Recividista ?

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: pro Petra8 od Marie

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 18.11.2010, 11:36

No to koukám jaký ty to jsi nad samec!!!! nestačím se divit ...........ale přeji ti to protože jednou si tak naběhneš že už se s toho nevzpamatuješ.Neumíš žít jiným životem tak sis vybral tu nejednoduší cestu a to je chovat se jak prase co vleze na každou svini.Ale naivní jsi v tom případě ty sám protože krása a mládí je pomíjivé.No neboj na každou svini se vaří voda. Je mi tě upřímně líto............
Príspevok zo starého fóra

Nick: Pre Petra8

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 18.11.2010, 16:40

Hovorí Ti niečo slová ako láska, priateľstvo, súdržnosť, krása, dobro, ľudskosť, úprimnosť ? Áno, dnes sa to už "nenosí", ale práve kvôli takým ľuďom, ako si Ty, sorry, ak sa mýlim, nepoznám Ťa, len si sa sám predstavil. Platí v tomto svete nepísané pravidlo, čo dáš, to aj dostaneš, ale mnohí si to neuvedomujú. Ženy sú naivne ? Čo ak im chýba len láska, dotyky, neha, pohladenie, porozumenie ? A akí sú muži ? Chcú si niečo dokazovať, tak ako Ty, ale len preto, lebo majú nízke sebavedomie. Vyrovnaný a spokojný človek sa takto nespráva, rozumný a inteligentný isto nie. No ak máš z toho sám dobrý pocit ... Niečo Ti v živote chýba to je môj názor, v podstate si mi ľahostajný, ale takí ako Ty robia svet takým, aký momentálne je. Mám ešte otázku, ak mi odpovieš, Peter8, aké hodnoty Ty vo svojom živote uznávaš ?
A aby som nebola v polohe naivnej ženy, musím tu napísať, že mám vysokoškolské vzdelanie, štátnice z cudzieho jazyka, vychovávam sama 2 vysokoškolákov ... Všetko dobré prajem.

Nick: Julliete

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 18.11.2010, 17:07

Ľúbi sa mi ako súdite Petra8:D Hlavne to oháňanie sa svedomím na človeka ktorý bol v base:) ,,Prase co vleze na každou svini,,...mám pocit že tá sviňa sa cápe pod neho sama:)
,,Čo ak im chýba len láska, dotyky, neha, pohladenie, porozumenie,, a preto ju hladajú u potetovaného basmana:D Jak keby som hľadala vodu v koši. ,,Vyrovnaný a spokojný človek sa takto nespráva, rozumný a inteligentný isto nie,, tak to hej, ten človek práve maká vo fabrike. Nemyslím si že človek ako on má niake hodnoty... čo také, láska, prachy, majetok, veci ....? Nie nie, život. To je jeho hodnota a užíva si ju. A možno nie. On je slobodný, má voľné ruky... ale tie ženy nie sú slobodné a vrhajú sa po ňom, tak kto robí chybu? Vraví sa že hlúpy dáva ale hlúpejší neberie.
Nuž a na vetu :,,A aby som nebola v polohe naivnej ženy, musím tu napísať, že mám vysokoškolské vzdelanie, štátnice z cudzieho jazyka, vychovávam sama 2 vysokoškolákov,, sa dá povedať iba jedno - gratulujem k titulom a životným úspechom:D:D:D

Nick: Julliete

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 18.11.2010, 17:13

aj som zabudla reagovať na článok:/ no, Rada pre priateľku.... musí to vyskúšať. Môže dať na rady iných a nechať ho tak, lebo je väčšia pravdepodobnosť že sa nezmení taký človek ale bude ju to do konca života zožierať.... že ,,čo ak? Čo ak som mu mala dať šancu?,,... Väčšina sa nezmení ale tiež poznám takých čo sa zmenili... Takže zase si na tom istom... veriť či neveriť? Musí žiaľ sama vyskúšať:)
PS: pekná veta ,, svet je stale rovnaky, to ludia si tento svet robia takym, aky im vyhovuje,,.

Nick: ANGEL

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 18.11.2010, 17:25

Krásne si to napísala. Napriek tomu si myslím, že Peter8 píše len o realite, ktorej je súčasťou, resp. my všetci a v mnohom má pravdu. Lebo toto sa naozaj deje. No ako napísal jeho menovec Peter, nie je to svetom ako takým ale ľuďmi. Môžme si za to sami. Áno posunuli sme morálku na vedľajšiu koľaj, médiá, bulvár, vlastne spoločnosť už vníma neveru ako úplne bežnú vec. Nie som prudérna, milujem život so všetkým, čo k nemu patrí, žijem ho, no neubližujem. Preto mi je nanič z nevery na každom kroku, rozbíjania vzťahov,z vypočítavosti predovšetkým žien. Toto zdôrazňujem, lebo práve toto vnímam dosť intenzívne všade navôkol, aké dokážu byť ženy vychcané a ubližujú si vlastne navzájom. Týmto neospravedlňujem mužov, no môžme si v mnohom za to hlavne my ženy. No aj v rámci tohto abnormálneho sveta našťastie stále existuje láska, v ktorú netreba prestať veriť.Asi som trochu zablúdila mimo tému, chcela som len povedať, že neospravedlňujem recidívu, no nedá sa úplne zovšeobecňovať. A tiež sa úplne stotožňujem s tým, že nejde vždy o naivitu žien,ako ju vníma z týchto príspevkov Peter8. No a ešte, je mi súčasne zle z toho, koľko hajzlov si veselo behá tu vonku po svete a nie sú to ani chlapíci na anabolikách...a vo vnútri je možno človek oveľa čestnejší ako oni, hoci pochybil, no prijal trest...

Nick: ANGEL

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 18.11.2010, 17:37

Len na dodatok-krásne si to napísala patrilo neznámej a jej príspevku pre Petra8

Nick: pre vsetkych

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 18.11.2010, 17:42

Ja si myslim, ze moze byt zena aj lekarkou,aj inzinierkou, ale zalezi na tom ake ma manzelstvo a v akej zivotnej situacii sa nachadza. Ked ma zle manzelstvo,alebo jej v nom nieco chyba tak podvedie muza a este k tomu vyskusa to aj so zlocincom.Taktiezaj ked sa citi opustena a nema prave vztah. Poznam aj take aj take a nehodnotim ich ci su dobre alebo zle,lebo je to vec momentalnej zivotnej situacie v ktorej sa ocitnu. Nikto nevie ako by zareagovalv na ich mieste. Ale viem,ze kazda zena hlada v prvom rade lasku.

Nick: Peter8

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 18.11.2010, 20:06

vidím, že som rýpol do osieho hniezda, len som odhalil pravdu, lebo jedno je isté, že väčšinu žien priťahujú vagabundi, ja len píšem pravdu, to tu ale nikto asi nechce počuť z týchto tu sa prezentujúcich, ja nikoho sa nechcem dotknúť, ved len píšem, čo som prežil, ja sa nemusím za to hanbiť, som slobodný, bezdetný, ženy mi samé liezli do postele, len preto , že som bol v base a vyzerám tvrdo, je to úbohé, ja len žijem z naivity, nikoho som nikdy nevyužil, keby som robil vo fabrike a žil ako normálny človek, nikdy by o mna ani nezakopli, je to nenormálny svet, svet, kde obyčajný človek je na poslednom mieste,

Nick: Pre Júliu, tzv.Julliete

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 18.11.2010, 21:48

Keď so napísala, že vychovávam sama dvoch vysokoškolákov, nepovedala som tým, že som sama ... Ďakujem za Tvoju gratuláciu, áno, som na seba hrdá. Z Tvojich sarkastických t.j. uštipačných slov cítiť len zatrpknutosť. Nech sa Ti v živote darí.

Nick:

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 18.11.2010, 23:06

Len sa nepohadajte...treba sa nad tym povzniest, ved kazdy mame nejaky nazor, snad sa mozme respektovat a normalne komunikovat...

PredchádzajúciĎalší

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia