A D M I N - - - PRECHOD NA DISKUSIU s REGISTRACIOU

Tu nájdete presunuté témy a príspevky zo starého fóra - po registrácií môžete do nich stále prispievať. Postupne sa budú témy a príspevky kategorizovať...

Nick: ADMIN

Poslaťod Autor stránky » 18.01.2011, 22:08

Moji milí drahí priatelia....začnem tým, že facebook par rokov dozadu nikto nepoznal, no a dnes je neoddeliteľnou súčasťou takmer každého mladého človeka. Diskusné forum keď je profesionálne spravené, tak tiež sa stane neoddeliteľnou súčasťov ľudí. Naše doterajšie forum bolo založené na úplne jednoduchom systéme, lebo sme nepočítali s tým, že ľudia sa budú medzi sebou zoznamovať, spriatelovať, písať si, radiť si atď. Teraz keď vidíme ako sa to rozbehlo ideme v priebehu jedného týždňa prejsť na profesionálne diskusné forum. Je to niečo úplne iné ako toto, pretože môžete s prihlásenými návštevníkmi našej stránky chatovať, neprihláseným môžete posielať emaile, môžete si nastaviť sledovanie tém keď chcete vedieť či do niektorej Vami vybratej témy niekto niečo pridal....Ibaže si nad tým musíte hodinku posedieť, aby ste si všetko nastavili podľa Vašich predstáv. Za jeden deň si na to zvyknete a už to nebudete nikdy chceť vymeniť za to predchádzajúce jednoduché, alebo teda primitívne forum...
Autor stránky
Administrátor

Nick: JA

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 18.01.2011, 22:31

:))) Vyjadrujem podporu.
Hoci jednoduché, veľmi pomohlo a veľa objasnilo. Nech Vám Boh pomáha.
Príspevok zo starého fóra

Nick: Naty

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 18.01.2011, 23:07

jeeeej,no super,drzim palce a je to velmi dobry napad :D od kedy mi priatela zobrali,tak tato stranaka je kazdodenne navstevovana mojou osobou ako facebook :D dakujem ze ste,velmi ste mi pomohli a hlavne spoznala som tu uzasne a silne zeny ktore maju podobny osud ako ja a mozem povedat ze sme aj dobre kamosky...rozumieme jedna druhej...a to je podstata :D este raz VELKA VDAKA :D

Nick: bobana

Poslaťod bobana » 19.01.2011, 10:58

ahojky...no naozaj ste svetoví držím palce nech všetko dobre vychádza
bobana

Nick: J7

Poslaťod Príspevok zo starého fóra » 19.01.2011, 15:54

je to super krok do predu a velmi sa na novy system fora tesim!!
Verim,ze toto forum mnohym pomoze a taktiez skrati tie dlhe dni cakania na svojich drahych...
Aj odo mna :velka vdaka!

Re: A D M I N - - - PRECHOD NA DISKUSIU s REGISTRACIOU

Poslaťod bobana » 20.01.2011, 09:44

neviem či som blbá ale neviem nájsť právne poradenstvo ktoré bolo ešte na starej stránke väzeň.sk :?:
bobana

Poslaťod Autor stránky » 20.01.2011, 09:49

bobana píše:neviem či som blbá ale neviem nájsť právne poradenstvo ktoré bolo ešte na starej stránke väzeň.sk :?:

stránka http://www.vazen.sk zostala nedotknuta - zmenilo sa len FORUM
obsah právneho poradenstva sú hlavne odpovede na otázky pre advokáta, táto téma je v novom fóre uzamknutá, nakoľko sa vytvorilo vlakno v sekci "Špeciálne témy" s názvom OTÁZKY ADVOKÁTOM , kde môžete položit svoju otázku
Autor stránky
Administrátor

Poslaťod bobana » 20.01.2011, 10:06

Ďakujem
bobana

Poslaťod bobana » 24.01.2011, 20:06

posledné obdobie sa človek zo správ dozvedá samé absurdnosti kde vlastne vyplýva že ľudský život nemá žiadnu hodnotu..ter nenormálny prístup súdnictva je tak neskutočný že sa človeku nad tým rozum zastavuje.Uvediem dva príklady minulého týždňa,chlapec si vytlačí bankovku na ktorú časom zabudol a omylom sa dostala do obehu,dostane 6 rokov....druhý chlapec zabije na ceste autom dve 12 ročné dievčatá,dostane 5 rokov....Podľa akého metra vlasne vyrubujú súdy rozsudky???akože toto fakt nechápem???k čomu speje tento štát ktorý sa tu hrá na demokraciu???? :x
bobana

Poslaťod Deniska » 26.01.2011, 16:58

Suhlasim s nazorom bobana,cita mi z duse,ale mam pocit,ze asi viacerim ludom... nechapem ako funguje nase sudnictvo,ked robi take velke preslapy..ked pride na rad hladania vinnika osocuju sa navzajom... ako clovek moze verit v spravodlivost,ked v skutocnosti ziadna neexistuje???
Deniska

Ďalší

Späť na STARÉ FÓRUM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia