Čestné prehlásenie

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: LENKA Ling.27

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 03.01.2011, 16:48

dobrý večer chcem sa poďakovať za vaše fórum a Prajem Šťastný Nový Rok : moja otázka znie ako mám vypísať čestné prehlásenie ,ktoré sa týka úhrady výživného moj prípad je takýto manžel platil dcére výživné na jej účet keďže je plnoletá ale študuje .. jeho ex podávala na neho trest. oznámenie ale v momentálnej situácii je ochotná uznať platbu ja by som potrebovala vzor toho tlačiva vraj je to prehlásenie že uznáva platbu
Príspevok zo starého fóra

Nick: ADMIN

Poslaťod Autor stránky » 04.01.2011, 14:59

Čestné prehlásenie o pravdivosti údajov

Ja dolupodpísaný, Ján Vážny, narodený 20.07.1980, bytom Nábrežná 14, 841 01 Bratislava,

týmto

č e s t n e p r e h l a s u j e m,

že v dokumente, ktorého je toto prehlásenie neoddeliteľnou prílohou, som uviedol presné, pravdivé a
úplné údaje.

Som si vedomý toho, že pokiaľ by mnou uvedené informácie neboli pravdivé alebo závažným
spôsobom zamlčané, budem čeliť všetkým z toho vyplývajúcim právnym následkom.

V Bratislave, dňa 20.05.2010

vlastnoručný podpis
Autor stránky
Administrátor

Nick: ADMIN

Poslaťod Autor stránky » 04.01.2011, 15:00

Od nášho právnika : Cestné prehlásenie nie je problem napisat, len je potrebne vediet vsetko, coho sa prehlasenie tyka, akej veci. Z toho mailu to neviem uplne zistit. Je potrebne vediet, kto podava cestne prehlasenie, jej adresu, datum narodenia, cislo OP a co cestne prehlasuje - cize aku konkretnu vec prehlasuje. Pre ilustraciu v prilohe ti posielam vzor cestneho prehlasenia, ako to ma vyzerat. Cize napisat to nie je problem, len treba vediet, akej veci sa tyka.
Autor stránky
Administrátor

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť