal so svojou mamou na navsteve,,,ale ja fakt nemam ani na nu slov..no tak to je fakt dost smutne ked mi jeho mamicka nechce umoznit aspon aby som ho videla..

Nick: martina...pre Hanku

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 16.01.2011, 16:56

presne tak je mi zo vsetkeho hrozne,len ma drzi nad vodou to ze ked vide von tak uz musia prist uz aj pre nas dvoch dobre casy ..:( jasne ze chceme svadbu aj babo ked vide von my sme sa uz aj o tom rozpravali ze si spravime svadbu aby som mohla chodit na navstevy a chcem mu aj dokazat ze ho najviac milujem a ze ho cakam do konca..,lebo on sa strasne toho boji,ze ho prestanem cakat..teba obdivujem priviest na svet dietatko bez svojej polovicky a vsetkemu sama celit,ale aspon sa pozries na synceka a vidis v nom kusok z neho..aj ked je to vsetko tazke musis byt velmi vycerpana,ale vydrz aj pre vas pride ten den s velkym D a budete vsetci traja spolu a on si ho uzije aj za ten cas co tu nebol...

PredchádzajúciĎalší

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť