Ako saod seba neodsudzit????

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: elle

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 26.10.2010, 15:00

Mne sa nahodou celkom pacilo, ako to Julliete napisala.Myslim, ze je to svojim sposobom velka pravda.Neviem si predstavit, aky je to pocit, ked ma niekto niekoho v base nepravom, ale to moje tela narobilo vela blbosti a teraz uz ani nemozem povedat ,,ja som ti to vravela,, , pretoze mi to teraz jednoducho neda.Ale myslim, ze na tam co Julliete napisala je velka pravda, aj ked ten styl, ako narovinu to napisala, sa bude zdat niekomu ako velmi negativny. . .Clovek sa na vec vzdy diva z tej jeho strany a vela veci si vie aj patricne ospravedlnit.Keby mi niekto pred pol rokom povedal, ze tu budem teraz den co den vypisovat listy a posielat ich do basy, tak sa mu asi zasmejem do tvare. . .a pisem ich, den co den. . .takze kto vie, co zas bude za pol roka, to neviem, ale viem, ze po tejto skusenosti slovicko nikdy vyciarkujem zo svojho slovnika. ..

Príspevok zo starého fóra

Nick: Nora

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 26.10.2010, 18:41

tak to je pravda, ani ja by som neverila, keby mi niekto pred rokom povedal, že budem vypisovat listy do basy, neuverim, ze ja? a komu?.. a trt.. no jedndoucho zivot vselijako krizuje nase cesty, a teraz listy pisem tak casto ako vladzem a stiham do basy.. ironia? nie! zivot! tak preco by mi ten zivot nemohol tu cestu zase skrizovat za rok tak, z ebudeme viest uz usporiadaný život v nasom dome s dietatom a s dokoncenou skolou? nikdy nehovor nikdy! presne každá z nas si v tom najde to svoje! ja som stastna, ze mam svojho priatela takeho akého mam, toto je skuska pre oboch.. treba len vydrzat a bude dobre.. uz len lepsie, bez hluposti, verim tomu, verim jemu, vidim ako pise.. a aj pred nastupom bol iným, lepsim clovekom aj podla iných, nasich blizkých, takze nieje to len moj subjektivno-zalubený pohlad na neho! ale je to tak.. preto nehovorim, ze nikdy.. ale verim.. a dakujem, ze ho mam! treba si vazit stastie pokým ho mame a ked je v ohrozeni, treba on bojovat! aby sme z boja vysli lepsi a poucení a hlavne spolu! zvdat sa je to najjednoduchšie! ale každá má inu situáciu, iný vztah s partnerom.. a vsetko je iné.. každá z nas je iná.. ale poviem vám, vsetko ma zmysel, všetko sa deje lebo ma.. verim tomu, verim jemu, verim nam, ze to zvladneme! baby drzte sa, ale za nos sa vodit nenechajte! ste silne, ved nie kazdá by stále pri partnerovi tak verne ako my... zelam vela sil!

Nick: ???

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 26.10.2010, 23:20

No ako si to tu citam,tak je asi smutne,ze vo viacerych reakciach sa nevidim.Ja mam priatela tiez v base.Prislo to nahle,aj ked sme vedeli,ze to raz pride.Teraz ma asi vsetky odsudite-to,ze mu napisem,ze ho lubim,ze mi chyba,pisem len preto,ze to pise on mne.Teraz si uvedomujem,ze som ho asi nikdy nelubila,ze bol len nahrada.Nahrada preto,lebo mi vedel povedat priamo do oci to carovne LUBIM TA.Ale to vedel iba povedat.Skutky neboli ziadne.V base bol uz 4 krat a somariny robil cely zivot.No vsetky somariny robil v alkohole.Ked sme sa spoznali,slubil,ze s tym prestane,ale podla neho je 5,6,piv normalne si dat kazdy den.O zvysku uz nehovorim.Ano, bolo obdobie,ked sa miernil,ale to som mala neskor vykrcane.Pred jeho nastupom do vykonu trestu sme sa pochytili,odisla som od neho a on samozrejme pil,namiesto toho,aby prisiel za mnou,aj ked mi tvrdil,ze pride.No potom mi to vsetko prislo luto,tak som za nim prisla ja.Nastupil,piseme si,ale mam strach mu napisat,ze to chcem ukoncit.Strach nie z toho,ze ho stratim,ale z toho,co s nim bude.Citim v sebe zodpovednost.Najhorsie je,ze si s nim neviem predstavit dieta.Baby,ja viem,asi som svina,ale potrebujem vediet aj iny nazor.Prosiiiim,poradte mi:(((

Nick: pre ????

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 27.10.2010, 11:30

cawko podla mna je tvoj nazor uplne normalny!!!a preco by sio ti mala niest zodpovednost?,sak keby to co robil pod vplivom alkoholu robil kvoli tebe tak ano vtedy by si to mala na svedomi..ale ti si mu nic nekazala!!!a to ze xces ukoncit snim vztah je smutne ale ked ho raz nemilujes tak mu to napis sice ho stym zranis ale stale lepsie nez by mal zit v iluziach a v klamstve...a co ked aj on ti pise Lubim ta preto ze to pises ti jemu???hm??skus mu raz do listu nenapisat Lubim ta a pockaj na jeho reakciu...nic ine tio zatial neviem poradit le aby si bola voci nemu spravodliva lebo nech je uz hociaky zasluzi si vediet pravdu!!!drz sa

Nick: ( pre noru )

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 27.10.2010, 11:33

cawko ti mas este vo vezeni priatela ci uz nie??,ak nie tak kolko tam bol??lebo viesje to ine ked ti tam sedi 1rok...nez ked je tam 4 roky!!!

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 27.10.2010, 13:42

Ja mam strach,ze si tam nieco urobi.Zistili mi,ze mam nieco s pecenou a on mi az teraz v liste napisal,ze mal zltacku C.Takze mi to asi hrozi,lebo vsetko tomu nasvedcuje.Este ma caka vysetrenie.Uz neviem,co mam robit,lebo mi napisal,ze sa trapi a ze si to bude vycitat,ked ma nakazil.Neviem,co mam robit.Som na dne,uplne na dne.Uz to nezvladam:((((

Nick: pre ???

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 27.10.2010, 14:29

cawko to mi je luto :-((((no neviem ci by si nieco spravil ved v cele nemaju take predmety scim by si mohlii ublizit!!!
aspon si myslim tak mu nepis a mozno nato pride aj sam...a kolko to vlastne dostal???tak to sa nerobi cloveku ktoreho lubim ze mu zamlcim zltacku C!!!!!!!!!fu ja neviem co by som robila natvojom mieste...mas to tazke aj ty!!!ale to asi vsetky co sme tu..:-(

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 27.10.2010, 16:48

Presne,mame to tu vsetky tazke:( Moj nazor je,ze vsetko sa deje,lebo to ma svoj dovod a az po urcitom case pochopime,preco sa to vsetko vlastne stalo,to co sa stalo.Su tu zeny,ktore si uvedomia,ze toho svojhu lubia a spoji ich to.No sme tu aj my,tie ktore to nechali zajst pridaleko a teraz citia pocit viny.I ked ten pocit by mali citit aj ini.Naberam silu,ukoncit to.Viem,bude to tazke,ale tak to citim,ze to mam urobit.Ale napriek tomu,nechcem aby sa trapil.Uprimne mu zelam,aby konecne nasiel vnutornu pohodu a konecne sa uvedomil....aj tak to boli...chcem vratit cas:((((((((((((((((

Nick: Nora

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 27.10.2010, 18:58

ahoj, priatela mam stale v base.. a v base maju na cele vsetko.. hlavne taky, co tam nie su prvykrat.. napr.. priatel raz povedal svojmu otcovi, mne by to nepovedal, elbo by som sa len viac bala.. ale pobili si isty jeho spolubyvajuci na cele, neviem pricinu bitky.. no toho, co bili, zbili tak, ze mu odrezali prsty, a asi cim, ked je noz zakazany predmet? baby maju tam aj noz, aj noznice.. aj vsetko... hlavne tí, co nepatria medzi zelenacov, vedia kde si tam, co zohnat a ako.. drzte sa!

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 27.10.2010, 20:59

Ja viem,ze ked sa chce,da sa tam toho vela dokazat.Ved ten este moj tam bol uz 4krat.Takze mi co-to porozpraval.Preto sa bojim.Fakt uz neviem,co robit.Bud sa budem trapit cely zivot,ked ostanem s nim,alebo to bude trvat nejake to obdobie a snad ma to prejde.Ved cas zahoji vsetky rany,nie?:(...Inac,vsetkym ostatnym silnym zienkam drzim palce:)

PredchádzajúciĎalší

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť