baliky

listy, balíky...

Re: baliky

Poslaťod dee » 01.04.2011, 16:10

bohuzial s justicakom skusenosti nemam,moj drahy je v Trnave a predtym bol v Nitre.ja mu tyzdenne neposielam kilovku,neviem ako to je,ale ked som sa naposledy pytala povedal mi,ze kilovku mozem hocikedy,ked chcem tak aj kazdy tyzden..posielam to ako obycajny list,a zosit mu tam mozes dat tiez,len ziadne casopisy a knihy :)
dee

Re: baliky

Poslaťod BeataP. » 13.04.2011, 00:29

V justičáku kilovky povolené nie su vobec.tam nemožeš posielať ani časopisy,ani žiadne papiere,proste žiadne kilovky,ale ak sa smiem spýtať,je vo väzbe alebo už odsudený???pokiaľ je len vo väzbe tak sa mu može zabezpečiť civil (odev),ktorý samozrejme je potrebné vymienať raz týždenne.ak je odsudený tak iba v spomenutom 3kg balíku.časopisi a knihy sa im možu dať predplatiť,to znamená predplatíte nejaký časopis napr.na 6 mesiacov,vy budete platiteľ,ale prijemca bude on.je to tak isto s knihami,ak mu to dáte predplatiť najlepšie cez Martinus.sk (oni v tom už maju skusenosti),platiteľom budete vy a prijemcom on.
BeataP.

Predchádzajúci

Späť na Korešpondencia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia