Recividista ?

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick:

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 18.11.2010, 23:06

Len sa nepohadajte...treba sa nad tym povzniest, ved kazdy mame nejaky nazor, snad sa mozme respektovat a normalne komunikovat...
Príspevok zo starého fóra

Nick: Kristina pre vysokoskolacku

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 19.11.2010, 02:05

Preco ti vadi Jullietin pseudonym?ved skoro nikto tu neuvadza svoje prave meno ci ano?
Nevera existuje od kedy je svet svetom.
Aj ten najinteligentnejsi clovek bez ohladu ci je to muz alebo zena ak sa zalubi a vidi svet cez,,ruzove okuliare,,moze posobit na svoje okolie alebo pribuznich ako naivny...
P.S.kto sa povysuje bude ponizeny

Nick: Kristina pre Petra 8

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 19.11.2010, 02:49

Manzelia lekarok a inzinierok pracuju vo fabrikach?hmm?cudne!ale moc sa nevytesuj,ze makaju vo fabrikach zatial co ty...lebo mozno makaju ale na nejakej dvojnohej deravej,,Fabrike,,presne tak ako ty.
Inak dakujem za tvoj prispevok(aj ked je abnormalny)uz teraz si zacnem zhanat pascu na ,,hmyz,,aby som mohla odhanat tie dotierave muchy ked mojmu priatelovi skonci trest musim byt pripravena:DDD

Nick: Julliet

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 19.11.2010, 13:18

Júlia, ty si najleeepsia...Julia...nanana...tak sa to spieva ne?:) Ale Júlia nie som, začínam sa na Z. Julliet je postava z mojej oblubenej knihy.
Zatrpknuta som veruze pani titulovana a este jak!
A moj ustipacny ton...no co si mam asi pomysliet o niekom kto sa chvali titulmi a vysokoskolsky vzdelanym okolim na tomto fore...? To vobec nie je znak ,,nenaivity,,...aj vysokoskolsky vzdelana baba moze byt kludne naivka.
Ale mas pravdu, sorac...asi choroba z roboty. Mame tam taku zvlastnu kategoriu zazakznikov, ze Titulovani. Hned pozname ked pise alebo vola niekto s titulom... Zakazdym, doslova zakazdym musia povedat ze maju vysoku skolu, resp. dve, ze ich muz/zena je tiez vysokoskolsky vzdelany a nehovoriac o detoch. Takze tak.
Len tak pomimo, dokaze sa clovek, ktory bol 6 krat trestany zacat povazovat za normalneho? Viem ze nezabudne na to co bolo ale ci sa da aby to nespominal denno denne.

Nick: ANGEL

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 19.11.2010, 13:57

Julliet, ja som napriklad z prispevku neznamej nemala pocit, ze sa VS vzdelanim chvalila. Vnimala som to ako konstatovanie zeny, ktora mozno takisto preziva svoj pribeh...a neradi sa medzi naivky,ako ich tu vnimal Peter8. Preto zdoraznila VS. Jasne, ze plati, co sama uvadzas, ze aj VS vzdelana baba moze byt naivka. Nie je to o vzdelani. Nepletme sem vzdelanie, dolezite su hodnoty, o ktorych pise neznama v uvode.

Nick: F.T.Y.to Peter 8

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 05.01.2011, 00:26

Chalan ty si v base cital vela knih a moc si pozeral TV.Takych,co "vyzerali tvrdo" , vysukali tisicky zien,doma mali bavoraky a blondinky sa im hadzali k noham...,tak takych som uz zazil.Najsmutnejsie na tom je,ze vzdy sa pravda ukazala,ked taky ako ty bol prepusteny a vysiel zo skladu,konecne vo svojich civilnych veciach...urcite vies na co narazam.nemienim ta nejako zhadzovat,ved to si uz urobil sam,tym co tu pises.Dam jahodu na klatik,ze si presne ten typ cloveka,ktory si prisvojuje historky,ktore pocul a nie zazil.Ak sa mylim,sorry,ale myslim,ze nie.

Nick: dee

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 05.01.2011, 23:20

inak moc smutne,ze sa tu uplne odbaca temy!nechajte to tak,ludia co tuto stranku navstevuju sem pre nieco chodia a iste nie pre vase vymeny nazorov! alebo aj tato stranka sa ma zrusit kvoli vasim ,,problemom´ kto je vysokoskolak,kto bassman?pokoj prajem kazdemu :)

Re: Recividista ?

Poslaťod F.T.Y. » 08.02.2011, 02:47

dee,ked pokoj prajes kazdemu,tak ho daj.forum je od toho,aby sa diskutovalo,tak ak chces romaniky zo stastnym koncom a s ludmi,ktori su svaty a sa nehadaju,tak to si zabehni do kostolika.
F.T.Y.

Predchádzajúci

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia