Ako saod seba neodsudzit????

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: Hanka pre martina...

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 16.01.2011, 19:15

MUSIME to zvladnut...a hlavne vydrzat...a byt silne...nesmieme sa len tak lahko vzdat(aj ked je nam velmi tazko a aj ked to velmi boli).musime im byt teraz velmi napomocny,stat pri nich a chapat ich,lebo oni si tam vsetko namyslaju,ze ich prestaneme lubit,ze ich nebudeme cakat a nedajboze si myslia ze ich podvedieme.ja mu velmi casto pisem aby vedel ze nas ma a ze ho velmi lubime a ze jeho miesto je doma pri nas.lebo pre nich to tam je hrozne-a aspon tie listy ich ako tak potesia a aspon na chvilu prestanu na to zle mysliet.tak mu len casto pis aby vedel ze ho lubis a ze ho cakas.s tou svadbou drzim palce,a cim skor aby si mohla ist za nim(ked jeho mama je taka aka je).dufam ze uz pridu coskoro tie slnecne dni pre nas....
Príspevok zo starého fóra

Nick:

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.01.2011, 00:15

Ahojte Hanka aj Nikole, som zvedava ako sa to bude u vas vyvijat, lebo ja sa priznam, ze ked bol moj maly mladsi, tak som este snivala o nas troch velky sen, ale teraz ked maly presiel do celkom inej fazy a takmer vsetkemu rozumie - podaj topanocky, pojdeme autkom, ideme sa kupkat a uz bezi do kupelne sam - tak si vravim, ze co znamena pre nas a pre maleho jeho otec, ked celu tu fazu presvihol a presvihne aj dalsie, vlastne zacinam mat pocity akoby nas zradil. A ak ho po dalsich 15 mes. nepustia na PP, tak kedy potom? Ked bude mat maly styri roky? Sama ho budem davat aj bravat zo skolky, buda sa tesit z novych pesniciek a pod. - a to vsetko iba predo mnou. Martinka, podla mna by si sa nemala vydavat.

Nick: Hanka pre bez mena

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.01.2011, 08:58

uz coskoro pridu tie pekne dni pre nas a mi ho cakame a tesime sa na neho velmi.ale ved on pride a potom to bude ine.no ja som tiez nie nadsena ze ho zobrali ked som cakala maleho ale co uz.musela som sa s tym zmierit a vydrzat a starat sa zatial o maleho a ked pride ocino domov tak ho budeme spolu vychovavat.a ja si nemyslim ze by nas zradil-teraz je to prave ze pre neho tam tazsie a je mu smutno kazducku sekundu za nami.ja malemu vela o ocinovi rozpravam,ukazujem mu fotky,chodime na navstevy spolu za nim.a nikdy si nepoviem ze som na neho sama ani na to nemyslim.a ako si to mozes povedat ze co pre vas znamena otec,,,(a ked bol doma tak bol jedinecny a uzastny vsak?)no nchapem ale mi sa mame velmi radi o vsetkom sa rozpravame a snazim sa vsetko robit tak ako by bol pri nas aj ocino.a viem ze tieto chvile su najkrajsie ked sa malicky vsetko uci ale je este pred nami vela dalsich dni ktorych si ich uzijeme spolu a hlavne malickeho....

Nick: martina...pre Hanku

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.01.2011, 17:01

Ano musime to zvladnut!ja mu pisem tiez velmi casto aby ma citil aspon takto cez listy kazdy den cakam kedy pride dalsi a dalsi list nikdy pred tym som tak casto nepozerala do schranky...uvidime ako to dopadne stou svadbou,ale strasne po tom obidvaja tuzime..a babatko on chcel uz pred nastupom na vykon trestu len ja som sa este na to necitila..ak sa smiem opytat Hanka odkial si?drz palce :)

Nick: bobana pre martina

Poslaťod bobana » 17.01.2011, 18:03

Maťa je mi to naozaj ľúto,ja teda musím povedať že aj keď som zo "svokrou" zo začiatku nejak extra nevychádzala v tomto mi maximálne vychádzala v ústrety a mám to šťastie že sa neodcudzuje ani od môjho dieťaťa jej vnuka
bobana

Nick: martina...pre Bobana

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.01.2011, 18:47

bobana ja a jeho mama to je ziadny vztah..ona ma nechcela ani sponat za ten cas co sme sa dali s priatelom do kopy a to sme spolu rok ona ani nedovolila aby som ku nim prisla na navstevu ona je divna zena a pritom ja som sluzna zena nepijem nikdy som dorgy nezobrala nic a starala som sa o jej syna dala som mu vsetko...a pritom sa snazim pre jej syna urobit najviac co mozem posielam mu peniaze pisem stale listy informujem sa o nom no pre nu je to asi maloo co pre neho robim fakt ju nechapem...niekedy ma napadne ze ona je vocime zainteresovana ze namna ziarli,alebo mi uz sibe..len jedno viem ze ho tak skoro neuvidim jej to robi dobre...ju vobec nezaujma ze jej syn je z toho psychicky nadne ze ma nevidi..bobana aspon to mas stastie teraz ze ta svokra aspon v tomto podporila ...ja neviem co spravit asi nam vazne zostava sa len zosobasit,lebo ten dlhy cas nedokazem zvladnut ho nevidiet...

Nick: martina...

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.01.2011, 19:45

inak ten prisvepok z 28.12 22:26 som pisala ja..

Nick: Hanka pre martina...

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.01.2011, 19:56

okolie Zvolena,,,

Nick: bobana pre Martina

Poslaťod bobana » 17.01.2011, 20:29

co tak skusit sa o tom porozpravat s otcom a vybavit si potvrdenie spolu s nim bez vedomia tejto slavnej mamicky????nerozmyslala si o tom??
bobana

Nick: ja

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 17.01.2011, 20:40

pre bobana: ak je vlastnikom bytu pripadne domu jeho matka, pripadne obidvaja jeho rodicia, nebude sa dat vynechat z toho jeho mamu bohuzial, iba ak by bol vlastnikom len jeho otec

PredchádzajúciĎalší

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť